audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2018.06.22. 18:54

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2018.02.21. 10:46 
Fórumtag

Helló! Legismertebb sajátossága:
Több éve nem épít semmit, több éve nem csinál saját témát, és rossz indulatú hozzászólásokkal igyekszik belerondítani olyanok témáiba akik csinálnak valami kézzel foghatót azzal az indokkal hogy az nem elég szakszerű, pedig sokan az Ohm törvény képletét sem ismerik, azt se látják be, hogy egy téma kísérleti jellegű.
Ezért a börzén többen azt mondják ide erre a Fórumra, ami itt megy nem fognak írni.
Szerintem egyedüli megoldás a blogtér kialakítása, ami már máshol is bevált.
Akkor miért féltek ettől, akkor inkább hagyjátok lassan veszni a Fórumot? Üdv. M.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.02.21. 11:55 
Kiemelt Tag

Ott a saját blogod, miért nem elégszel meg azzal? :roll:
Amúgy ezek az állítólagos megrökönyödők eddig sem írtak, egyébiránt honnan tudod, hogy pont miattad nem...? 8-)

Essen már le, hogy egyedül vagy a saját térfeleden, úgy próbálod bomlasztani a társaságot, mintha a felháborodáson kívül lenne bármilyen szavad itt, vagy legalább állnának néhányan egyértelműen melletted. Szánalmas és egyben felháborító (a "szakmai" hozzászólásaidon felül) ahogy próbálsz áskálódni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.02.21. 12:18 
Alapítótag

mflogi írta:

pedig sokan az Ohm törvény képletét sem ismerik

Szerintem ezen a fórumon sokkal több az elektronikai szakember, mint azt gondolnád,...úgyhogy csak óvatosan az ilyen kijelentésekkel ! ;)

mflogi írta:
Ezért a börzén többen azt mondják ide erre a Fórumra, ami itt megy nem fognak írni.

Lehet hogy sokan mások pedig fordítva gondolják, pont a hozzád hasonlók miatt nem kívánnak ide írni ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018.02.21. 12:20 
Kiemelt Tag

Ennél bomlasztóbb dolgot topic címbe foglalni? Nem semmi.
Eddig kerültem a primitív, szakmaiatlan, beszélgetésre is alkalmatlan beírásaidat, gondoltam, elég ha nem olvasom. De ettől már kinyílik a bicska többek zsebében. A múltkori szavazás felvetésnél én lojálisan fogalmaztam. Mostan fordult a kocka, vagy elveszett a jó indulat.
Modik, adminokon a sor, szavazni is felesleges.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]