audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.03.28. 14:47

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 06:40 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Szerintem megfontolandó kérdés a moderátorok letételének, azaz jogosítványaitól való megfosztásának kérdését tisztázni.
Mi van akkor, ha egy moderátort megválasztunk, majd később kiderül hogy alkalmatlan, inaktív, vagy visszaél a jogosítványaival?
Milyen módon lehet eldönteni egy moderátorról, hogy megfelel a posztjának vagy sem?
Erre a kérdésre is tegyetek javaslatokat, mivel eddig még ilyen nem volt, de ez nem jelenti, hogy nem is lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 07:07 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
Szerintem előbb legyenek modik, vagy legalább olyan személyek akik jelölve vannak és a tisztséget elfogadják.

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 07:12 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
DHT írta:
Szerintem előbb legyenek modik, vagy legalább olyan személyek akik jelölve vannak és a tisztséget elfogadják.

Szerintem meg mielőtt lennének, nem árt ha tudják, hogy milyen feltételek mellett vállalják el.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 07:25 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
Azért a jelenlegi kialakult helyzet talán mindenkit kiragad a naivitásból.
De természetesen nem vagyok ellensége egy korrekt szabályzatnak.

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 11:24 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 23:15
Hozzászólások: 147
Tartózkodási hely: Buda
Csak KD és Otlm ne legyen.........egyébként ennek a kérdésnek a felvetése úgy ahogy van marhaság.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 11:46 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
mnjee írta:
Csak KD és Otlm ne legyen.........egyébként ennek a kérdésnek a felvetése úgy ahogy van marhaság.

Ugyan miért lenne az? A minősítésen kívül tudsz valami érvet is felhozni? Ellenkező esetben a minősítésed könnyen visszaszáll rád.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 12:22 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Rejtés:
Amúgy én már felállítottam magamban még egy definíciót, a "zsigeri fórumozó" definícióját.
Ismérve, hogy egyáltalán nem gondolkozik, véleményét pusztán indulati alapon alakítja ki. Csak ez ne, csak az ne stb. Ha a gyűlölt személy valamit mond, az megfontolásra sem érdemes, csakis hitvány hazugság lehet és minden racionális alapot nyilván nélkülöz.
Van a zsigeri fórumozóra egy közkeletűbb kifejezés is, a "hülye".
Namármost a zsigeri fórumozóról kialakított állásfoglalásomat a "sunyi fórumozó" eszköztárát felhasználva fejtettem ki, hogy mindenki értse kiről hablatyolok, de ne lehessen direkt személyeskedéssel megvádolni.
Remélem kedves fórumtársak egy pillanatra megálltok és belenéztek a tükörbe, ha már itt tartunk, hogy öntsünk tiszta vizet a pohárba :D
Egészségetekre!
Akinek nem inge, az továbbra sem veszi magára ugyebár.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 23:43 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.18. 09:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Dombok városa
Mi a Moderátor letétele? Definició?
Leteszed a földre, ágyra vagy mi a faszság ez a cím?
Olyan értelmetlen dolgot találtál ki....semmi-de semmi értelme ennek.
Szerintem is ennek a kérdésnek a felvetése úgy ahogy van marhaság és baromság, még a cím is!
Idegen betéved és az olvassa: Moderátor letétele. What is this?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.30. 23:55 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
mnjee írta:
Csak KD és Otlm ne legyen.........egyébként ennek a kérdésnek a felvetése úgy ahogy van marhaság.



Sem nekem, sem otlm-nek eszünk ágában nem volt jelentkezni. De kösz, hogy így "megtiszteltél" minket!

Egyébként meg nem hallottad még, hogy rablóból lesz a legjobb pandúr? :mrgreen:

Nyugi, én semmiképpen nem jelentkezem a tisztségre, (mert kb csak a fél fórum menekülne el abban a pillanatban és többet nem írnának ide. :lol: ).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 00:22 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.18. 09:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Dombok városa
Én viszont javasolnálak legalább egy próba erejéig!
Kurvából lesz a legjobb feleség, szerintem is!

Viccike: A 3 éves Pistike fürdés közben vizsgálgatja a fütyijét:
- Anyu, ez az agyam?
- Még nem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 00:36 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
otlm írta:
Rejtés:
Amúgy én már felállítottam magamban még egy definíciót, a "zsigeri fórumozó" definícióját.
Ismérve, hogy egyáltalán nem gondolkozik, véleményét pusztán indulati alapon alakítja ki. Csak ez ne, csak az ne stb. Ha a gyűlölt személy valamit mond, az megfontolásra sem érdemes, csakis hitvány hazugság lehet és minden racionális alapot nyilván nélkülöz.
Van a zsigeri fórumozóra egy közkeletűbb kifejezés is, a "hülye".
Namármost a zsigeri fórumozóról kialakított állásfoglalásomat a "sunyi fórumozó" eszköztárát felhasználva fejtettem ki, hogy mindenki értse kiről hablatyolok, de ne lehessen direkt személyeskedéssel megvádolni.
Remélem kedves fórumtársak egy pillanatra megálltok és belenéztek a tükörbe, ha már itt tartunk, hogy öntsünk tiszta vizet a pohárba :D
Egészségetekre!
Akinek nem inge, az továbbra sem veszi magára ugyebár.


Ez annyira, de annyira így van! Abszolút fején találtad a szöget...

Rejtés:
Nekem nemrég volt egy ellentétes tapasztalatom egy "zsigeri fórumozónak" tűnő egyénről, akiről kiderült, hogy mégsem az. Sajna, csak egy ilyen tapasztalatom volt...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 05:22 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
kikiO írta:
Mi a Moderátor letétele? Definició?
Leteszed a földre, ágyra vagy mi a faszság ez a cím?
Olyan értelmetlen dolgot találtál ki....semmi-de semmi értelme ennek.
Szerintem is ennek a kérdésnek a felvetése úgy ahogy van marhaság és baromság, még a cím is!
Idegen betéved és az olvassa: Moderátor letétele. What is this?

Kedves kikiO!

Nem szerencsés ekkora tájékozatlanságot felmutatni a humán ismeretekben.
Nyilvánvaló, hogy sem irodalmat, sem történelmet nem tanultál a kellő alapossággal, mert akkor tudnád, hogy milyen szép és mélyen gyökerező eredete van ennek a kifejezésnek.
Sosem késő pótolni, mellesleg az emberré válás útján nem elég a biteket pofozgatni és esetleg maszatolni a pákával, már csak ezért is ajánlom a figyelmedbe a fenti olvasmányokat.
Tudom sokat kérek egyszerre, de ha hülye vagy, legalább ne tudasd mindenkivel és legalább ne azonnal :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 07:52 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 17:10
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Budapest
Az alapvető szabályrendszerek áthágása elsősorban a túlkapásokra illetve "hatalommal való visszaélés" esetén egyértelmű. Ilyen esetben meg kell fosztani a tisztségtől.
Sokkal problémásabb az az eset amikor a passzivitásról van szó, ezt szerintem csak elég szubjektív módon lehet megítélni és talán legjobban a "felsővezetés" tudja eldönteni. Ők érzik, hogy a modik közül kik aktívak és kik nem teszik kellően a dolgukat, most mindegy is, hogy miért, mert számos oka lehet. Úgy gondolom ezt nekik kellene egymást közt eldönteni, illetve megegyezniük egy esetleges személycseréréről. Amennyiben döntésképtelenné válik az admin és moderatúra akkor vonnám be a publikumot ezekbe az ügyekbe, illetve amikor új személy kerülne kinevezésre valamely posztra, előtte mindenképpen lehetőséget adnék a publikumnak megvitatni az új tisztségviselő személyét pro és kontra érvek alapján, ha nagyon megoszlana a társaság véleménye 50-50 körüli arányban akkor kiírnék egy szavazást.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 08:08 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1585
Na, akkor én is jelentkezem hülyje humán fasznak :)

Szerencsésebb lett volna mondjuk a 'moderátor leváltása' vagy, 'feladatkörének ellátására alkalmatlan moderátor visszahívása' kifejezést használni, mert igy nekem is (ha úgy akarom :) ) az ugrik be, hogy letétbe kel helyezze a jogosítványát, ami alkalmatlanság esetén akár elvesztéssel is járhat, s vizsgázhat drága pízé újbólfent (netán a forgalmija is ugrik, ha van neki? :) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 09:48 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Manta-z!
Köszönöm az érdemi hozzászólásodat. Remélem másoknak is sikerült túllendülni azon a nem túl magas palánkon, amit a címadással vontam azok közé, akik tudják értelmezni a témát, és azok közé akik nem.

Továbbá...
A letétel szót azért használtam, mert ez jobban kapcsolódik valamilyen méltóság, rang, kinevezés visszavonásához, amiről itt szó van.
Ha valaki ezzel az ismerettel nem bírt ezidáig, akkor legalább hálás lehet, hogy kissé csiszolódott az elméje.
A továbbiakban megkérném az anti-otlm fan tábor tagjait, hogy a szőrszálhasogatás helyett érdemi megnyilvánulásaikkal mozdítsák előre a fórumot, mivel úgy gondolom, hogy igenis lényeges, eddig tisztázatlan kérdésről van szó. Gondoljanak csak arra, ha mondjuk valami szerencsétlen, katasztrofális véletlen folytán mégis én lennék az egyik moderátor :mrgreen: . Na teccenek már érezni a zsigereikben elinduló méreganyagok hatását, lett világosság? :D
Tisztelettel köszönöm a türelmet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 10:01 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:30
Hozzászólások: 2121
Tartózkodási hely: Baranya
Hát nekem is idegen volt ez a szóhasználat, de valóban létezik a kifejezés ebben a értelemben is.

http://lexikon.katolikus.hu/L/let%C3%A9tel.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 11:52 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Szerintem ezt a moderátorosdit meg hasonló dolgokat jegeljük addig, amíg le nem csillapodik a hangulat.

Mintha a tagok kezdenének elszivárogni innen. A lényegi témákba nem igazán ír már senki, csak ezek a vitatkozós hülyeségek vannak tele. Pár napja ezek is kiürültek, valahogy hirtelen nagy lett a csend...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 11:57 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Nem baj, az idő megoldja. Egyes emberek képesek a gyűlöletüket és sértődöttségüket mindenek elé helyezni. Közben elfelejtik, hogy miről szól ez az egész.

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 12:23 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Egyenlőre egy moderátor van. Az még mindig több a semminél, szóval nincs nagy gáz, csak másik kettőt kel majd keríteni. (Meg egy jelentkező is volt már szerencsére). Ezzel meg ráérünk pár napot, vagy hetet várni. Addig nem dől össze a világ szerintem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 12:25 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Rejtés:
Érdekes hogy amikor itt lenne a lehetőség hogy előadják a véleményüket, akkor mindenki hallgat.
Talán mert nincs is véleményük, vagy esetleg rájönnek hogy nem alapul semmi máson a véleményük, mint kicsinyes ösztönökön.
Mindenki arra vár, hogy valaki rendezze el helyettük a dolgokat, de ne az aki éppen csinálja, hanem valaki más. Nem tetszik a szembesítés, nem tetszik, hogy nem a nekik kedves emberek tematizálják a vitákat.
Mégis mi a kis f@szom tetszene?
Ha ilyen gyáva, érdemtelen a hozzáállás, akkor talán nem is baj ha elsüllyed ez a fórum és talán nem is kellett volna otthagyni a Pázmándi Lacikát. Eben guba .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 12:40 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Jól van, majd meglátjuk, mi lesz. Egyenlőre szerintem eldöcög ez egy moderátorral is. Ha majd lesznek páran, akik tesznek javaslatokat a szabályzatra, jelentkeznek moderátornak stb, akkor meg megy tovább a szavazásos dolog. A szabályzatra nem tudom, hogy elég felvetés jött e össze, de azért arra legalább volt jó pár. Azt is ki lehetne tenni egy szavazásra, ha....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 12:45 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Ki is fogom tenni. A többség döntése ellen nehezebb kifogást emelni.
/Csak nehogy az a vád érjen, hogy csak a nekem tetsző dolgokat teszem ki. Ezért kérem, aki szólni akar, az most tegye, mert szavazás elindulása után erre nem lesz lehetőség. Hétfőig van idő./

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 13:53 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Egyébként én rájöttem mi megy itt:

Rejtés:
Ez a "nyuszika b@zd meg a fűnyíródat efektus":
Idézet:
-Nyuszika de köcsög vagy, hogy nem adod oda a fűnyíródat!
Nyuszika milyen köcsög vagy má, hogy nem adod oda a fűnyíródat!
Ilyen ganyé vagy, hogy nem adod kölcsön a fűnyíródat!

-Jól van itt van tessék!

-Most már kell a rossebbnek, menj a ....-ba és b@zd meg a fűnyíródat!


Egyes embereknek nem tetszettek dolgok, ezért provokálták és támadták a az itteni folyamatokat.

Erre a fórum egy része úgy reagált, hogy rendben, ha akarjátok, akkor legyen változás, ahogy szeretnétek. Akkor csináljuk, javaslatok, szavazás, stb?

A másik tábor erre, hirtelen azonnal abbahagyja az aktivitását, nem vesz részt az általa kiprovokált változtató folyamatokban a javaslataival sem! Magyarul játssza a sértődöttet! Ez az igazi romboló tevékenység. (Ez az omoljon rátok, amit csináltatok hozzáállás a legrombolóbb és igazából, pont az omlasztást kívánók a kiváltó okai. Ha nem lépnek föl jobbító szándékkal, nem vesznek részt az általuk kifogásolt dolgok megváltoztatásában, (javaslatok, szavazás), stb, akkor puszta rombolást műveltek, semmi egyebet.)

De kérdem én, akkor mi a f@szra föl kellett ekkora műbalhékat rendezni? Mire volt jó ez, hogy utána sz@rban hagyják, azt a változást/változtatást, amit kieszközöltek, kicsikartak?

Ja, hogy az egész balhésorozat kizárólag primitív ösztöni magatartás volt, semmiféle objektív céllal? A nagy "teokratikus" meg egyéb jelzőkkel, komolyan hangzó kifejezésekkel díszített vádaskodások mögött nem is jobbító szándék volt, hanem állati szintű ösztönös primitívség?

Ébresztő! Nem kéne átvenni az irányítást a koponyákban végre valahára a tudatos résznek? Egy két józan ésszel meghozott objektivitásra épülő egy-két mondatos javaslat! Ennyi kellene!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KD mester 2012.03.31. 14:11-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 14:08 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 22:44
Hozzászólások: 258
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda
KD mester írta:
Szerintem ezt a moderátorosdit meg hasonló dolgokat jegeljük addig, amíg le nem csillapodik a hangulat.

Mintha a tagok kezdenének elszivárogni innen. A lényegi témákba nem igazán ír már senki, csak ezek a vitatkozós hülyeségek vannak tele. Pár napja ezek is kiürültek, valahogy hirtelen nagy lett a csend...
Mindennek megvan az oka, így ennek is. Csak józan ésszel kell gondolkodni és rájössz. szerk. Tévedtem. Nem jöttél rá.
KD mester írta:
Egyenlőre egy moderátor van. Az még mindig több a semminél, szóval nincs nagy gáz, csak másik kettőt kel majd keríteni. (Meg egy jelentkező is volt már szerencsére). Ezzel meg ráérünk pár napot, vagy hetet várni. Addig nem dől össze a világ szerintem...
Nem hiszem, hogy találni fogtok bárkit a történt viták után, aki ép ésszel elvállalná a moderátorkodást, vagy ha valaki el is vállalja az hamar rájön, hogy jobb inkább lemondani. Bár a jogosítványai talán megvannak és a neve zöld, de jelenleg csak papíron van 1 moderátora fórumnak, mert ha jól tudom, akkor nem vonta vissza a lemondását. Sőt szerintem nem is moderál, mert különben sok hozzászólásotok eltűnt volna a kukában. :lol: A téma áthelyezést szerintem nem ő csinálta.
otlm írta:
Érdekes hogy amikor itt lenne a lehetőség hogy előadják a véleményüket, akkor mindenki hallgat.
Talán mert nincs is véleményük, vagy esetleg rájönnek hogy nem alapul semmi máson a véleményük, mint kicsinyes ösztönökön.
Mindenki arra vár, hogy valaki rendezze el helyettük a dolgokat, de ne az aki éppen csinálja, hanem valaki más. Nem tetszik a szembesítés, nem tetszik, hogy nem a nekik kedves emberek tematizálják a vitákat.
Mégis mi a kis f@szom tetszene?
Ha ilyen gyáva, érdemtelen a hozzáállás, akkor talán nem is baj ha elsüllyed ez a fórum és talán nem is kellett volna otthagyni a Pázmándi Lacikát. Eben guba .
Arra nem gondolsz, hogy a többség azért van távol, mert nem akar veletek konfrontálódni. Mert másképp látja a helyzetet. Mert hányingert kap, hogy olyan emberek "tematizálják" ezt a vitát, akik a fórum közösségét romboló tevékenységükről inkább ismertek, mint bármi másról. Azok akik a viták kirobbantásáért és eldurvulásáért felelősek. Azok akik alpári hangnemben fejtik ki a véleményüket embertársukról épp úgy magánban, mint a fórum nyilvánossága előtt. Így nem csoda, hogy a többség inkább távol marad, és csak magában puffog egy egy pofátlan hozzászólásotok láttán.
sny21 írta:
Nem baj, az idő megoldja...
Az idő ebben az esetben semmit sem old meg.

_________________
"Brummogásban leghitelesebb, leghifibb a medve,..."
/istipisti/


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Quadlipi 2012.03.31. 14:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 14:13 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Kösz, hogy te legalább leírod amit gondolsz! De perpillanat, nem az én véleményem, személyem, hülyeségem, nem hülyeségem a fontos.

Az ilyesmiken túl kéne lépni! Ha az ilyesmit annyira tudjátok kifogásolni, akkor egy jól átgondolt tömör kék szöveget is be tudtok írni a megfelelő helyre és sem velem, sem otlm-el nem kell semmiféle konfrontációba kerülnötök...

Rejtés:
Egyébként a konfrontálódás ellen idáig semmi kifogásotok nem volt, mivel rendszeresen ezt kívántátok. Láthatóan a történtek és leírtak alapján nekem ez jön le!!! A javaslatokkal viszont egyáltalán nem törődtetek!

Ha túl leszünk ezen akkor én a magam részéről már csak a lényegi fórumozással kívánok foglalkozni. Addig meg úgy gondoltam, hasznosítom magam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 14:24 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 22:44
Hozzászólások: 258
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda
KD mester írta:
Az ilyesmiken túl kéne lépni! Ha az ilyesmit annyira tudjátok kifogásolni, akkor egy jól átgondolt tömör kék szöveget is be tudtok írni a megfelelő helyre és sem velem, sem otlm-el nem kell semmiféle ütközésbe kerülnötök...
A fórum megszületésének a kezdetén írtam pár gondolatot (még olyat is amire Otlm hivatkozott egy vitában, pedig nem került be a szabályzat tervezetbe sem). Mind le lett szarozva, hogy ez ezért nem jó, az meg azért nem jó. Kértem, hogy akkor fogalmazzuk meg olyan formában, ami elfogadható, javítsuk ki a hibákat. Nem történ semmi. Érthető módon így elment a kedvem az egésztől és megmondom őszintén, hogy most se jött meg.

_________________
"Brummogásban leghitelesebb, leghifibb a medve,..."
/istipisti/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 14:55 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Rejtés:
Azt is lehet csinálni, hogy ha nincs kedv javaslatot tenni a dolgokra. De ez esetben támadóan sem kellett volna fellépni ezekkel szemben. Ez a "nem tetszik valami és hőbörgök, de nincs kedvem megmondani, hogy akkor mi legyen" dolog marhára nem járható út...

Két szavazás csak ezért el lett indítva, csak a hányingeresek külön kedvéért, hogy lezárjon egy ilyen marha nagy konfliktus helyzetet és pontot tegyen az ügy végére. Ugyanígy szépen sorba kell venni a többi kifogásolt dolgot (pl, hogy nincs szabályzat). Mondjuk ezekhez 2 sort is kéne gépelni, de erre már nincs kedve a tisztelt okádozós bandának, az a probléma szerintem. Ez persze csak az én véleményem, nem kell egyetérteni vele...

Ja, leírtam amit akartam, többet nem tépem a számat, tőlem mindenki azt csinál, amit akar, annak az ösztönének, meg érzelmének engedelmeskedik...tökmindegy.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 15:32 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
otlm!

Szerintem hagyjuk ezeket a vitás témákat. Nemsokára meglesz úgyis a sokak által áhított szabályzatról a szavazás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.04.04. 13:05 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.18. 09:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Dombok városa
Pontos idő sem pontos az oldalon!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.04.04. 18:33 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.03. 08:14
Hozzászólások: 557
Quadlipi írta:
Arra nem gondolsz, hogy a többség azért van távol, mert nem akar veletek konfrontálódni. Mert másképp látja a helyzetet. Mert hányingert kap, hogy olyan emberek "tematizálják" ezt a vitát, akik a fórum közösségét romboló tevékenységükről inkább ismertek, mint bármi másról. Azok akik a viták kirobbantásáért és eldurvulásáért felelősek. Azok akik alpári hangnemben fejtik ki a véleményüket embertársukról épp úgy magánban, mint a fórum nyilvánossága előtt. Így nem csoda, hogy a többség inkább távol marad, és csak magában puffog egy egy pofátlan hozzászólásotok láttán.
sny21 írta:
Nem baj, az idő megoldja...
Az idő ebben az esetben semmit sem old meg.


Miért nem akar konfrontálódni? Ez kislányos duma. Álljon ki , mondja el mit gondol azért mert erre most van lehetőség és szükség és később meg sztem pont olyan gáz és beszari hisztizni!
Engem pl nem zavar, hogy olyanok szólnak hozzá többnyire építő ötletekkel akiknek volt korábban afférjuk balhéjuk. Most mégis építően kezelik a kérdést. Meg próbálnak tenni érte.
Másrészt most is ki mernek állni a véleményükkel. Aztán van aki már nem is balhézik annyit, sőt már sokkal korábban elkezdte a változtatást a stílusán.
Majdnem utoljára pedig én sosem balhéztam mégis probáltam hozzászólni! Ha most az jön , hogy nekem is volt durva csörtém, kérném megnézni miért!
Valójában most a fórum rendbetéptele a cél.
" Mert hányingert kap, hogy olyan emberek "tematizálják" ezt a vitát, akik a fórum közösségét romboló tevékenységükről inkább ismertek, mint bármi másról." Bocsánat de én nem sorolom magam ebbe a csoportba!! De ha ezt az inget nem veszem magamra akkor Most éppen mégis ők próbálnak a legtöbbet tenni a dologért és nem sunnyognak mindenféle ködös magyarázattal vagy még a nélkül is. Lehet gyártani magyarázatokat de attól a fórum ha hallgatnak összefossa magát .De ha ez ennyire mindegy akkor legyen, ilyenhez jobb nem is tartozni.
Azért kellene kis tökösség is, nem csak nyávogni. Ha valakinek van véleménye mondja el erről van most szó , ez hozzá tartozik. Nem is kell egyetérteni , hanem meg kellene ismerni az adott problémát sok szemszögből, ezért kell hozzászólni nem nagy "bölcsen" summantani. Most készülhetnének azok a szabályok amik a jövöben "kellemesebbé" tehetnék a fórumot meg kizárnák a balhét.
Én szeretem ezt a fórumot, sokat tanultam itt sokat segítettek és magam is próbáltam egyszerű módomon. Viszont lejött, abszolút nem hiszek benne mint közösségben, tömegben, ebben sem...

_________________
" Google a barátod, Tina pedig a csajod "


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.04.04. 20:15 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Winkleer!
Teljesen igazad van. Nem azért nem reagáltam mert nem tudtam volna, retorikában nekem itt nem sok ellenfelem van, főleg nem Quadlipi, csak mert már lesz@rom én is. :mrgreen:
Sőt a továbbiakban sem szándékozom már részt venni ebben. Elkezdtük volna szépen építeni a dolgokat de csak a gáncs ment folyamatosan. A nagy Shalafi gyűlölők semmivel sem jobbak nála. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.04.04. 20:41 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
otlm!

Már írtam, hogy sz@rjuk le ezt a részt. Vegyél részt a rendes fórumos részben, aztán szép és jó lesz minden (abból a szemszögből nézve). Ilyen ökörségekkel meg nem kell foglalkozni, mert értelmetlen, felesleges és teljesen hatástalan (itt most). El lehet lenni ilyen hülyeségek nélkül is. Nincs moderátor, nincs szabályzat? Baj az? 30 aktív emberre minek? A régi fórum évekig elment mindenféle szabályzat, meg moderáció nélkül. Majd lesz moderátor, meg szabályzat, ha lesz rá igény. Most láthatóan nincs. Vagy lesz majd, vagy nem, de most perpillanat tök lényegtelen...

Hülyeségek miatt ne hagyd itt a fórumot. Használd az értelmes, eredeti funkcióit, aztán slussz... ;)

winkler! Teljesen egyetértek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.04.04. 21:02 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.03. 08:14
Hozzászólások: 557
Igazad van , és sajnálom!
Meg minden tagot, jó arcok jó szakik, mindenki, KD is sokat tud, és bírom is. A kirohanásokat hagyjuk, fiatalság stb...
Az a gáz, hogy itt valójában nem lenne semmi probléma! Ami van az az , hogy így együtt, közösségben egy fos az egész. Sajnos!Ezen kellene gondolkodni. Ez gyakori model itthon.
Nem értem miért kell ennek így lennie.
A többség dönt, így vagy úgy, felelősséggel vagy annak hiányában. Azt kellene felfogni, hogy a végeredmény a fontos, az jellemez! (Bár a köztes "Út" is ahogy azt Kerouac taglalja)
Ha rosszul sül el azt magunknak köszönhetjük. lehet magyarázkodni. Vagy belesz@rni.
Kérnék miondenkit gondolja át mégegyszer, Azért volt pár nagyon hasznos közös év, nem kellene veszni hagyni sztem.
Lehet shalafira is okádni de akkoriban volt mozgás, eszmecsere élet. Most nincsen diktátor mégis döglik az egész. Lehet ,hogy a nagy ránkszakadt demokráciával nem is tudunk mit kezdeni... :D Na innentől vicc az egész.
Amugy én értem azt aki nem akar hülyét csinálni magából. Viszont a fórum ebbe beledögölhet előbb vagy utóbb s az átmenetben lehet gejl vagy funkciótlan szarakodások halmaza. Lehet ezt nyújtani mint a rétest

_________________
" Google a barátod, Tina pedig a csajod "


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.04.04. 22:10 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Mi lenne, ha hagynánk az egészet a sunyiba, aztán fórumoznánk, mint régen? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Moderátor letétele
HozzászólásElküldve: 2012.04.04. 22:13 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.03. 08:14
Hozzászólások: 557
Más nem maradt. Be kell állni a sorba, bár én nem értek ezzel egyet.

_________________
" Google a barátod, Tina pedig a csajod "


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség