audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2018.04.27. 00:30

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 19:13 
Fórumtag

FORUM TALÁLKOZÓT SZERVEZEK - SZERVEZNÉK DE MINDEN KAPCSOLATOS FORUM POST ELTŰNT TORLESRE KERULT!!

MI ENNEK AZ OKA?! NEM KOZOSSEGI TÉRBE JELENTKEZTEM BE??

deneskova

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 19:49 
Kiemelt Tag

Hát ez gáz! :shock:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 20:05 
Fórumtag

Tegnap este még én is láttam a topicot... :?:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 20:20 
Fórumtag

Utána nézek hogy mi történt vele.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 20:23 
Fórumtag

Hát ki lett törölve, úgy nézem... (nem tudom az okát, miért lett törölve).

Mondjuk van még két ugyanilyen című topic ugyanott. Lehet, hogy sokallották a harmadikat. Folytathatnátok a másik 2 valamelyikében...

Ez megfelel? (kivettem a címéből a régi dátumot).

viewtopic.php?f=42&t=1796&p=27373#p27373

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 21:09 
Fórumtag

Kérlek rakd vissza a dátumot, jobb ha évenként külön vannak!
Ki és milyen jogon törölhet minden jelzés vagy egyéb egyeztetés nélkül
egy baráti meghívót ma erről a forumról,

aminek az elődjével együtt 10 éve a tagja vagyok??

és ezt teheti névtelenül!?

Ez így nagyon nincs rendben de nem gondolom azt hogy ezzel el lehet lehetetleníteni egy találkozót!
Az okokat sem értem!

Várom a magyarázatot a törlést elvégző fórumtárstól!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 21:25 
Fórumtag

Meghirdetem újra. Üdv! deneskova

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 21:26 
Fórumtag

Lehetne finomabb hangnemben is fogalmazni (szerintem), nem pedig azonnal felháborodott hangnemben követelődzni. Mindjárt azzal a feltételezéssel jöttél, hogy ki lett törölve a téma. Pár nappal ezelőtt például műszaki probléma folytán tűnt el egy egész napi adag hozzászólás a fórumról. (Akkor is volt mindjárt rosszindulatú feltételezés)...
Idézet:
Ki és milyen jogon törölhet...

Ettől függetlenül most egyébként az adminisztrátor törölte a témát. Egyenlőre nem tudom, hogy miért, de bőven elég ok lehet rá, hogy már a 3. ilyen téma van nyitva. Nem kell mindjárt a személyes unszimpátiáidat, feltételezéseidet rögtön kivetíteni. Elég megalapozatlannak látom azt a feltételezésedet, hogy a találkozódat akarja valaki ellehetetleníteni...
(Én biztos nem akarom ellehetetleníteni).

Rejtés:
A közösségi oldalról az a magánvéleményem, hogy más oldalakon mindenféle indoklás nélkül törölnek minden topicot, ami nem tetszik az üzemeltetőnek.

(A te általad üzemeltetett? "közösségi oldalon" például csak az fejtheti ki a véleményét, akinek te, vagy pagrus, meg még, ha jól tudom két ember megengedi... Ha közületek csak egy embernek nem tetszik valaki, az pl topicot sem nyithat, meg fórumtalálkozót sem szervezhet ott. Tehát a te oldalad? az a te gondolkodásodból kiindulva nem közösségi oldal. )

Milyen dátum legyen? Gondolom az új, ne a régi...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 22:12 
Fórumtag

Az aktuális megkapta a hirdetési dátumot a tavalyihoz az eredetit tedd vissza kérlek! Köszönöm!

Nem vagyok személyeskedő teljesen helyénvalónak tartom a kérdést. Csak azért jöttem fel a fórumra hogy nehogy valaki lemaradjon akit érdekelne. Nagyon rég nem volt időm a forumlátogatásra ezért is a hirdetetéshez közeli esemény dátum. Egy napra rá most az tapasztaltam hogy minden említési ponton csak az találkozó hírek ki van törölve. Nem érzem jó eljárásnak! De nem akarom ezzel a Te idődet rabolni! Remélem kapok kielégítő választ!

A lényeg hogy aug 2-3. HANGFALAS TÁBOR.

Üdv!
Deneskova

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 22:15 
Fórumtag

Idézet:
Az aktuális megkapta a hirdetési dátumot a tavalyihoz az eredetit tedd vissza kérlek! Köszönöm!

Ezt már a kérésed előtt megtettem, ha már újra nyitottad...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 22:49 
Örökös tag

Tisztelt Deneskova!

A témáidat én töröltem, de nem azzal a szándékkal, hogy ellehetetlenítselek. Célszerűbb lett volna egy összefoglaló nevet adni a témának, és oda tenni a meghívót.

Az, hogy üzemeltetőként milyen jogaim és kötelességeim vannak, az megint más kérdés. De Te is utánanézhetsz, 2014.-ben jelentősen szigorodtak a médiatörvények.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.18. 23:32 
Fórumtag

Hogy egy internetes forumban évenként egyszer megrendezett találkozóra ami változó tematikával zajlik, külön-külön témaindítással teszek meghívást bízom benne hogy a legjobb szándékom ellenére sem vagyok jogsértő.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.19. 08:10 
Örökös tag

deneskova írta:
Hogy egy internetes forumban évenként egyszer megrendezett találkozóra ami változó tematikával zajlik, külön-külön témaindítással teszek meghívást bízom benne hogy a legjobb szándékom ellenére sem vagyok jogsértő.

Nem. Viszont felesleges 4 ugyanolyan témát nyitni.

(Más fórumon már rég kidobtak volna. A nagybetűs kiabálásoddal együtt.)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.19. 08:26 
Fórumtag

Az összes találkozós témánál csak egy topic van, aztán abba írják az illetékesek a meghívót minden évben.

Ennek meg minden évben legyen külön? A szomszéd kihalt fórumon szokás ez a évenkénti külön topic...

Ennél is például itt teljesen értelmetlen volt új témát nyitni. Mehetett volna a kérések kérdések címűbe.

Szerintem, ha elegen látták, töröljük ki ezt. (Már biztos megnézte, aki kíváncsi rá). Csak rákapnak egyesek (megint), hogy itt lehet ilyen hangnembe is követelőzni, meg felelőst keresni a vélt hülyeségeiket alapul véve. Valamiért kialakult pár emberben ez a rossz szokás, mert nem az első estben lép fel ilyen hangnem/stílus itt.

Az N+1. ilyet látva úgy vagyok már én is vele, hogy gondoljon csak amit akar, akinek üldözési mániája van, meg összeesküvéseket gyárt, mumuskomplexusa van, stb... Azért ilyen című topicot sose láttam pl HE-n, mint ez. :lol:
De deneskova fórumán se...

(Normális hangnemben meg lehet kérdezni bármit a megfelelő topicban. Ez a hangnem viszont ne legyen már szokás...)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.19. 08:28 
Kiemelt Tag

-HOVÁ LETT A MEGHIRDETETT HANGFALÉPÍTŐ TÁBOR TOPIC?!

Szerintem ellopta Shalafi... :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.19. 08:46 
Fórumtag

Szerintem csináljuk úgy, hogy hagyjuk benn a meghívót, amíg vége nem lesz a találkozónak, aztán minden évben átrakjuk egybe, a dátum nélküli törzs témájába. Kecske is jóllakik, káposzta is megmarad...

Külön szedve én sem tartom jó ötletnek. Sokkal jobb, ha egyben van...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.08.04. 19:28 
Alapítótag

KD mester írta:

A közösségi oldalról az a magánvéleményem, hogy más oldalakon mindenféle indoklás nélkül törölnek minden topicot, ami nem tetszik az üzemeltetőnek.

(A te általad üzemeltetett? "közösségi oldalon" például csak az fejtheti ki a véleményét, akinek te, vagy pagrus, meg még, ha jól tudom két ember megengedi... Ha közületek csak egy embernek nem tetszik valaki, az pl topicot sem nyithat, meg fórumtalálkozót sem szervezhet ott. Tehát a te oldalad? az a te gondolkodásodból kiindulva nem közösségi oldal. )
Ez nem igaz. A fórumunknak bárki tagja lehet még akár te is és Otlm is. Mindössze annyi az elvárás, hogy a fórumszabályzatnak megfelelően kell ténykedni. Egyedül Shalafi nem lehet tag, de úgy tudom ő itt sem. ;) Bármelyik fórumtag nyithat témát a fórumon belül bárhol és bárki szervezhet találkozót is. A moderálásról pedig mindig tájékoztatunk mindenkit vagy a topikjában vagy pedig az erre szolgáló tájékoztató topikban és nem pedig sunyin, laposan csak eltüntetünk. Légy szíves ne keltsd rossz hírét a fórumunknak ilyen nyilvánvaló tévedésekkel. Láttam pár dolgot már a fórumos ténykedésem során és állíthatom, hogy korrektségben, egyenességben még ez a fórum is elbújhat a diyaudio.hu mögött. Ebben a témában szereplő történésekről is megvan a véleményem, ami ha érdekel szívesen kifejtem, de magamtól inkább nem tenném, mert természetesen nem pozitív jellegű rátok nézve és nem akarom a sz@art kavarni feleslegesen. Mindössze ennyi kiegészítéssel kellet élnem a nyilvánvaló valótlanságok miatt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.08.06. 14:45 
Fórumtag

Nézd, én nem akarok tagja lenni annak a fórumnak. Pagrus egy évig nyaggatott annak idején hogy menjek át oda.
Meg is mondta, hogy szeretné, ha felfuttatnám a kis minek is neveztétek? :mrgreen: A "magán homokozó" kifejezés maradt meg bennem. Szóval megmondtam neki, hogy nekem ellenkezik az elveimmel egy ilyen. Azt nem mentem át. Ez után már nem nagyon voltunk túlzottan jóban. Kézőbb, amikor összevesztem vele, meg is mondta, hogy most már nem is mehetek át oda.

:shock: Mintha valaha is akartam volna... :lol:

A fenti dolog meg az én szubjektív magánvéleményem, meglátásom, (ezt írtam is, mindjárt az elején). Most, hogy mennyire igaz, vagy nem, hát döntse el mindenki magának. Semmi sem fekete, vagy fehér, vagy teljesen igaz, vagy nem igaz...

Shalafi nem lehet tag itt, az igaz, de nem azért, mert egy embernek nem tetszik (bocsánat a kifejezésért) a pofája, hanem mert a fórumközösség megszavazta, hogy ne lehessen itt tag...

Az pedig, hogy bárki tag lehet ott, nem igaz. 4 alapító tagja van a fórumotoknak, ha ezek közül 1 megvétózza valakinek a tagságát, akkor az már is nem lehet tag. Így van, vagy nem így van?

Továbbra is az a magánvéleményem, hogy a fórumotok enyhén szólva messze esik a nagy fellengzős idealista dumáktól. Magánhomokozó, kiskirályság.

Az, hogy itt nincs kiposztolva hogy pl Gipsz Jakab 2 hozzászólása a saját kérésére ki ki lett törölve, az meg nehogy már probléma legyen. Komoly moderációra nem került sor az utóbbi időben, egyszerűen, mert nem történtek ilyet igénylő dolgok. Hozzászólások lettek áthelyezve az egyik témából a másikba, stb. Az ilyesmit meg elég a témába jelezni, mert első sorban ott keresik...

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]