audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.03.29. 12:53

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 69 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 11:27 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Idézet:
Bármit is írsz itt mindenből csak jön le hogy így a köb meg úgy a köb .... szóval még mindig azt mondom neked van személyes gondod amit itt élsz ki hogy középpontban lehess , ez nem méltó a fórumhoz ez a fórum nem az a fórum ahol a személyes ellentéteket kéne kibeszélni , intézd privátban és ennyi !


Csak kibújt a szög a zsákból. Mondtam én, hogy az nem tetszik neked, hogy "bántsák azt a szegín seggnyalópartneredet". Ha valaki másról lett volna szó, egy szót se szóltál volna. De ez a "méltatlan, stb" köntösbe bújtatós dumára bocs, de nem vagyok vevő. Tanács: Inkább menj és vallj neki szerelmet. :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 11:49 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
KD mester írta:
Idézet:
Bármit is írsz itt mindenből csak jön le hogy így a köb meg úgy a köb .... szóval még mindig azt mondom neked van személyes gondod amit itt élsz ki hogy középpontban lehess , ez nem méltó a fórumhoz ez a fórum nem az a fórum ahol a személyes ellentéteket kéne kibeszélni , intézd privátban és ennyi !


Csak kibújt a szög a zsákból. Mondtam én, hogy az nem tetszik neked, hogy "bántsák azt a szegín seggnyalópartneredet". Ha valaki másról lett volna szó, egy szót se szóltál volna. De ez a "méltatlan, stb" köntösbe bújtatós dumára bocs, de nem vagyok vevő. Tanács: Inkább menj és vallj neki szerelmet. :mrgreen:

Dávid ! nem vagy te ilyen ?
Tudtommal én sosem bántottalak , volt szóváltás köztünk de én sosem neveztelek seggnyalónak ez már súrolja a jó érzés fogalmát nem vagy te ilyen vagy mégis ?
Tévedések sorozatát sorolod itt föl egyéb iránt , nekem nincs "seggnyalópartneredet" hogy a szavaidat használva mondjam !
Nem bújtatok én semmit a duma mögé még mindig azt mondom csak hogy ez a fórum nem erre íratott és beszélhetsz te bármit is a kiforgatott mondatrészeiddel akkor is az jön le a dologból hogy te és valaki nem fér össze egy másik fórumon és ez itt még mindig idegen anyag !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 12:03 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Nem téged neveztelek seggnyalónak, ne érts félre. Én a haverodat(jaidat) neveztem annak, akik az ottani moderállatok közül kerülnek ki. Retek patkányok, de neked a "jóbarátaid" ezért vagy arra vak, hogy mi is megy ott és foggal-körömmel véded a dolgot. Ezért mondtam, hogyha például másik fórumról valaki másról menne a vita, ahhoz hozzá sem szólnál. Például a salafi által ellopott fórumról is volt vita meg shalafiról is. Az ő védelmére miért nem keltél? Ja, hogy ő nem a haverod...

Igaz a mondás: "a szerelem vak". :mrgreen:

Félreértés ne essék, nem arra akarok ösztönözni senkit, hogy helyeselje azt, amit shalafi művelt, de én személy szerint a többi hasonlót sem helyeslem. Azt sem, ami a he-n megy ezért írtam le a véleményem, ha már adott volt egy ilyen topic. Ja és nem én nyitottam...

Az idegen anyagról annyit, hogy ez egy off topic és ez azt jelenti, hogy itt mindenről ami nem tartozik a fórum alaptémájához, arról itt lehet beszélni. Ebbe szerintem simán belefér az, hogy egy másik fórumot kibeszéljünk, vagy az ottani félnótás kiskirályt. Szóval szerintem ez tökéletesen illeszkedik az off topickba, mint minden más off téma.

Nem az akusztikai tervezés gyűjtőtémájában van, hanem az offban, innentől fogva ez nem vita tárgya. Ha nem tetszik, nem kell olvasni. Ha sérti a személyes szimpátiád tárgyát, akkor szintén nem. Ha meg meg akarod semmisíteni, nyiss róla szavazást. Ha annyira sérti a közízlést, akkor tényleg nem ide való, de ezt ne te döntsd már el egyedül....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 12:11 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
KD mester írta:
Nem téged neveztelek seggnyalónak, ne érts félre. Én a haverodat(jaidat) neveztem annak, akik az ottani moderállatok közül kerülnek ki. Retek patkányok, de neked a "jóbarátaid" ezért vagy arra vak, hogy mi is megy ott és foggal-körömmel véded a dolgot. Ezért mondtam, hogyha például másik fórumról valaki másról menne a vita, ahhoz hozzá sem szólnál. Például a salafi által ellopott fórumról is volt vita meg shalafiról is. Az ő védelmére miért nem keltél? Ja, hogy ő nem a haverod...

Igaz a mondás: "a szerelem vak". :mrgreen:

Félreértés ne essék, nem arra akarok ösztönözni senkit, hogy helyeselje azt, amit shalafi művelt, de én személy szerint a többi hasonlót sem helyeslem. Azt sem ami a he-n megy ezért írtam le a véleménye, ha már adott volt egy ilyen topic. Ja és nem én nyitottam...

Az idegen anyagról annyit hogy ez egy off topic és ez azt jelenti, hogy itt minden nem a fórum alaptémájáról lehet beszélni. Ebbe szerintem simán belefér az, hogy egy másik fórumot kibeszéljünk, vagy az ottani félnótás kiskirályt. Szóval szerintem ez tökéletesen illeszkedik az off topickba, mint minden más off téma.

Nem az akusztikai tervezés gyűjtőtémájában van, hanem az offban, innentől fogva ez nem vita tárgya. Ha nem tetszik, nem kell olvasni. Ha sérti a személyes szimpátiád tárgyát, akkor szintén nem. Ha meg meg akarod semmisíteni, nyiss róla szavazást. Ha annyira sérti a közizlést a kkor tényleg nem ide való, de ezt ne te döntsd már el egyedül....


Barátok ez egy fogalom , barát vagy csak ismerős , de ezt hagy meg nekem kit hová soroljak , a szerelem meg nem a fiuk után húz tehát megint rossz malomban őrölsz!
/ Ja egyéb iránt én Bu... nak sem neveztelek , egy jó lelkü és nagy tudásu egyént ismertem meg benned de most nem tudom hová tünt ez az egyén ?
A salafingot meg hadjuk az egy más téma , az meg hogy nyilvánosan nem szóltam de intéztem neki egy két kellemetlen fejtörést , de látod csak is privátban !

Ha off topik ha nem ez a személyeskedés akkor sem ide tartozik , ez magán jellegű és nem egy fórum kibeszélősója !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 12:27 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Hát engem nem kéne buzinak nevezned. Én végképp nem vagyok beléjük szerelmetesedve, az szerintem tök egyértelmű.

Most már kvittek vagyunk. Azért a próbálkozás a sértegetésre most megvolt a te részedről is. ;) Szerinted ez ide való volt, amit az előbb leírtál? :lol:

A semélyeskedés más dolog. Egy elketronikus oldal ellen hogyan lehetne már személyeskedni? Nóóórmális kéremszépen? :lol:

Azért visszaolvasva neked is elég sok hsz-ed van ebben a témában, jócskán hozzájárultál a mostani 3 oldalhoz...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 13:31 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
KD mester írta:
Hát engem nem kéne buzinak nevezned. Én végképp nem vagyok beléjük szerelmetesedve, az szerintem tök egyértelmű.

Most már kvittek vagyunk. Azért a próbálkozás a sértegetésre most megvolt a te részedről is. ;) Szerinted ez ide való volt, amit az előbb leírtál? :lol:

A semélyeskedés más dolog. Egy elketronikus oldal ellen hogyan lehetne már személyeskedni? Nóóórmális kéremszépen? :lol:

Azért visszaolvasva neked is elég sok hsz-ed van ebben a témában, jócskán hozzájárultál a mostani 3 oldalhoz...

Látom már olvasni sem tudsz ? Hol írtam én rólad ilyet mutass rá mert az én írásomban nem az szerepel amit most itt le irtál bőven elég ha visszaolvasol , nem kapkodva csak szép nyugodtan !
Dávid hol neveztelek én akárminek is ? pont a te írásodból jön át hogy én vagyok szerelmes egy férfibe , tehát akkor hogy is van ez ha nem burkolt sértegetés !
Igen valóban sok a hsz de szót szót követ és látom már kellő képen elveszítetted a fonalat , de a három oldalnyi irásból ha tudsz mutatni is egy beírást amivel bárkit is megsérettem volna akkor szólj , én nem személyeskedem csak általánosságokról irtam , és vissza is térek az eredeti kerékvágásba szóval ez a topik nem ide való és ennyi !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 18:19 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Idézet:
pont a te írásodból jön át hogy én vagyok szerelmes egy férfibe


Hát már a viccet sem érted. Nehogy meg kelljen magyaráznom....

Azt írtam, hogy valljál köbgyagyának szerelmet, ha ennyire odáig vagy érte. :lol:

Mondjuk én nem tartozom bele (abba az egy kezemen is meg tudnám számolni méretű) a rajongótáborába, ennyi...

A témát meg zárasd be, ha tudod. Függetlenül attól, hogy be lesz zárva, vagy nem én már le...rom ezt az egész hülyeséget, szóval ha lehet inkább már nem írnék többet ebbe a témába...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.09. 15:20 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Szerintem túl kell ezen lépni, töröljük a témát. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 10:51 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.18. 09:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Dombok városa
Egy érdekes kirívó és kivételezettség a Hobbielektronikán:
http://www.hobbielektronika.hu/apro/hirdetes_25634.html

0 ponttal 3 hozzászólással hirdethet, mert a köbzoli sógora hirdethet a szabályzat megkerülése nélkül is!!!
Ja és elöl marad, mint kiemelt hirdetés! :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 16:25 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
kikiO írta:
Egy érdekes kirívó és kivételezettség a Hobbielektronikán:
http://www.hobbielektronika.hu/apro/hirdetes_25634.html

0 ponttal 3 hozzászólással hirdethet, mert a köbzoli sógora hirdethet a szabályzat megkerülése nélkül is!!!
Ja és elöl marad, mint kiemelt hirdetés! :cry:


Látom már megint egy ellenlábas , megint nem is tudod mit beszélsz és mit miért , egyáltalán honnan veszed ezeket a sületlen dumákat.
Nem kötelező oda járni de hirdetni sem és még mindig azt mondom hogy más fórumon meg aki ezzel foglalkozik hogy ott mi és hogyan történik az siralmas .
Anno már javasoltuk hogy ezt a topikot véglegesen töröljük innen mert ez szégyen erre a fórumra nézve hogy galád módon kitárgyalásra kerülnek az ottani dolgok amik ott történnek azok nem ide íródtak és történtek ezért már-már szinte az óvodai szintre süllyednek némely emberek.
Sehol az egész interneten nincs más fórumon ilyen topik ami egy más fórumon történt dolgokkal foglalkozna ez is csak az egykori salafingos időszakból maradt ránk , bár már azt túlszárnyaltuk de látom még maradtak szimpatizánsok a régi antidemokratikus fórumról .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 17:00 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.18. 09:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Dombok városa
CIROKL írta:
kikiO írta:
Egy érdekes kirívó és kivételezettség a Hobbielektronikán:
http://www.hobbielektronika.hu/apro/hirdetes_25634.html

0 ponttal 3 hozzászólással hirdethet, mert a köbzoli sógora hirdethet a szabályzat megkerülése nélkül is!!!
Ja és elöl marad, mint kiemelt hirdetés! :cry:


Látom már megint egy ellenlábas , megint nem is tudod mit beszélsz és mit miért , egyáltalán honnan veszed ezeket a sületlen dumákat.
Nem kötelező oda járni de hirdetni sem és még mindig azt mondom hogy más fórumon meg aki ezzel foglalkozik hogy ott mi és hogyan történik az siralmas .
Anno már javasoltuk hogy ezt a topikot véglegesen töröljük innen mert ez szégyen erre a fórumra nézve hogy galád módon kitárgyalásra kerülnek az ottani dolgok amik ott történnek azok nem ide íródtak és történtek ezért már-már szinte az óvodai szintre süllyednek némely emberek.
Sehol az egész interneten nincs más fórumon ilyen topik ami egy más fórumon történt dolgokkal foglalkozna ez is csak az egykori salafingos időszakból maradt ránk , bár már azt túlszárnyaltuk de látom még maradtak szimpatizánsok a régi antidemokratikus fórumról .


Csak arról beszélek, hogy ott mennyire nem tartja be a szabályokat még a moderátor sem!!! Nézzed meg jobban és rájössz miről is hablatyolok. Hirdetési szabályzatban benne van, kik hirdethetnek és milyen feltétellel, de aki első oldalon hirdet neki nincs meg a jogosultsága és mégis kiemelt hirdetése van az oldalon elöl!!! Ez nem csak etikátlan viselkedés, de nagyon § szabályt is sértenek vele!
Szerintem ez az oldal a korrektségen, tisztességben jóval előrébb jár mint a HE, és ez az én véleményem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 17:18 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2012.01.06. 13:58
Hozzászólások: 11
Shakti az Shakti.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Shakti 2012.01.06. 17:28-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 17:24 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
kikiO írta:
CIROKL írta:
kikiO írta:
Egy érdekes kirívó és kivételezettség a Hobbielektronikán:
http://www.hobbielektronika.hu/apro/hirdetes_25634.html

0 ponttal 3 hozzászólással hirdethet, mert a köbzoli sógora hirdethet a szabályzat megkerülése nélkül is!!!
Ja és elöl marad, mint kiemelt hirdetés! :cry:


Látom már megint egy ellenlábas , megint nem is tudod mit beszélsz és mit miért , egyáltalán honnan veszed ezeket a sületlen dumákat.
Nem kötelező oda járni de hirdetni sem és még mindig azt mondom hogy más fórumon meg aki ezzel foglalkozik hogy ott mi és hogyan történik az siralmas .
Anno már javasoltuk hogy ezt a topikot véglegesen töröljük innen mert ez szégyen erre a fórumra nézve hogy galád módon kitárgyalásra kerülnek az ottani dolgok amik ott történnek azok nem ide íródtak és történtek ezért már-már szinte az óvodai szintre süllyednek némely emberek.
Sehol az egész interneten nincs más fórumon ilyen topik ami egy más fórumon történt dolgokkal foglalkozna ez is csak az egykori salafingos időszakból maradt ránk , bár már azt túlszárnyaltuk de látom még maradtak szimpatizánsok a régi antidemokratikus fórumról .


Csak arról beszélek, hogy ott mennyire nem tartja be a szabályokat még a moderátor sem!!! Nézzed meg jobban és rájössz miről is hablatyolok. Hirdetési szabályzatban benne van, kik hirdethetnek és milyen feltétellel, de aki első oldalon hirdet neki nincs meg a jogosultsága és mégis kiemelt hirdetése van az oldalon elöl!!! Ez nem csak etikátlan viselkedés, de nagyon § szabályt is sértenek vele!
Szerintem ez az oldal a korrektségen, tisztességben jóval előrébb jár mint a HE, és ez az én véleményem!


Mint mondottam nem a mi tisztünk ennek az elbírálása , nem kötelező oda járni és az ottani szokásokat fölvenni és főleg nem a mi tisztünk elbírálni hogy ki és mit hirdet , ott is van a fórumnak tulajdonosa és ha ő az egész hirdetési felületen csak a saját vagy a baráti köre hirdetését engedélyezi akkor sem tehetünk ez ellen semmit , ennyi és nem több nem kell ezen idegeskedni mert totálisan fölösleges.
Ha etikátlan ha nem akkor sem nem mi vagyunk a fórum tulajdonosai és nem is leszünk , a jogszabályokkal meg szerintem 100% -ban tisztában vannak ebben biztos vagyok .
A korrektség meg más dolog , az hogy itt beszélünk erről az inkább inkorrekt és még mindig azt mondom ennek a topiknak itt semmi keresni valója mert nem illő és etikátlan .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 17:26 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
Shakti írta:
cirko laci is kobzoli ssogora ugymond. Ezt nem tudtad? AAAjjjaj

Látom most kerültél ide és máris képben vagy szerintem egy salafing vagy netán KD reinkarnációja lehetsz .
Légyszives legalább a ninck nevem helyesen írására figyelni a többi már nem is lényeg mert csak a kötözködés ami lejön az írásodból .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 17:39 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2012.01.06. 13:58
Hozzászólások: 11
Csak atneztem ezt a postolast. Nem a te sertegetesed motivalt. Valoban nem ide valo a velemenyem szerint.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 17:44 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
Shakti írta:
Csak atneztem ezt a kis temat. Nem a te sertegetesed motivalt.

Több mint érdekes az átnézésed , csak most regeltél ide és máris ezt a témát nézted át mmm ja és a retorikád erősen hajaz ám egy ismerősömre , ismerősünkre ez nem lehet a véletlenek egybeesése , az a kis gyenge beírásod lebuktatott de gyorsan .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 17:57 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2012.01.06. 13:58
Hozzászólások: 11
A masik forumon lehet ismeretsegunk, kerdeztem, hogy honnan vannak ilyen otleteid??? Honnan meritesz ihletet???


Shakti bacsit nem lehet zavarba hozni am!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 18:10 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2012.01.06. 13:58
Hozzászólások: 11
Az a design, amit a ket trafo kirakasaval csinaltal, az nagyon eredeti otlet volt bizony hitemre mondom. Nekem kulonosan tetszett. A tobbi alkotasod is ugyanugy szuper. Nem arrol van szo, de a Zolit sem szereti am mindenki. Az emlegetett forum nem az ove, hanem Topi foruma. Nem kell mindjart megharagudni az emberre es ellensegnek tekinteni. Nem akartam rosszat neked.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2012.01.06. 19:13 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.03. 08:14
Hozzászólások: 557
kikiO írta:



Ez nem csak etikátlan viselkedés, de nagyon § szabályt is sértenek vele!
Szerintem ez az oldal a korrektségen, tisztességben jóval előrébb jár mint a HE, és ez az én véleményem!


Legalábbis eddig előrébb járt...

_________________
" Google a barátod, Tina pedig a csajod "


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 69 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség