audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2018.04.27. 00:42

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 39 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Személyeskedés
HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 15:11 
Örökös tag

Az ominózus téma, amit kerestek, át lett mozgatva rejtett topicba.

A következőkben ismételten felhívom a figyelmet, bárminemű személyeskedésért 1 hét pihenőt fogok kiosztani személyre, barátra, stb. való tekintet nélkül.
Ha nem tudtok ép ésszel, szakmailag, barátilag fórumozni, akkor nem muszáj. Egyetlen rosszindulatú, személyeskedő hozzászólást nem szeretnék meglátni.

Ha mégis folytatjátok, leállítom a fórumot, aztán mutogathattok rám is ujjal.
Mindenáron nem tartom a hátam a hülyeségért.
Ez esetben gondolkodjatok el azon, hogy ki veszi át a stafétabotot

A jóindulatnak is van határa.

Köszönettel:
SNY21

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Személyeskedés
HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 20:13 
Alapítótag

Szia sny21!

Sajnos nem tudom mi történt, mert már törölve lett a topic, de ezekszerint kiment néhány biztosíték. Ha az én hozzászólásom volt az oka akkor elnézést kérek nem akartam hangulatot kelteni és főleg nem személyeskedni senkivel szemben. Viszont továbbra is szeretnék arra az egyszerű kérdésre választ kapni, hogy ki vagy kik engedték be ide shalafit? Szavazás volt? A moderatúra döntött így? Mi történt?

Utolsó levelezésünk ebben a témában az alapító tagokkal 2011 04 10-én történt amikor valaki fake nikkel beregisztrált. Ez ügyben ekkor volt néhány ellentétes álláspont:
Nevek nélkül idéznék néhány véleményt:

"De mint látjuk, sokféleképpen gondoljuk ezt is, mi magunk is (ami nem baj).
Van aki irtaná a csíráját is, van aki azt mondja teljesjogú user legyen. Mindenkinek igaza van.
Neki viszont (ha ő volt az) addig poén amíg ugyanezen vagy hasonló nicknév alatt működik."

"Fórumtársaim reakciói alapján úgy érzem nincs helye itt. Úgy érzem többeknek kinyílt a bicska csak a nickneve láttán is pedig szerintem ez nem shala volt. Én nem hiszek ebben a neoliberális álláspontban, miszerint engedjük be aztán majd maximum moderáljuk .Akárhogy is nézzük ez az ember egy etikai csőd amit művelt az előző fórummal. Egyikünk sem tenne ilyet, ergo nincs helye közöttünk semmilyen szinten. Ha ezt megtűrjük némán akkor gyakorlatilag mi se vagyunk sokkal jobbak mert tovább nézzük, ergo áldásunkat adjuk a további ténykedésére. Ahogy xxxxxx mondta: a sarki kurvára se mondjuk már másnap hogy szűz. Ha shala itt megjelenhet magunkat köpjük szembe főleg mások előtt is ami azt az érzetet keltheti, hogy itt bárki bármit megcsinálhat mindenféle következmény nélkül ergo szembeköpjük magunkat. A demokrácia sem azt jelenti, hogy bárki bármit megcsinálhat, sőt a demokrácia az egyik legnagyobb diktatúra. A többség dönt az egység szív, szabályokra mindig is szükség van volt, de még mindig ez a legműködőképesebb forma."

Mivel ez a shala kérdés elég széles spektrumú reakciókat váltott ki már akkor is és gyakorlatilag neki "köszönhetjük" ennek a fórumnak a létrejöttét úgy gondolom a legigazságosabb az lett volna, ha kiírtok erről egy szavazást. Amit ezúton szeretnék kérni, ha van rá mód és lehetőség. Úgy gondolom az előző fórumon történtek a legtöbbünket mélyen érintették és ennek a társaságnak joga lenne eldöntenie egy szavazás keretein belül, hogy szeretné-e vagy sem itt viszontlátni shalafit.

A másik amiről beszélni szeretnék a reakciód a téma iránt:
Utolsó információim szerint a fórum demokratikus alapon működik és azért hoztuk létre, hogy ne történhessen mégegyszer olyan ámokfutás ami az ominózus fórumon megtörtént. Ne haragudj de ez az utolsó hozzászólásod, hogy kikapcsolással fenyegetőzöl enyhén szólva is emlékeztet valakire és mindennek nevezném csak nem demokratikus hozzáállásnak. Ha teher a fórum üzemeltetése és nem tudod vagy akarod tovább vállalni akkor légyszíves kommunikáld le a problémát az illetékesekkel és találjunk rá megoldást, semmi képpen nem szeretnénk mégegyszer átélni mégegy kikapcsolást. Többen vállaltuk a fórum megalapításakor, hogy akár anyagilag hozzájárulunk a fórum üzemeletetéséhez amit én a magam részéről a mai napig tartok, amit ha jól emlékszem elutasítottál. Amennyiben bármilyen problémát okoz a fórum üzemeletetése akár anyagi akár emberi erőforrásban a jövőben kérlek jelezd és találjunk rá valami megoldást és tartózkodj az ehhez hasonlatos diktatórikus hangvételű megnyilvánulásoktól.
Nem személyeskedésnek szántam ezt az írást hanem egy kibontakozó problémára keresnék megoldást, mielőtt durván elfajulna a dolog.
És úgy gondolom, hogy ezeket a kérdéseket nem erővel kéne megoldani, hanem kölcsönös higgadt kommunikációval.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 20:40 
Adminisztrátor

Tisztelt fórumtagok, és vezetőség.

Sajnos számomra tarthatatlanná vált a helyzet a vezetésben. Nincs logika, nincs koncepció, nincsenek irányelvek. Ilyen körülmények között nem kívánok hülyét csinálni magamból.

Tehát ezúton lemondok moderátori, és a rám ruházott adminisztrátori jogkörömről.

Üdv..Sajti

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 20:52 
Alapítótag

Mi a bánat történt itt ebben a négy napban, míg nem voltam netközelben!? :shock:

Talán ideje lenne, ha a többi "tetszhalott" admin aktivizálná magát és végre gatyába ráznánk az elmaradt átalakítások -felhasználói szabályzat, szavazási kérdések, felelősségi körök- miatt szétcsúszó fórumot!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 21:23 
Örökös tag

Tisztelt manta-z!
Nem te voltál a gond. A biztosítékot más verte ki.
1. Említettem, ha valaki szeretné, vigye. A hozzátartozó felelősséggel együtt.

2. Ha nekem ebből károm származik, nem kérdéses hogyan fogok dönteni.

Ezért kértem többször a tisztelt társaságot, hogy VISELKEDJEN:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 21:26 
Adminisztrátor

Mi verte ki?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 21:37 
Adminisztrátor

Krizsi írta:
Mi verte ki?

Belegyalogolt a saját csapdájába.

Sajti

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 21:39 
Alapítótag

sajti írta:
Krizsi írta:
Mi verte ki?

Belegyalogolt a saját csapdájába.

Sajti

Konkrétan le tudnád írni, hogy mi a gond a vezetéssel? Talán akkor lehetne megoldást keresni rá.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 21:43 
Adminisztrátor

manta-z írta:
Konkrétan le tudnád írni, hogy mi a gond a vezetéssel? Talán akkor lehetne megoldást keresni rá.

Köszi, de nem. Sokszor megtettem a vezetés felé, és semmiféle reakció sem érkezett.

Sajti

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 21:45 
Adminisztrátor

Én is hozzászóltam, remélem nem okoztam vele gondot. Igazából nem is értem mi okozott ekkora problémát, de szeretném megérteni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.18. 21:58 
Kiemelt Tag

sny21 írta:

Ha mégis folytatjátok, leállítom a fórumot, aztán mutogathattok rám is ujjal.

Szeretném kérdezni tisztelettel, hogy jelen fórumnak hány rendszergazdája van, hány helyen, hány ember kezében, hány példányban van meg az adatbázis.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 00:11 
Örökös tag

Annyi helyen van meg az adatbázis, ahány tisztségviselő mentést készített róla.
Gyakorlatilag a kimentés rajtam kívül senkit sem érdekelt...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 04:48 
Alapítótag

Mivel az utóbbi időben igen elfoglalt vagyok és gyakorlatilag nulla időm van a fórumra, Sajtit követve én is tisztelettel visszaadnám a moderátori jogköröm. További jó fórumozást, fórumépítgetést, én egy időre kiszálltam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 07:58 
Alapítótag

Mi van már megint? Elképzelte már valaki "tudodkit", ahogy dörzsölgeti a tenyerét ezt látva, és hangosan röhög?
Rejtés:
Csak jelezném a szokásos célozgatóknak, hogy ebből teljes egészében kimaradtam!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 08:20 
Örökös tag

Nem tudom, de elfelejthetnék már ezt a mumust.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 08:39 
Adminisztrátor

otlm írta:
Mi van már megint? Elképzelte már valaki "tudodkit", ahogy dörzsölgeti a tenyerét ezt látva, és hangosan röhög?
Rejtés:
Csak jelezném a szokásos célozgatóknak, hogy ebből teljes egészében kimaradtam!

Ezt tegnap este akartam beírni :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 08:52 
Örökös tag

sajti írta:
manta-z írta:

Köszi, de nem. Sokszor megtettem a vezetés felé, és semmiféle reakció sem érkezett.

Sajti

Annak idején válaszként írtam, hogy fogalmazzátok meg értelmesen, milyen módosítások legyenek.
Nem értem, miért várjátok el tőlem, hogy egyedül csináljam.
Semmivel nincs több jogosultságom, mint neked. Adminisztrátori jogosultságot kaptál. (hiába kékítetted ki a neved).

Érdekességképpen megemlíteném, hogy EGYETLEN EGY MEGFOGALMAZOTT MÓDOSÍTÁS SEM SZÜLETETT MEG.

A fórum indításakor nem erről volt szó! Én elsősorban a technikai hátteret biztosítom a fórum számára, eddig zavartalanul. Az eddigi rendelkezésre állás a fórum indulása óta 99.98%. A sávszélességgel és a tárhellyel is bőven rendelkezésre áll a szerver.

A fórumszabályzatban a vezetőségre vonatkozó irányelvek is vannak. (most eltekintek attól, hogy bizonyos esetekben az embernek dolga van, nem ér rá - megértem)
Gyakorlatilag semelyik admin és moderátor nem kérte el a fórum tartalmát, az adatbázist pedig csak én és Zoli (Turho) mentette ki. Utóbbi időben Zolinak gondjai vannak, ezt jelezte is felém. A többiek meg sem mukkantak.

Én nem fogom megvonni a jogosultságát senkitől, amíg a közösség azt nem szavazza meg.
Ha akarod, el veheted magadtól.

A sértődésed meg tedd félre.

UI.: Ne próbálja senki úgy beállítani a helyzetet, mintha én lennék gerinctelen.

Szerk.: Euro21 is jelezte távollétét.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 10:29 
Alapítótag

Az a baj, hogy olyan problémát akartok egzakt szabályrendszer szerint kezelni, amit valójában nem lehet, mert a mérlegelés mindig valamennyire szubjektív alapokon nyugszik. A döntésekből az empátia kiiktatása igazságtalanságokhoz vezet! Ezért bíztunk meg erkölcsileg stabil embereket a moderálással, és amíg irántuk a bizalom megvan, addig nincs is semmi probléma.
Szóval ott generáltok problémát, ahol nincsen.
A fóbiák pedig ide vezetnek. Bármi is legyen a véleményem a kérdéses emberkéről, külön tudom választani azt amit tesz attól, hogy valamikor mit tett vagy nem tett, és a tevékenységét a moderátorok is helyesen ítélték meg.
Jelentőséget az kölcsönöz neki, hogy egyesek, sértett önérzetüktől vezérelve, túlzottan foglalkoznak vele, le kéne már sz@rni nagy ívben.
Szóval, szerintem szépen menjen minden a rendes kerékvágásban, ahogy eddig, vádaskodások és sértődések nélkül.
Köszönöm a figyelmet!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 11:39 
Alapítótag

sny21 írta:
Szerk.: Euro21 is jelezte távollétét.

Mitől vagyok én távol ??? :shock:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 11:51 
Örökös tag

Egy korábbi írásodban jelezted. Tavaly. A változásról nem értesültem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 13:16 
Alapítótag

A magamrészéről tényleg az elfoglaltságom miatt szállok ki. Semmi köze a fórumon történtekhez vagy fórumtagokhoz, már előbb akartam csak most úgyis sűrűsödnének a teendők és erre/ehhez végképp nincs időm. Köszi a megértést.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 14:08 
Adminisztrátor

sny21 írta:
Annak idején válaszként írtam, hogy fogalmazzátok meg értelmesen, milyen módosítások legyenek.
Nem értem, miért várjátok el tőlem, hogy egyedül csináljam.
Semmivel nincs több jogosultságom, mint neked. Adminisztrátori jogosultságot kaptál. (hiába kékítetted ki a neved).

Érdekességképpen megemlíteném, hogy EGYETLEN EGY MEGFOGALMAZOTT MÓDOSÍTÁS SEM SZÜLETETT MEG.

Nem, mert előzőleg ( a fórum indításakor) születtek javaslatok, és ezeket tekintettem irányadónak például a kitiltással, illetve felfüggesztésekkel kapcsolatban. Minek írjam meg még egyszer?
A nevem nem kikékítettem, hanem kiléptem a moderátori csoportból. Ezzel ezen jogosultságaim megszűntek. Az admin csoportból is kiléptem, de ezzel nem szűntek meg az admin jogosultságaim, de szarjak sünt, ha használni fogom őket.

sny21 írta:
A fórum indításakor nem erről volt szó! Én elsősorban a technikai hátteret biztosítom a fórum számára, eddig zavartalanul. Az eddigi rendelkezésre állás a fórum indulása óta 99.98%. A sávszélességgel és a tárhellyel is bőven rendelkezésre áll a szerver.

Ha valóban csak a technikai hátteret adod -amivel valóban nincsen semmi gond-, akkor miért szólsz bele a moderálásokba? Amikor -véleményem szerint jogosan- kiraktam KD-t, mert kb. tripla annyi szabályszegést követett el, amennyi elég egy kitiltáshoz, akkor visszaengedted. Vannak az egyenlők között is egyenlőbbek? Vagy amikor rákérdeztem, hogy P* L* regjét engedjem-e, akkor egyértelműen igent mondtál. De ezek szerint nem gondoltál bele, hogy ebből masszív felháborodás lesz a fórumon?? Nem kellett volna mindkét esetben előre gondolkodni???

sny21 írta:
A fórumszabályzatban a vezetőségre vonatkozó irányelvek is vannak. (most eltekintek attól, hogy bizonyos esetekben az embernek dolga van, nem ér rá - megértem)
Gyakorlatilag semelyik admin és moderátor nem kérte el a fórum tartalmát, az adatbázist pedig csak én és Zoli (Turho) mentette ki. Utóbbi időben Zolinak gondjai vannak, ezt jelezte is felém. A többiek meg sem mukkantak.

Én nem tudok mit kezdeni egy adatbázissal, és nem is igen akarok. Mint írtam a technikai üzemeltetéssel nem volt gond, és nem feltételeztük, hogy a Shala féle eset megismétlődhet.

sny21 írta:
Én nem fogom megvonni a jogosultságát senkitől, amíg a közösség azt nem szavazza meg.
Ha akarod, el veheted magadtól.

Az admint nem tudom, a moderátorit már elvettem. Egyébként pedig ha valaki lemond, akkor ott nincsen helye szavazásnak. Legalábbis sok értelmét nem látom, már csak a józan ész okán sem.

sny21 írta:
A sértődésed meg tedd félre.

Fáradt vagyok, nem sértődött.

sny21 írta:
UI.: Ne próbálja senki úgy beállítani a helyzetet, mintha én lennék gerinctelen.

Nem vagy gerinctelen -nem is állítottam soha-, de meggondolatlan, és következetlen vagy. Ezt pedig fenntartom az eddigi tapasztalatom alapján.

Sajti

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 14:45 
Örökös tag

"Én elsősorban a technikai hátteret biztosítom a fórum számára"
"Ha valóban csak a technikai hátteret adod"

A kettő között különbség van!

"kiraktam KD-t, mert kb. tripla annyi szabályszegést követett el, amennyi elég egy kitiltáshoz, akkor visszaengedted. Vannak az egyenlők között is egyenlőbbek? Vagy amikor rákérdeztem, hogy P* L* regjét engedjem-e, akkor egyértelműen igent mondtál."

Kiraktad KD-t, és érintett voltál a moderációban. Ezért bíráltalak felül.
(ráadásul szándékos? provokáció váltotta ki, és végleges tiltást eszközöltél, aminek nem láttad következményeit)
P.L. úr visszaengedése pont arra példa, hogy nincs különbség. Felhasználóként illene kezelni őt is. A fórumokban az a jó (és egyben rossz is), hogy anonym. Nem lehet biztosan tudni, ki van a nick mögött.

"De ezek szerint nem gondoltál bele, hogy ebből masszív felháborodás lesz a fórumon??
Nem kellett volna mindkét esetben előre gondolkodni???"

Az alapvető gond az, hogy sok itt a mumus. Ezen nem tudtok túllépni. Csaknem 1 év telt el a fórumlopás óta, és még mindig ezen lovagoltok....

Mint moderátoroknak, csírájában kellene elfojtani a viszálykodást, és a provokációt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 14:55 
Adminisztrátor

Én sosem provokáltam KD.-t.

De ez most már úgysem számít.

Sajti

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 15:48 
Örökös tag

Nem is rólad írtam, hogy Te provokáltad.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 16:03 
Adminisztrátor

sny21 írta:
Nem is rólad írtam, hogy Te provokáltad.

Oké. De bárki produkál bárkit, az sem indok arra az ámokfutásra amit utána az 5 újabb nickkel történt regisztrációval elkövetett. Valamint nem érzem, hogy akkora nagy következményei lettek volna a kitiltásnak. Felőlem a perpeetum mobile-t is feltalálhatja bárki, ha vét a fórumszabályzat ellen, akkor sincs kivétel.
A személyes érintettséget pedig visszautasítom. Ha lett volna, az nem befolyásolja az eljárásomat.

Részemről itt lezártam a moderátorkodásomról szóló vitát, mert idejét múlt. További sok sikert az új és régi moderátoroknak.

Sajti

Ui.: Ha kérhetném, hogy a továbbiakban ne kapjak levelet az újonnan regisztrált felhasználókról. Köszönöm!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 17:34 
Adminisztrátor

sajti írta:
De bárki produkál bárkit

Mondatrész helyesen: De bárki provokál bárkit

Sajti

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 18:03 
Alapítótag

otlm írta:
........
Jelentőséget az kölcsönöz neki, hogy egyesek, sértett önérzetüktől vezérelve, túlzottan foglalkoznak vele, le kéne már sz@rni nagy ívben.

Tévedés, nincs itt sértett önérzet vagy ha van akkor ettől szenved az egész pl. diyaudio fórum is, mert érdekes módon ők nem kértek shalafiból és nem engedték be. Igen én le merem írni a nevét :)
Egyszerűen ez az ember kiállított egy etikai szegénységi bizonyítványt azért nem mondom, hogy erkölcsit is, mert még tart az eljárás.
És igen eltelt egy év tudod mi történt az elmúlt egy évben? A publikusan elérhető munkássága alapján semmi. Pont ugyanazt és ugyanott folytatja mint eddig. És pont ez a baj: Nem érzem azt az ő részéről, hogy bármilyen konzekvenciát levont volna az esetből, nekem innentől kezdve egy szar ember akire nem vagyok kíváncsi semmilyen formában.Úgyhogy ne haragudj ha lehet én nem kérek belőle semmilyen szinten se egyben se szétválasztva. Emlékezzetek vissza, bárhová ahová betette a lábát szinte mindig destruktív munkát végzett a témákban aztán a végén lekapcsolta a szervert ebből te melyik részt és hogyan akarod szétválasztani?
Mintahogyan te sem osztod meg a szobádat pl. fekáliában fetrengő disznókkal és nem azért nem mert megsértették az önérzetedet, hanem egyszerűen azért mert nem kérsz belőle bizonyos okokból. Aki amúgy shalafival akar bájcsevegni bármikor megtalálhatja a másik fórumon.
Mindamellett természetesen ha az itteni tisztelt publikum látni szeretné ezen fórumok sorai között akkor elfogadom a döntést, de előtte nosztalgiázzon kicsit a régi fórum topikjaiban mert úgylátom elég sok emlék már megfakult ezen röpke 1 év alatt.....

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 18:33 
Örökös tag

Sajti! Elméletileg nem kapsz több adminisztrátori üzenetet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 20:06 
Alapítótag

manta-z írta:
....úgylátom elég sok emlék már megfakult ezen röpke 1 év alatt.....

Mi lenne ha nem pörögnél rajta tovább? Sz@rd le.

Sajti!
Persze a Te döntésed, de örülnék ha folytatnád a moderátori tevékenységedet. Ha csak támogatásra van szükséged, akkor tőlem van egy szavazatod mindenképpen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 20:21 
Adminisztrátor

sny21 írta:
Sajti! Elméletileg nem kapsz több adminisztrátori üzenetet.

Köszönet.

Sajti

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.20. 19:08 
Alapítótag

otlm írta:
Sajti!
Persze a Te döntésed, de örülnék ha folytatnád a moderátori tevékenységedet. Ha csak támogatásra van szükséged, akkor tőlem van egy szavazatod mindenképpen.
Csatlakozok! Szerintem jól láttad el a feladatod Sajti.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.20. 19:49 
Alapítótag

sajti írta:
...Ui.: Ha kérhetném, hogy a továbbiakban ne kapjak levelet az újonnan regisztrált felhasználókról. Köszönöm!

Ezt én is szeretném kérni. Köszönöm. Sanyi légyszi szüntesd meg a moderátori tisztségem mert magamtól nem tudom megvonni, a döntésem végleges.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.20. 20:10 
Adminisztrátor

néhai írta:
Ezt én is szeretném kérni. Köszönöm. Sanyi légyszi szüntesd meg a moderátori tisztségem mert magamtól nem tudom megvonni, a döntésem végleges.

Na ezt még megcsináltam (tudom, tudom Sün), hogy a az exmoderátor kolléga kérése meglegyen...

Sajti

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.20. 21:39 
Örökös tag

Sajti veled nehezebb dolgom van, úgy kitörölted magad, hogy nem tudlak módosítani...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.20. 21:42 
Adminisztrátor

sny21 írta:
Sajti veled nehezebb dolgom van, úgy kitörölted magad, hogy nem tudlak módosítani...

Csak kivettem magam az admin és a mod csoportból. De ha gondolod, akkor törlöm magam a fórumból és újra regelek...

Sajti

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 11:46 
Kiemelt Tag

Jelentem OTML kolegát többszöri provokáció és szabálysértés miatt
itt: viewtopic.php?f=92&t=995
és itt: viewtopic.php?f=62&t=771
habár ebből az utóbbiból már töröltétek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 12:11 
Alapítótag

dys-cus írta:
itt: http://audiodiyers.hu/viewtopic.php?f=92&t=995
és itt: http://audiodiyers.hu/viewtopic.php?f=62&t=771

:D :D :D
Te tudod mennyire szeretnéd ezzel nevetségessé tenni az egész kezdeményezést, eléggé komolytalan ez a visszamenőleges próbálkozás. Kissé komolytalan, többi részében pedig szánalmas ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 07:36 
Kiemelt Tag

otlm írta:
dys-cus írta:
itt: viewtopic.php?f=92&t=995
és itt: viewtopic.php?f=62&t=771

:D :D :D
Te tudod mennyire szeretnéd ezzel nevetségessé tenni az egész kezdeményezést, eléggé komolytalan ez a visszamenőleges próbálkozás. Kissé komolytalan, többi részében pedig szánalmas ;)

:lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 39 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]