audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.04.20. 02:30

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 54 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Személyes adatok nyilvánosságra hozatala
A szavazás 2012.03.30. 13:50-kor befejeződött.
Ne legyen semmiféle lehetőség erre, a privát csak két tagot érint. 27%  27%  [ 13 ]
Ne legyen rá lehetőség, de kényes esetekben a mod. bevonható. 57%  57%  [ 28 ]
Legyen rá lehetőség, a privát kitehető nyilvánosságra. 16%  16%  [ 8 ]
Szavazatok száma : 49
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 11:38 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Egyébként dys-cus! Szerintem kár összekapni otlm-el. Én személy szerint mindkettőtöket bírlak, legalább van stílusotok. :D ARC előfokod is van egyébként? (Gondolom a végfok mellé azt is csináltál.) Lenne esetleg egy ajánlatod hogy melyik volna a nyerő hangilag? Az LS25-öt néztem ki, szerinted?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 12:04 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
KD mester írta:
Egyébként dys-cus! Szerintem kár összekapni otlm-el. Én személy szerint mindkettőtöket bírlak, legalább van stílusotok. :D ARC előfokod is van egyébként? (Gondolom a végfok mellé azt is csináltál.) Lenne esetleg egy ajánlatod hogy melyik volna a nyerő hangilag? Az LS25-öt néztem ki, szerinted?

Jelenleg egy 6N6P vel épített párhuzamosan kötött anódkövető az előfokom. A RIAA az meg M7. Mindenesetre a tegnapi tali után mostmár tényleg kell építeni egy normálisat. A csövek megvannak: Telefunken E88CC az eleje anódkövetőként, ami hajtja a hangerőszabálkyzót, és utána egy katódkövető GE 5814 NOS csővel. Az LS25 az szimmetrikus nem? Egyébként ha meg nem valamelyik régi nagy ágyút építeném meg az ARC-ből: SP6, SP8, SP3 így ebben a sorrendben.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 14:14 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
De szimmetrikus a kimenete. Kösz a javaslatokat! Most elsősorban vonalszintű érdekelne. Nekem E88CC vel volt ilyen párhuzamos anód kimenetes cuccom, de gondolom egy ARC előfok nem véletlenül nem csak ennyivel van lerendezve. Meg gondolom az előfokuk sem lehet annyira rossz, ha végfokot tudnak csinálni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 15:06 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
KD mester írta:
De szimmetrikus a kimenete. Kösz a javaslatokat! Most elsősorban vonalszintű érdekelne. Nekem E88CC vel volt ilyen párhuzamos anód kimenetes cuccom, de gondolom egy ARC előfok nem véletlenül nem csak ennyivel van lerendezve. Meg gondolom az előfokuk sem lehet annyira rossz, ha végfokot tudnak csinálni.

Az említett előfokoknak én is a vonalszintjére gondoltam. A riát ki lehet hagyni belőlük.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 54 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség