audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.04.18. 06:13

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ] 

Szavazás "Pázmándi László" fórumtagságáért
A szavazás 2012.04.02. 12:45-kor befejeződött.
Igen, szeretném, ha hozzájárulna a fórum építéséhez. 31%  31%  [ 18 ]
Nem, nem kívánom viszontlátni semmilyen formában. 69%  69%  [ 40 ]
Szavazatok száma : 58
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 12:45 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Mivel elég sok undorító levelet kapok mostanában, szeretnék a dolgok elé menni azzal, hogy nyilvánosságra bocsájtom "Pázmándi László" (nick) fórumtagságát.

A szavazás a fórumra beregisztrált nicknévért vagy nicknév ellen irányul.

Aki szeretné a fórumon viszontlátni őt, hogy értékes szakmai hozzászólásával gyarapítsa a fórumot, az szavazzon igennel.
(Megjegyzem, hogy kárt nem tud tenni!)

Aki nem szeretné viszontlátni őt ezen a fórumon, az szavazzon nemmel.

A szavazás időtartama 5 nap. Kérném, hogy mindenki szavazzon.

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 18:46 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
Ki a f@sz az a Pázmándy?

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 19:01 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.28. 11:41
Hozzászólások: 414
Tartózkodási hely: Kőszeg
Sziasztok!

Azért ne felejtsétek el, mi volt a régi fórumon miatta.Ennek fényében kicsit furán hangzik a "hozzájárulna a fórum építéséhez" kérdés.Kutyából nem lesz szalonna, a régi mondás szerint.Habár személyesen nem ismerem az urat, de a hozzászólásai alapján nemigen keresném a társaságát. A stílus maga az ember, tartja egy másik aranyigazság.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 19:10 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
dys-cus írta:
Ki a f@sz az a Pázmándy?

Ismertebb nickje shalafi66

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 19:25 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.28. 18:28
Hozzászólások: 223
Szívesen látnám újra a fórumon. Nekem soha nem volt vele semmiféle problémám (igaz, soha nem provokáltam, nem használtam ki, hogy hirtelen természetű, és kikattan ha lehülyézik. Számomra a tőle származó szakmai információk hasznosak voltak (KD-vel is ugyanez a helyzet nálam). Én viszont nem foglalkozok vele, ha valaki lehülyéz (akinek most ilyen ingere van, nyugodtan tartsa magában, céltalan lenne a tisztelt publikum untatása ilyennel). :)

_________________
Keresd az egyszerűséget és ne bízz benne.(Whitehead)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 20:46 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.02. 17:14
Hozzászólások: 226
Luki írta:
A stílus maga az ember, tartja egy másik aranyigazság.


Ilyen alapon elég sok embert ki lehetne azért csukni a fórumból.

A régi fórumon történtekről nem mondanék véleményt, mert nincs is kellő rálátásom... de ha folyamatosan szapulnak valakit, az néha bepöccen. Tény, mindenhez két ember kell. Ezt nem vitaindítónak szántam, nem kívánok több szót ez ügyben ejteni.

Itt viszont ugyanolyan júzer, mint bárki más, szankcionálható adott esetben. És ha ez egy kényelmes buzis liberális hozzáállás, akkor én egy kényelmes liberális buzi vagyok, sajnálom.

Az hogy fórumként működik-e a fórum, szerintem inkább azon múlik, hogy hagyjuk-e magunkat provokálni. A hangsúlyt a diy hobbira kéne áthelyezni a kukacoskodás helyett. (És itt nem célzok senkire, csak egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mi gerjeszti ezt a láncreakciónak tűnő hisztériát.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 21:15 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.03. 08:14
Hozzászólások: 557
Igazad is van meg nem is sztem.
Mi gerjeszti? Van az embereknek önérzetük, igazságérzetük, meg elveik. Nem tömegtermékek akiknek eszközt kell adni , hogy fogyasszanak aztán itt véget ér a történet.
Lehet ezt többféle képen értelmezni. Bizonyos aspektusból egy liberális buzi vagy, bizonyos szempontok mentén meg bölcs. Az én véleményem , már ha számít a két véglet között van!
Másrészt kár erről filozofálni, és nem is shalafi neve kapcsán írom ezeket, csak elvi okok miatt.
Remélem nincs sértődés!?

_________________
" Google a barátod, Tina pedig a csajod "


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 21:19 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.02. 17:14
Hozzászólások: 226
winkleer írta:
Bizonyos aspektusból egy liberális buzi vagy...


Szó nincs róla! :)

Csupán nem tudom átérezni a lényegét annak, amikor az egyik ember nekimegy a másiknak véleméynkülönbség miatt...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára megaymir 2012.03.28. 21:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 21:19 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.04.09. 16:45
Hozzászólások: 372
Ha úgy szórakoztak volna Veled is a hangszórójavítással hónapokon keresztül , ahogy velem tette , valószínűleg nem igazán látnád szívesen semmilyen formában.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 21:21 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.29. 23:24
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Budapest
Úgy gondolom, hogy Pázmándi úr az egyik legnagyobb bűnt követte el a fórum (és tagsága) ellen. Ha jól tudom, azóta sem kért elnézést. Véleményem szerint ezt a szavazást csak a bocsánatkérése után szabadna megejteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 21:36 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.02. 17:14
Hozzászólások: 226
fpalotas írta:
Ha úgy szórakoztak volna Veled...

Igazad van, ilyen jellegű élményeim sincsenek.

KAttila írta:
...bocsánatkérése után...

Az valóban elférne...

Nem is kívánok prókátor lenni az ügyben, sőt a szomszéd topicban is lehetne csemegézni, de én itt befejezem a témát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 21:37 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 17:10
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Budapest
KAttila írta:
Úgy gondolom, hogy Pázmándi úr az egyik legnagyobb bűnt követte el a fórum (és tagsága) ellen. Ha jól tudom, azóta sem kért elnézést. Véleményem szerint ezt a szavazást csak a bocsánatkérése után szabadna megejteni.


Volt rá egy éve, javíts ki ha tévedek, de én úgy tudom semmilyen fórumon nem jelezte ebbéli szándékát, nem mintha bárki is elvárta volna tőle. Viszont ebbe a fórumba való regisztrációja után az első hozzászólásai között a saját üzleti érdekeinek reklámozása volt. Nyugodtan megnézheted a másik fórumon a tagok beírásaik alapján, hogy hány embert károsított meg az "üzleti magatartásával", nem keveset.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 00:41 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 02:58
Hozzászólások: 320
Tartózkodási hely: Budapest
Én KAttilával meg manta-z-vel értek egyet: szerintem is nagyon csúnyán elbánt arégi fórummal meg annak tagjaival, és még annyit sem tett, hogy legalább az adminon keresztűl bocsánatot kérjen. Összesítve rengeteg embernek okozott bosszúságot, elpocsékolt időt meg anyagi ráfordítást, mire ezt az új fórumot sikerült elindítani. És itt még meg kell említeni azokat a fórumtagokat, akik időt nem kímélve kényszerítették a régi fórum újraindítására, hogy az ott felhalmozott tudás továbbra is közkincs maradjon.
Másokat ehez képest elhanyagolható dolgokért hetekre kizárunk...
Szerintem nem, de alávetem magam a többség akaratának.

_________________
A visszajátszott hangot nem lehet jellemezni a műszaki paraméterek összességével.
Tisztelettel, István


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 01:10 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 15:11
Hozzászólások: 2054
Tartózkodási hely: EU
Csodálom, hogy erről kérdést kellet nyitni. Pár embernek előnyöket szerezni a H2000-nél, azután lufikat eregetni (sok kívülállónak hangzatos pl. rol-off), minden ellenvélemény lefikázása/vagy megszelídítése a saját szempontjai szerint... Mikor én 1986-ban mértem valamit, és biztos hogy jól, és 10-20 év múlva mutat egy mérést ugyanarról a hangszóróról, "elfelejtve" hogy pár évtizedig állt... De van még lementve pár hozzászólása, pl. mikor a fórumban dicsértem pl a MINIMAX-ot, aztán lealázta, és érdekes módon egy másik fórumon a magyar hangsugárzókat a MINIMAX dicséretével kezdte...No comment... Ébredés! (az angolnát nem tudod megfogni, mindig kisiklik a kezeid közül)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 06:39 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.02. 17:14
Hozzászólások: 226
FordPrefect írta:
Pár embernek előnyöket szerezni a H2000-nél

ezt mégis hogy, és miből gondolod??
Idézet:
azután lufikat eregetni (sok kívülállónak hangzatos pl. rol-off)

nem reklámoztam (kvázi felhívásra sem), valótlant sem állítottam, a tömör szakkifejezésért meg én kérek elnézést...
Idézet:
minden ellenvélemény lefikázása/vagy megszelídítése a saját szempontjai szerint...

ez kifejezetten sértő és alaptalan

Világosan látszik, Te is szubjektív vagy, más miért ne lenne az?
Közöltem a véleményemet, számítva a visszhangra. Megkaptam, viszlát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 07:47 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 17:10
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Budapest
megaymir írta:
Világosan látszik, Te is szubjektív vagy, más miért ne lenne az?
Közöltem a véleményemet, számítva a visszhangra. Megkaptam, viszlát.


A másik fórumon olvasgass kicsit nemcsak azokban a topikokban amik szakmailag téged érdekelnek. Hiszen te magad írtad:
megaymir írta:
A régi fórumon történtekről nem mondanék véleményt, mert nincs is kellő rálátásom... de ha folyamatosan szapulnak valakit, az néha bepöccen.

Teljesen jól írod csak ez fordítva is igaz.
Shalafi szerint nagyjából a H2000 három termékén a saját hangszóróin és az XT-25-ön kívül kb, minden szar. Ami ezeken kívül esett azt kb. folyamatosan szapulta és fikázta, legtöbbször hallatlanul, csak mérésekre hivatkozva, de nemigen ajánlott helyette építő jellegű kritikát és a folyamatos rutinos negatív kritikájával több topicot szétzilált. Ezt követően átvette a hatalmat a régi a fórum felett és szájíze szerint kezdte el moderálni, megfosztva önhatalmúlag a tisztségviselőket rangjuktól. Nem adta ki a fórum mentését ami gyakorlatilag nem az ő tulajdona. Majd lekapcsolta a szervert. Majd mikor meleg lett a talaj visszakapcsolta mintha csak egy szoftver update történt volna rajta.
Neked nem fura, hogy gyakorlatilag miatta jött létre a diyaudio fórum (ahová nem írhat) és gyakorlatilag miatta létezik az audiodiyers is? És értsd ezt negatív aspektusban.
A fórumos ténykedésein felül számos ember poruljárt hangszórókészítő tevékenységével esetenként több hónapot ,de volt olyan amikor egy évet csúszott a megbeszélt határidővel, ha egyáltalán elkészült a kért munka. Ezekután idejön, mintha mi sem történt volna és elkezdi reklámozni saját magát. Az hagyján hogy a fórumos dolgai miatt nem kért bocsánatot nincs is rá szükség, de, hogy még azoktól sem akiket átfirkált hangszórókészítés kapcsán az azért már mindennek a teteje. És a legdurvább, hogy valószínű meg van arról győződve, hogy ő mindenben helyesen és korrekten járt el, legalábbis ez olvasható a másik fórumon azóta pedig nem nyilatkozott másként. Egy szót sem kell nekem elhinned, minden le van írva a másik fórumon egyébként félre ne érts én most nem akarlak meggyőzni semmiről.

Ettől függetlenül én tiszteletben tartom azok véleményét a tiedet is akik szeretnék itt látni, ezért is örülök a szavazásnak, ki fog derülni, hogy ki hogyan gondolja a kérdést.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 17:57 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 19:29
Hozzászólások: 19
Amit művelt a régi fórummal, nem lehet bocsánatos bűn az árulása!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 22:10 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.02. 17:14
Hozzászólások: 226
manta-z írta:
megfosztva önhatalmúlag a tisztségviselőket rangjuktól


Na ez a rész eddig nem volt meg... Nem is csoda, elég gyorsan mentek a kukába azok a hozzászólások, amikre később csak hivatkozásokat találtam. Másrészt elég hamar beletört a bicsak a mocskolódás tanulmányozásába.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 23:25 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 11:42
Hozzászólások: 846
B@ssza meg a jegesmedve a jéghideg farkával, és akkor finoman fejeztem ki magam.
Semmilyen személyes konfliktusom nem volt vele, de minden fórumon minden hozzászólása alapvetően destruktív, (olyan ökölbe szorul a talpam), -még ha időnként részben igaza is van -, ezért szerintem egyáltalán nem kívánatos ezen a fórumon. :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 01:03 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.01. 13:34
Hozzászólások: 11
Sajnos a topikban eddig leírt vélemények 95%-a szöges ellentétben áll a valósággal. Ez is csak egy, a sok szubjektív utálkozás közül. Elszomorító.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 05:04 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 17:10
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Budapest
Pázmándi László írta:
Sajnos a topikban eddig leírt vélemények 95%-a szöges ellentétben áll a valósággal. Ez is csak egy, a sok szubjektív utálkozás közül. Elszomorító.


Szerencsédre az itteni fórumozók nagy része az audiodiyről jött át, tehát átfogóan ismerik az ottani munkásságodat így vélhetőleg objektív döntés fog születni és nem az itteni topik pár soros beírása alapján fog eldőlni a tagságod sorsa. Azt elhiszem, hogy furcsa lehet neked ez a helyzet, hogy itt nem egy ember dönt tejhatalmúlag kénye kedve szerint, hanem a közösség, ahogyan ennek egy normális rendszerben működnie kéne. Amúgy köszönöm beírásodat ez a mondat részedről nosztalgikus és egyben keserű érzésekkel fogott el a másik fórummal kapcsolatban kb. ugyanezeket a mondatokat láthattuk ott is és egyben megerősítette mostani döntésem helyességét is miszerint semmi nem változott veled kapcsolatban az elmúlt egy évben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 07:28 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
Ahogy a népi bölcsesség mondja " a kutyából nem lesz szalonna" 8-)

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 07:48 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Ha az eszemre hallgatok, akkor igennel szavaztam volna, de az utolsó pillanatban valahogy nem bírtam az eszemre hallgatni, úgyhogy tarkarongy neked Lacika!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 16:07 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.28. 15:07
Hozzászólások: 84
És már megint erről szól a történet napok óta... csodás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 21:36 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.26. 17:17
Hozzászólások: 5
Sajnos a régi fórum tapasztalatait nehéz elfelejteni. Nekem elment a kedvem az egésztől, és inkább csak csendben olvasgatok, de az "ottani légkört" nem szívesen látnám itt, és máshol sem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 22:10 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 15:11
Hozzászólások: 2054
Tartózkodási hely: EU
Erős, független moderátor(ok) szükségeltetik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 22:49 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.06.07. 22:17
Hozzászólások: 96
A tagok hány százalékának kell szavaznia ahhoz, hogy a szavazás érvényesnek legyen tekinthető?
A leadott szavazatok hány százaléka kell a pozitív vagy negatív döntéshez?
Miért rettegtek attól, hogy a fórumnak egy tényleg hozzáértő tagja is legyen?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 23:32 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 15:11
Hozzászólások: 2054
Tartózkodási hely: EU
[quote]A tagok hány százalékának kell szavaznia ahhoz, hogy a szavazás érvényesnek legyen tekinthető?
A leadott szavazatok hány százaléka kell a pozitív vagy negatív döntéshez?
Miért rettegtek attól, hogy a fórumnak egy tényleg hozzáértő tagja is legyen?
Mi az igazi kérdés?? :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FordPrefect 2012.03.31. 23:40-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 23:36 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.06.07. 22:17
Hozzászólások: 96
FordPrefect írta:
Mi az igazi kérdés?? :D

Mind a három.

Nem találtam semmi információt arról, hogy egy ilyen szavazás során hogyan kell értékelni az eredményt. Talán neki kellene állni megfogalmazni egy új Alkotmányt, azt megszavaztatni, esetleg visszamenőleges hatállyal életbe léptetni.

Vagy lehet megint új fórumot alapítani, de akkor jó előre meg kell fogalmazni a kritériumokat, részletesen szabályozni a hasonló szavazások eredményeinek következményeit. Ez így egy felesleges szájtépésnek tűnik egy következmények nélküli országban...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fdsa 2012.03.31. 23:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 23:46 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 15:11
Hozzászólások: 2054
Tartózkodási hely: EU
Elfogult vagyok, negatívan. Elvek. Önként és dalolva :D távoltartartom magam 1 hétig ettől a topictól.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 00:29 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.18. 09:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Dombok városa
fdsa írta:
A tagok hány százalékának kell szavaznia ahhoz, hogy a szavazás érvényesnek legyen tekinthető?
A leadott szavazatok hány százaléka kell a pozitív vagy negatív döntéshez?
Miért rettegtek attól, hogy a fórumnak egy tényleg hozzáértő tagja is legyen?


Ájámá le more! Mi a témainditó cim-e?
Dikmázzalak lejá má le!
Arrúmég nem vóót szavazás, csak sorbajé má!
"Miért rettegtek attól, hogy a fórumnak egy tényleg hozzáértő tagja is legyen?" Mi a faszér' kell szakmabelinek lenni annak a moderátorénak akije azti olvassa, hogy pl. KD mester anyázik? Ahhoz millen szakma köl, hogyé eztetitten fölismergye?
"A leadott szavazatok hány százaléka kell a pozitív vagy negatív döntéshez?" Eztette minek kell tudnod? Ha kíváncsi vagyó hamar megörexő!

Bocs próbáltam poénos lenni...de te sem kérdeztél valami okosat!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 00:42 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.06.07. 22:17
Hozzászólások: 96
Én már öreg vagyok, nem sok van már hátra. Ez alatt a rövid idő alatt szeretném, ha kiderülne valami értelmes...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 09:10 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Fdsa! Hogy kérdésedre válaszoljak: A szavazás időkorlátos, tehát az adott idő alatt, az adott témára adott legtöbb szavazat lesz a nyerő.

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 20:03 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2012.02.01. 13:34
Hozzászólások: 11
Pont ezért nem érdemes és értelmes ezt itt megvitatni, mert nagyjából senki nem lenne hajlandó a másik felet meghallgatni, esetleg egy övétől különböző álláspontot elfogadni, csak fújná a magáét, és az egész valami verbális élvezkedésig fajulna. :( Még mindig szomorú.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 21:19 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.06.07. 22:17
Hozzászólások: 96
sny21 írta:
Fdsa! Hogy kérdésedre válaszoljak: A szavazás időkorlátos, tehát az adott idő alatt, az adott témára adott legtöbb szavazat lesz a nyerő.

Tehát a jelenlegi állás szerint

Igen: 18
Nem: 40
Tartózkodás: 321

?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség