audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.04.16. 22:00

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 69 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.04.20. 14:20 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.18. 09:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Dombok városa
Hobbielektronika & Audio Diy, melyik a jobb oldal szerintetek???

_________________
The whole world shines shit and calls it gold


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.04.20. 14:56 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Szakmailag szerintem ez az oldal fejlettebb.
Látogatottságban pedig a HE.

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.05.04. 21:57 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Hát hogy mi mennyire jó, azt nem a látogatottsága dönti el. Kinek melyik. Azért nézzétek meg, hogy kik járnak a HE-re, meg ide kik. Aki az ő szintjük-színvonaluk felett van azt kiútálják onnan. Nem csak az én személyes tapasztalatom, nem erről van szó. Ez teljesen természetes és nyilván való folyamat ott. :lol:

Szerintem EZ itt a jobb! Nekem, meg nektek egész biztosan. :mrgreen: Akinek meg a HE-re van gusztusa, annak meg az. :twisted:

Azért érdekességnek itt van pár képernyőmentés, mert nagy "komédia" van ott, meg hát hogy ne érjen készületlenül senkit meglepetés, ha odamegy fórumozni:
A legutóbbi gyöngyszem: Negatívan mertem értékelni a "drágaszág" hozzászólását
(én csak ^1/3ér-nek hívom) :mrgreen:. Akkor meg mi a f..nak csinálnak ilyen hsz kiszavazós értékelős hülyeséget, ha nem bírják a kritikát? :lol:


Csatolmányok:
^1÷3ér.JPG
^1÷3ér.JPG [ 108.21 KiB | Megtekintve 47893 alkalommal. ]
^1÷3ér2.JPG
^1÷3ér2.JPG [ 107.87 KiB | Megtekintve 47893 alkalommal. ]
^1÷3ér3.JPG
^1÷3ér3.JPG [ 99.02 KiB | Megtekintve 47894 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.05.05. 11:05 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 22:41
Hozzászólások: 543
Tartózkodási hely: Szombathely
KD mester írta:
Negatívan mertem értékelni a "drágaszág" hozzászólását
(én csak ^1/3ér-nek hívom) :mrgreen:. Akkor meg mi a f..nak csinálnak ilyen hsz kiszavazós értékelős hülyeséget, ha nem bírják a kritikát? :lol:


Nincs sok értelme annak a kiszavazásnak, rendszeresen visszaállítja az így kitörlésre került hülyeségeit...
Jelöld inkább segítőnek, hátha a "tömjénezésbe" belefullad :lol:

_________________
„Hiszek Istenben, Mozartban és Beethovenben...” (Richard Wagner)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.05.05. 16:51 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
Azt hittem ezen az új fórumon nem fog ilyesmi előfordulni hogy fikázzunk egy másik fórumot ?
Mmm csalódtam de nem kicsit !
Az én véleményem az hogy itt nem kéne ezeket a dolgokat felhozni ennek semmi értelme , ha valakit más fórumon ér bármi azt rendezze ott és ne keverje bele az itteni dolgokba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.05.05. 17:26 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Mutasd már meg, hogy hol volt itt fikázás? Semmiféle fikázás nem volt. Be lett rakva három kép, meg egy néhány tapasztalat le lett írva. A kérdés meg az volt, hogy melyik a jobb oldal. Ez egy szubjektív kérdés, amire szubjektív tapasztalatokból kiindulva lehet szubjektív választ adni. A fikázásról akkor lehetne beszélni, ha ez a topic nem fórumok összehasonlításról szólna. De mivel ez a kinek melyik tetszik jobban és miért kategória, ezért csak véleménynek lehetne nevezni egy igazi "fikázást is".

Egyébként te is leírhatod a + véleményedet a HE-rő, meg erről a fórumról is!

Le lett írva pár tapasztalat a kérdéssel kapcsolatban.

Ja, hogy ez most éppen negatív? És akkor mi van?
Rejtés:
(Ez nem a HE ahol megy a saját baráti körötök kölcsönös hogy is mondjam... :mrgreen: putyulgatása, aki meg nem szimpi azt kiútáljátok, elteszitek virtuálisan láb alól.
Ezt a véleményt nem is a HE-ről írom, hanem bizonyos személyekről, akik ott vannak és ellehetetlenítenek nekik nem tetsző más személyeket. Ez egy - pont a HE-nek. + pont, hogy az egy szélesebb körű fórum, ez meg egy specializált fórum. Ennek a témakörét lefedi ugyan a HE, de abszolút nem ekvivalens a két fórum, tehát nem egymás konkurenciái. + pont még a keresőjük. -pont nekünk, itteni audiodiyereknek, hogy ott nagyon amatőrök vannak csak a mi témánkban, ezért nekünk nem egy túl izgalmas fórum az.

-pont továbbá, hogy csak a szépet és jót szabad leírni, mert ha nem, akkor megy a kitiltás. Kritizálni nem szabad sem az oldalt, sem az ott lévő "kört", (köbzoli és barátai), mert megint megy a meghurcolás, megalázás kitiltás. Sőt, ha csak nem értesz velük mindíg, mindenben egyet, akkor ott "el vagy ásva". (Lásd: Alkotó, CHZ esetét). Az nem egy demokratikus fórum, ez meg az! Ez is alapvető különbség. Ott nem írhatnám le azt, amit itt, hiába esik bele a jó izlés kereteibe, ha egyeseknek nem tetszik a képem, vagy nem hajlok meg a beképzelt tekintélyük előtt.

Ez az én szubjektív véleményem. (Erről szól egyébként ez a topic.)

Egyébként mikor össze akartam szedni a volt audiodiy-es tagokat, hogy jöjjenek az új fórumra köb azonnal törölte a beírásomat, semmiféle segítséget nem volt hajlandó adni nekünk ezügyben, tehát úgy érzem ez a fórum nem tartozik hálával-köszönettel a HE irányába.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.05.06. 14:50 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
100% ban igazad van !
Csupán csak azt mondtam hogy itt nem kéne bármi más fórum ügyeit kitárgyalni , ennyi és nem több !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: DIY/Csináld magad feledóvevény!
HozzászólásElküldve: 2011.05.31. 07:10 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Tisztelt moderátorok, szeretném ha teret adnátok egy reagálásra a hobbielektronikával kapcsolatosan, mivel ott biztos törlés lenne belőle.
Tudomásomra jutott hogy bizonyos hobbielektronikások próbálják felnyomni számomra a vételárat, illetve próbálnak üzleti szempontból megbízhatatlannak beállítani. Annak idején egy robertó(direkt kisbetűvel) nevű egyed kitiltásom után felhívta a figyelmét mindenkinek arra, hogy vigyázzon aki velem üzletel. Erre semmiféle alapja nem volt, pusztán a besározás szándéka vezette, pláne úgy aljas a húzás hogy védekezésre esélyem sincsen, hisz kitiltott!
Minap csöveket szerettem volna vásárolni és a börzén próbálták az eladót rábeszélni hogy a megállapodásunk szerintinél magasabb áron adja nekem a csöveket és nem tartom kizártnak hogy egyéb instrukciókkal is "ellátták" mivel az ember a megbeszélt postai út helyett végül a személyes átadást preferálta(ami egyébként nem probléma, csak épp a bizalom megrendülését jelzi).

Szeretném kijelenteni, hogy mindig mindenkivel korrekten üzleteltem, az adott szavamhoz tartottam magam és eddig én is mindenkiben maximálisan bízhattam, soha semmiféle inkorrektséget nem tapasztaltam!

A szóbeszédek és pletykák pusztán a rosszindulat és aljasság szüleményei, aki fel tud hozni ellenem bármiféle ellenvetést a korrektségemet illetően, az bátran megteheti.

Köszönöm a lehetőséget!
otlm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: DIY/Csináld magad feledóvevény!
HozzászólásElküldve: 2011.05.31. 07:28 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Az egy aljas patkány, miután kitiltott, rólam is leírta ugyanezt, pedig soha nem üzleteltem vele.
Láttam a pofáját a találkozón, még be is tolta a termünkbe. Jól megnéztem a gyereket, de ennyi...

Amíg moderátor volt, ha beszólt neki valaki, akkor kitiltotta, aztán mindenféle kitalált hazugsággal sározta a kiemelt, közérdekűnek nevezett topickba. Szerencsére már kibaszták (vagy otthagyta) a HE-ről. Jól tették...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: DIY/Csináld magad feledóvevény!
HozzászólásElküldve: 2011.05.31. 08:40 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.28. 11:41
Hozzászólások: 414
Tartózkodási hely: Kőszeg
otlm írta:
Tisztelt moderátorok, szeretném ha teret adnátok egy reagálásra a hobbielektronikával kapcsolatosan, mivel ott biztos törlés lenne belőle.
Tudomásomra jutott hogy bizonyos hobbielektronikások próbálják felnyomni számomra a vételárat, illetve próbálnak üzleti szempontból megbízhatatlannak beállítani. Annak idején egy robertó(direkt kisbetűvel) nevű egyed kitiltásom után felhívta a figyelmét mindenkinek arra, hogy vigyázzon aki velem üzletel. Erre semmiféle alapja nem volt, pusztán a besározás szándéka vezette, pláne úgy aljas a húzás hogy védekezésre esélyem sincsen, hisz kitiltott!
Minap csöveket szerettem volna vásárolni és a börzén próbálták az eladót rábeszélni hogy a megállapodásunk szerintinél magasabb áron adja nekem a csöveket és nem tartom kizártnak hogy egyéb instrukciókkal is "ellátták" mivel az ember a megbeszélt postai út helyett végül a személyes átadást preferálta(ami egyébként nem probléma, csak épp a bizalom megrendülését jelzi).

Szeretném kijelenteni, hogy mindig mindenkivel korrekten üzleteltem, az adott szavamhoz tartottam magam és eddig én is mindenkiben maximálisan bízhattam, soha semmiféle inkorrektséget nem tapasztaltam!

A szóbeszédek és pletykák pusztán a rosszindulat és aljasság szüleményei, aki fel tud hozni ellenem bármiféle ellenvetést a korrektségemet illetően, az bátran megteheti.

Köszönöm a lehetőséget!
otlm


Szia !

Elég kellemetlen ami Veled történt, de nem hiszem hogy itt kellene megvitatni.
Személyesen nem tudod megbeszélni az "úrral"?
Ami a HE-n történik, az ott kellene megbeszélni.
Nekem is volt ott nézeteltérésem pár emberrel, de mindegyiket sikerült rendeznem.
(legalábbis olyan szinten hogy ne utáljuk egymást)
A HE-s kitiltás sem a semmiért történik, de erről a fórumszabályzat tájékoztat.
Nem kioktatni akarlak, sem itéletet mondani, de szerintem nem lenne korrekt a személyes problémádat
a nagy nyilvánosság elé tárni, hiszen nem tartozik ránk.

Luki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: DIY/Csináld magad feledóvevény!
HozzászólásElküldve: 2011.05.31. 09:26 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Luki írta:
otlm írta:
Tisztelt moderátorok, szeretném ha teret adnátok egy reagálásra a hobbielektronikával kapcsolatosan, mivel ott biztos törlés lenne belőle.
Tudomásomra jutott hogy bizonyos hobbielektronikások próbálják felnyomni számomra a vételárat, illetve próbálnak üzleti szempontból megbízhatatlannak beállítani. Annak idején egy robertó(direkt kisbetűvel) nevű egyed kitiltásom után felhívta a figyelmét mindenkinek arra, hogy vigyázzon aki velem üzletel. Erre semmiféle alapja nem volt, pusztán a besározás szándéka vezette, pláne úgy aljas a húzás hogy védekezésre esélyem sincsen, hisz kitiltott!
Minap csöveket szerettem volna vásárolni és a börzén próbálták az eladót rábeszélni hogy a megállapodásunk szerintinél magasabb áron adja nekem a csöveket és nem tartom kizártnak hogy egyéb instrukciókkal is "ellátták" mivel az ember a megbeszélt postai út helyett végül a személyes átadást preferálta(ami egyébként nem probléma, csak épp a bizalom megrendülését jelzi).

Szeretném kijelenteni, hogy mindig mindenkivel korrekten üzleteltem, az adott szavamhoz tartottam magam és eddig én is mindenkiben maximálisan bízhattam, soha semmiféle inkorrektséget nem tapasztaltam!

A szóbeszédek és pletykák pusztán a rosszindulat és aljasság szüleményei, aki fel tud hozni ellenem bármiféle ellenvetést a korrektségemet illetően, az bátran megteheti.

Köszönöm a lehetőséget!
otlm


Szia !

Elég kellemetlen ami Veled történt, de nem hiszem hogy itt kellene megvitatni.
Személyesen nem tudod megbeszélni az "úrral"?
Ami a HE-n történik, az ott kellene megbeszélni.
Nekem is volt ott nézeteltérésem pár emberrel, de mindegyiket sikerült rendeznem.
(legalábbis olyan szinten hogy ne utáljuk egymást)
A HE-s kitiltás sem a semmiért történik, de erről a fórumszabályzat tájékoztat.
Nem kioktatni akarlak, sem itéletet mondani, de szerintem nem lenne korrekt a személyes problémádat
a nagy nyilvánosság elé tárni, hiszen nem tartozik ránk.

Luki

Hi!

Azért írtam ide hogy álljon valahol egy cáfolat arra ami ott történik(évekig nem tettem meg!). Azon a totálisan elfogult, önkényes és antidemokratikus, had ne folytassam a jelzőket, fórumon elképzelhetetlen a normális párbeszéd, mivel a kirekesztés az egyedüli válasz minden konfliktusra.
És igencsak rátok tartozik, mert ha valamit bizniszelni szeretnék ebben a témában, azt nyilván veletek fogom tenni. Eleget tapasztaltam már az egyoldalú befolyásolás káros hatásait, úgyhogy azt hiszem ideje volt állást foglalni.
Részemről ennyiben meg is maradhat a dolog, elmondtam amit szerettem volna.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.05.31. 21:07 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.03. 08:14
Hozzászólások: 557
Szerintem kell teret biztosítani efféle dolgoknak! Persze arányaiban ne erröl szóljon a fórum. ha egyik fórumtársunk bajba kerül, más "gyökerek" önkényuralma , hisztije miatt sztem adjunk teret arra , hogy elmondják álláspontjukat. Van hogy ott ahol leginkább kellene ott nem adják meg erre a lehetöséget! Ez valóban adhat okot félreértésekre , negatív elöítéletekre. Meghát ha valaki közülünk való ne forduljunk el töle! Ugyis lejön ha kígyót melenget az ember a keblén! Mindenkiért tüzbe tenném a kezem a régiek közül. Esett meg már itt is sok furcsa dolog de a becsület körül nem forgott kérdés soha igazán.
ha már van OFF topic abba minden belefér, de valakinek ez sokkal több annál!!

_________________
" Google a barátod, Tina pedig a csajod "


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: DIY/Csináld magad feledóvevény!
HozzászólásElküldve: 2011.06.19. 20:29 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.19. 19:52
Hozzászólások: 5
KD mester írta:
Az egy aljas patkány, miután kitiltott, rólam is leírta ugyanezt, pedig soha nem üzleteltem vele.
Láttam a pofáját a találkozón, még be is tolta a termünkbe. Jól megnéztem a gyereket, de ennyi...

Amíg moderátor volt, ha beszólt neki valaki, akkor kitiltotta, aztán mindenféle kitalált hazugsággal sározta a kiemelt, közérdekűnek nevezett topickba. Szerencsére már kibaszták (vagy otthagyta) a HE-ről. Jól tették...


Hát ez nem teljesen fedi a valót, mert az " aljas patkány" azért tiltottki mert keményen beszótál az egyik usernek. Erre meg ott harapnak. egyébként vigyáznék vele, mert egy adandó alkalommal le is darálhat, mivel ő is ismer már téged.

"Az pedig, hogy (minden alapot nélkülözve) a saját felsöbbrendűségedet, (képzelt) tapasztaltabbságodat fitogtatod, mert nem egyezik az elképzelése valakinek a tiéddel, primitív felsőbbrendűségi komplexusra igazi beképzeltségre vall és a (föld nélküli ) parasztok egyik ismérve. Ez mégiscsak partiban van az útszéli stílussal. Na és b....meg mi van ha útszéli stlusom van? Ha kihozzák belőlem a primitív módon provokálók, akkor az van, be ismerem. Nem is tudod elképzelni sem, hogy mennyire útszéli...."

És a kitiltás után amiket csináltál? Emléxel? a lehetetlenítsük el a He-t felhívásod, a mindennapos ujrareggelések amikor csak nemi szervekkel, és felmenőkkel kapcsolatosan nyílvcánultál meg, stb. Tehát volt ott más is csak mindenki a saját szemszögéből nézi, és érzi jogtalannak ami történt vele.
Amúgy meg sztem tök mindegy hogy mi megy ott. Ha annyira szar lenne nem látogatnák annyian azt az oldalt. abban igazatok van hogy nem egy demokráciára épülő oldal. vannak tulkapások a moderátorok részéről benne, de Akinek nem tetszik, egyébként nekem se ott néhány dolog, az nem megy oda, hanem ide jön.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: DIY/Csináld magad feledóvevény!
HozzászólásElküldve: 2011.06.20. 12:18 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
basszus írta:
Hát ez nem teljesen fedi a valót


Tudod mit "Norbi gyerek", azért én nem sároztam be embereket kitalált hazugságokkal, mint te.

Mikor üzleteltél te velem, vagy otlm-el? :?: :?: :?:

Azért aközött, hogy csúnyákat beszélek a haverodnak, meg neked és aközt, amit te művelsz (kitalált aljasságokkal mocskolod be azt, akit nem kedvelsz), qrva nagy különbség van.

Persze, nem tagadom, az sem volt szép dolog, amit én műveltem, de az csak egy sima járt neked elégtétel dolog volt. Viszont a kitalált, nem valós dolgokkal történő sározás az egész más kategória. Az gerinctelen patkány egy dolog szerintem, ugyan úgy, ahogy a privát üzeneteim nyilvánossá tétele, amire én nem adtam engedélyt neked...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.20. 20:28 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:56
Hozzászólások: 148
Idézet:
Tudod mit "Norbi gyerek", azért én nem sároztam be embereket kitalált hazugságokkal, mint te.


Most kicsit gondolkodj el azon, hogy mit is írtál rólam sziaudio-ra hivatkozva!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.20. 23:24 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Pafi írta:
Idézet:
Tudod mit "Norbi gyerek", azért én nem sároztam be embereket kitalált hazugságokkal, mint te.


Most kicsit gondolkodj el azon, hogy mit is írtál rólam sziaudio-ra hivatkozva!


Igen, neked, privátban, nem másoknak nyilvánosan....

Sározni nem sároztalak, csak kifejeztem a nemtetszésemet a forrasztóónos apróhirdetésembe történő linkelésedről.
Rejtés:
Azóta vettem ólommentes stanolt és mivel már nem árulok elsold ónt, most elfogulatlanul nyilatkozhatom róla. Szerintem simán volt olyan jó, mint a stanol, amit most vettem ólommentesben. Sajnos voltam olyan hülye, hogy eladtam az utolsó tekercset is..... :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: DIY/Csináld magad feledóvevény!
HozzászólásElküldve: 2011.06.21. 00:09 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.19. 19:52
Hozzászólások: 5
KD mester írta:
basszus írta:
Hát ez nem teljesen fedi a valót


Tudod mit "Norbi gyerek", azért én nem sároztam be embereket kitalált hazugságokkal, mint te.

Mikor üzleteltél te velem, vagy otlm-el? :?: :?: :?:

Azért aközött, hogy csúnyákat beszélek a haverodnak, meg neked és aközt, amit te művelsz (kitalált aljasságokkal mocskolod be azt, akit nem kedvelsz), qrva nagy különbség van.

Persze, nem tagadom, az sem volt szép dolog, amit én műveltem, de az csak egy sima járt neked elégtétel dolog volt. Viszont a kitalált, nem valós dolgokkal történő sározás az egész más kategória. Az gerinctelen patkány egy dolog szerintem, ugyan úgy, ahogy a privát üzeneteim nyilvánossá tétele, amire én nem adtam engedélyt neked...


El vagy tévedve ha azt hiszed én norberto vagyok. Nem védem mert nem kell. csak úgy mondom h vannak más szempontok, is egy oldal megítélésében mint a személyes sérelmek. Nekem nincs veled bajom, tehát nem csesztetésként írtam. A He meg magánoldal egyébként is, tehát ott sajátosak a szabályok. A betartatók meg olyanok amilyenek. Szakmailag nem ez határozza meg az oldal minőségét, bár kétségtelenül közrejátszik valamelyest benne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.21. 07:01 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
basszus írta:
El vagy tévedve ha azt hiszed én norberto vagyok. Nem védem mert nem kell.


Őt nem is kell védened, mert szinte mindenki utálta, akár a mostani "moderátort".

Akkor meg légy szíves maradj csöndben drága barátom, mert neked semmi közöd az én, meg a norberto között történt személyi incidensünkhöz. Nem is tudsz róla semmit. A valódi okát meg hátterét sem tudhatod (ugyanis mikor leírtam azonnal törölték). A semmiből alkotott véleményedet tartsd meg magadnak! Tudod azok a trágár írások főleg norbi barátomnak írt privát üzenetek voltak, ő csinált nyilvános balhét az egészből.
1.Mint mondtam, ha nem te vagy norberto, akkor abszolút nem is tudhatod, hogy valójában mi is történt.
2.Semmi közöd hozzá az égvilágon ebből kifolyólag. Az, hogy semmit nem tudsz a dolog hátteréről (csak a széthazudott HE-s verziót) végképp pofátlanságot csinál az itteni számonkérésedből.

Ki vagy te, hogy számon kérd rajtam a személyes jellegű ügyemet, amihez neked semmi közöd, nem tudsz róla semmit (csak olyat, ami nem fedi a valóságot) csak amit a norbi haverod leírt, odahazudott?

Azt meg vedd tudomásul, hogy ez egy olyan topic, ahol két fórum összehasonlítása, vagy mi a rossebről van szó, ezt meg csak "személyes élmények" alapján lehet megtenni, ha tetszik neked, ha nem. Leírhatod te is azt a csodás, HE-magasztaló véleményedet. Senki nem fog megsértődni rád....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.21. 10:04 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.28. 18:28
Hozzászólások: 223
Mutasd már meg, hogy hol volt itt fikázás?

"Azért nézzétek meg, hogy kik járnak a HE-re, meg ide kik."

Többen ugyanazok, vagy nem?.

"...ott nagyon amatőrök vannak csak a mi témánkban, ezért nekünk nem egy túl izgalmas fórum az."
"Aki az ő szintjük-színvonaluk felett van azt kiútálják onnan".

Egy csomó KDmester hozzászólást is olvastam ott...ő akkor nagyon amatőr volt...,és csak kitiltás után lett profi... :?: Oppáka...Én ott is fórumozok meg itt is, nem lettem onnan kitiltva (szégyellem is magam ezért nagyon), akkor ez azt jelenti, hogy messze az itteni szint alatt vagyok (kezdek zsugorodni)? :o

"Azért érdekességnek itt van pár képernyőmentés, mert nagy "komédia" van ott, meg hát hogy ne érjen készületlenül senkit meglepetés, ha odamegy fórumozni:"

Azért lássuk be, akkora komédia csak nincsen ott, mint ebben a topicban. :lol:

Próbáltam nagyon lájtos lenni, természetesen a "fikázás" a saját faragatlan stílusú, cinikus kiegészítéseimre értendő, nem a beidézett (és be nem idézett) kulturált véleménnyílvánításokra. :oops:

Hogy a témához is hozzászoljak, szerintem mindegyik fórum megfelelő (leszámítva a másik fórum értékelésével foglalkozó részeket, pl. ezt). Szakmailag sem látok különbséget. Ott értelemszerűen mások a moderálási szempontok, hiszen egy mindenkit befogadó (elfogadó) fórumon sokkal nagyobb súllyal kell kordában tartani az indulatokat. Lehetnek hibák a moderálásban (mert a moderátor is ember), de nem jellemző hogy azért kitiltanának bárkit, mert szakmailag magasabb szinten áll, mint ott mások. -Ha a nagyobb szaktudás (vagy tudatlanság) az ottani mérce alapján minősíthetetlen stílussal társul, az az ok a moderálásra. Pusztán azért, mert valaki tud vagy nem tud, senkit nem moderálnak ilyet állítani a valóság elferdítése, a saját tulkapások "alibisítése".

_________________
Keresd az egyszerűséget és ne bízz benne.(Whitehead)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.21. 10:13 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:47
Hozzászólások: 295
Azt hiszem mindenki leírta a véleményét, korábbi sérelmeit, már mindent tudunk, talán le lehetne zárni ezt a topikot, nem?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.21. 10:42 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.30. 19:45
Hozzászólások: 60
Tartózkodási hely: Pécs
Nekem is volt bajom ott mert leirtam hogy nem tartom helyesnek ha valaki olyan készülék javításában kér segítséget amit hibátlanként hirdet eladásra és ezt zokon vették, pedig finom voltam. De!! tudomásul vettem, hogy ott ilyet nem lehet tehát nem teszem és kész tényleg zárjuk le a felesleges vitákat, mert értelmetlen....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.21. 14:24 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
sturbi írta:
de nem jellemző hogy azért kitiltanának bárkit, mert szakmailag magasabb szinten áll, mint ott mások. -Ha a nagyobb szaktudás (vagy tudatlanság) az ottani mérce alapján minősíthetetlen stílussal társul, az az ok a moderálásra.



ÁÁÁ persze! Te már csak tudod.... Egy nagy b ló...szt nem! Kérdezd már meg Spafit, CHZ-t, Otlm-et, Alkotót, stb sorolhatnám....

Először kiközösítik azt, aki nem úgy áll a dolgokhoz, mint ők. Kitiltást nem is írtam, hanem azt, hogy kiutálják azokat. Persze akkor már előbb-utóbb találnak valami ürügyet, amiért kitilthatnak. Norbi gyerek kivétel volt, neki ürügy se kellett. Csak úgy szórakozásból simán kitiltott embereket, akik nem voltak szimpatikusak neki. Pafi biztos tudna erről mesélni...

Egyszerűen arról van szó, ha ott a moderátor, vagy valamelyik haverja leír valami oltári baromságot (legutóbbi emlékezetes: 4 ohm-ra fele annyi szekunder menetet kell tekerni a kimenő trafóra, mint 8Ohm-ra dolog. Az egyik ezzel egyet nem értőt még ki is tiltották egy időre) és te meg le mered írni, hogy nem úgy van az, akkor neked kapáltak ott (semmiféle stílus nem kell hozzá, elég simán nem egyetérteni velük). Onnantól fogva te leszel a fekete bárány (Így járt pl: Alkotó fórumtárs is...)


A leg durvább történetek egyike egy barátommal esett meg. Feladott ott egy apró hirdetést valami alkatrészről. Aztán kapott egy emailt, hogy lenne e esetleg több is a meghirdetett dologból? Írta, hogy van még 4 db, erre kitiltották a HE-ről szó nélkül (ez biztos már kereskedelmi menyiségnek számított vagy a rossebb tudja. Szóval a HE-n ilyen játékokkal ütik az időt a moderátorok.... :mrgreen:


Na persze félreértés ne legyen én nem fikázni akarom a HE-t. Nagyon jó kis oldal az ilyen jellegű hibáitól eltekintve. Pozitívabb attól a világ, hogy van. Én csak egyszerűen leírtam, hogy vannak ott érdekes dolgok, amik nem nevezhetőek pozitívnak, de hát emberek csinálják azt is.
Mindenesetre itt legalább olyan dolgok elvileg nem történhetnek, mint a HE-n menő "királykodás", vagy például amit shalafi művelt az előző fórumunkon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: DIY/Csináld magad feledóvevény!
HozzászólásElküldve: 2011.06.21. 15:14 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
basszus írta:
KD mester írta:

Hát ez nem teljesen fedi a valót, mert az " aljas patkány" azért tiltottki mert keményen beszótál az egyik usernek. Erre meg ott harapnak. egyébként vigyáznék vele, mert egy adandó alkalommal le is darálhat, mivel ő is ismer már téged.


Hát, norberto is pont ilyen stílusban ír, mint te (biztos csak véletlen egybeesés lehet), de neki szerintem volt az MHSZ-ből egy példány a polcon. . ;)

Na mindegy. Akkor box lesz? :mrgreen: Léva is mindenáron meg akar verni, most már te is....


pagrus írta:
Azt hiszem mindenki leírta a véleményét, korábbi sérelmeit, már mindent tudunk, talán le lehetne zárni ezt a topikot, nem?


Erre azt tudom tanácsolni, hogy akit nem érdekel az ne olvassa. :!: Ennyi, nem kell ide jönni fintorogni, ha nem tetszik. (Laci! Ez olyan, mint amikor valaki guvvadó szemekkel egész nap pornót néz és közben magában beszél: Fúj, de gusztustalan, Jajj, de undorító! :mrgreen: )

Talán tegyük át rejtetté, hogy csak regisztrált tagok olvashassák.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.21. 20:02 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.19. 19:52
Hozzászólások: 5
KD mester írta:
basszus írta:
El vagy tévedve ha azt hiszed én norberto vagyok. Nem védem mert nem kell.


Őt nem is kell védened, mert szinte mindenki utálta, akár a mostani "moderátort".

Akkor meg légy szíves maradj csöndben drága barátom, mert neked semmi közöd az én, meg a norberto között történt személyi incidensünkhöz. Nem is tudsz róla semmit. A valódi okát meg hátterét sem tudhatod (ugyanis mikor leírtam azonnal törölték). A semmiből alkotott véleményedet tartsd meg magadnak! Tudod azok a trágár írások főleg norbi barátomnak írt privát üzenetek voltak, ő csinált nyilvános balhét az egészből.
1.Mint mondtam, ha nem te vagy norberto, akkor abszolút nem is tudhatod, hogy valójában mi is történt.
2.Semmi közöd hozzá az égvilágon ebből kifolyólag. Az, hogy semmit nem tudsz a dolog hátteréről (csak a széthazudott HE-s verziót) végképp pofátlanságot csinál az itteni számonkérésedből.

Ki vagy te, hogy számon kérd rajtam a személyes jellegű ügyemet, amihez neked semmi közöd, nem tudsz róla semmit (csak olyat, ami nem fedi a valóságot) csak amit a norbi haverod leírt, odahazudott?

Azt meg vedd tudomásul, hogy ez egy olyan topic, ahol két fórum összehasonlítása, vagy mi a rossebről van szó, ezt meg csak "személyes élmények" alapján lehet megtenni, ha tetszik neked, ha nem. Leírhatod te is azt a csodás, HE-magasztaló véleményedet. Senki nem fog megsértődni rád....

Elég nyers a stílusod, nehogy egyszer valaki megfaragja. Ebből még lehet gondod, ha idáig nem volt.
Innentől felesleges a szájkarate ha nem érted amit írtam, és csak a személyes ellentétek vezérelnek.
Én nem kérek semmit számon. Ezt pl honnan vetted?
Meg mihez nincs közöm? Te magyarázod bele a személyes sérelmeidet, nem én.
Nekem meg ne határozd már meg hogy mit írhatok le! Semmi olyat nem írtam, ami nem helytálló, csak te belemagyarázod.Vagy mi van már he mogyerátoroskodsz?
Kár nekem ugranod, mert rossz lóra teszel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.21. 20:56 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Te jössz azzal, hogy a Norbi gyerek "ledarál" (ugye a napnál is világosabb, hogy basszus nick néven ír ide), meg hogy megfaragja már a modoromat is, vagy mi. Nem tudom, múltkor nem nézett ki olyan félelemkeltőnek.... :mrgreen:

Na mindegy, nem vagyok vevő erre a "netbátor", "ledarálós-monitoron keresztül szájba vágós pankrátor" stílusra, elhiheted, ezért is ilyen nyers a megfogalmazásom most éppen. Kicsit már gáz, hogy itt is elszaporodtak a "fórumrambók"... ;)
Rejtés:
Meg megmondom őszintén, hogy szerintem egy HE-féleségen kevesebb félnivalóm van a pákahuszárok bosszújától, mint mondjuk ha egy ketrecharcos fórumra írnék és ott lenne összetűzésem... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.21. 21:29 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.26. 23:55
Hozzászólások: 2124
24 órára lezárom a topikot.
Ez alatt az érdekeltek jól gondolkodjanak el a tolerancia kifejezés értelmén.
A megnyitás után a személyeskedés folytatását egy hét pihenővel "honorálom"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.06.22. 22:25 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.26. 23:55
Hozzászólások: 2124
Megnyitva.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.07.02. 22:03 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 17:53
Hozzászólások: 393
Sziasztok!

Úgy tűnik, hogy működik a régi fórum.

http://forum.audiodiy.hu/index.php

_________________
üdv.: istipisti
mottó: Az a jobb amelyiket tovább tudod hallgatni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.07.03. 00:43 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Azt a q...va élet! :shock: :shock: :shock: Csak megtette az a görény. Van képe újraindítani a lopott fórumot. Megtette, amit már a lekapcsolás után 10 perccel megjósoltunk. Újraindította új fórummotorral. Még ehhez is van pofája. Pedig már kezdett úgy látszani, hogy csak nem meri megint elindítani. Szerintem szedjük ízekre... :twisted:
Rejtés:
Minden új regisztrálónak egy fórumtörténetet leíró levél+meghívó ide, Shalafinak meg mindegyikünk másolja be úgy 30-50 szer a fórumára, hogy egy fórumtolvaj csaló, amikor csak ráér és van 5 perc szabadideje.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.07.03. 00:49 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 15:11
Hozzászólások: 2054
Tartózkodási hely: EU
Hülyeség. Már régen jogi útra kellet volna terelni. Esetleg bárki elcsúszhat a jogszabályokon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.07.03. 13:46 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.26. 23:55
Hozzászólások: 2124
Jogi útra lett terelve a fórum elindítója (Milán -mpopovics- ) által.

Shalafi megint öngólt lőtt, mivel fent hagyta azt a hozzászólását is, amikor az "admin" felhasználóval (ami NEM az ő bejelentkezési neve/jogosultsága) operált.

Vagyis lenyúlta mpopovics bejelentkezési nevét, ami jogszabályba ütközik.

Én arra kérnék minden régi tagot, hogy NE jelentkezzen be arra a fórumra, illetve a saját hozzászólásaiból az értékesebbeket mentse le.


Csatolmányok:
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg [ 65.67 KiB | Megtekintve 46899 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.07. 09:09 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.18. 09:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Dombok városa
euro21 írta:
Jogi útra lett terelve a fórum elindítója (Milán -mpopovics- ) által.

Shalafi megint öngólt lőtt, mivel fent hagyta azt a hozzászólását is, amikor az "admin" felhasználóval (ami NEM az ő bejelentkezési neve/jogosultsága) operált.

Vagyis lenyúlta mpopovics bejelentkezési nevét, ami jogszabályba ütközik.

Én arra kérnék minden régi tagot, hogy NE jelentkezzen be arra a fórumra, illetve a saját hozzászólásaiból az értékesebbeket mentse le.


És ez hogy illik a témaindító topikba?
Moderátor létedre neked is kellene az 1 hét kényszerpihenő, mert igaz OFF topik, de semmi köze az itt leírtakhoz a témaiditás címéhez!!!
Ezért kérem a "Hobbielektronika & Audio Diy" topik végleges zárását!

_________________
The whole world shines shit and calls it gold


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.07. 09:35 
Online
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4958
kikiO írta:
És ez hogy illik a témaindító topikba?
Moderátor létedre neked is kellene az 1 hét kényszerpihenő, mert igaz OFF topik, de semmi köze az itt leírtakhoz a témaiditás címéhez!!!
Ezért kérem a "Hobbielektronika & Audio Diy" topik végleges zárását!


Nyugalom fiatalember. A címben szerepel az Audio DIY és ebbe belefér a régi fórum és az azzal kapcsolatos események.
Úgyhogy ne vágd magad alatt a fát, mert annak csak rád nézve lesznek fájdalmas következményei.

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.07. 12:46 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.18. 09:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Dombok városa
sajti írta:
kikiO írta:
És ez hogy illik a témaindító topikba?
Moderátor létedre neked is kellene az 1 hét kényszerpihenő, mert igaz OFF topik, de semmi köze az itt leírtakhoz a témaiditás címéhez!!!
Ezért kérem a "Hobbielektronika & Audio Diy" topik végleges zárását!


Nyugalom fiatalember. A címben szerepel az Audio DIY és ebbe belefér a régi fórum és az azzal kapcsolatos események.
Úgyhogy ne vágd magad alatt a fát, mert annak csak rád nézve lesznek fájdalmas következményei.

Sajti


Én nyugodt vagyok, csak nem szeretem mikor hülyének nézel, mert most teszed ezt velem másodjára!
Először akkor mikor több mint 1 hét csúszással adtad fel a RACK dobozt, most meg itt nézel komplett hülyének!
Szóval a te szabályoddal élve a témaindító címében található betűkkel lehet hozzászólni bármit, és a trágár szavakat is lehet használni?
Omega felhasználó társam, már megírta a frankót, hogy itt csak gyerekek vannak....nagy gyerekek.

_________________
The whole world shines shit and calls it gold


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.07. 12:47 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.18. 09:31
Hozzászólások: 760
Tartózkodási hely: Dombok városa
Kérem a "Hobbielektronika & Audio Diy" topik végleges zárását!

_________________
The whole world shines shit and calls it gold


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.07. 12:56 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Nem tudom, ki hogy van vele, de ezt a kiki0 felhasználót nagyon nem bírom.
Biztos valami audio nagypapa kölyke lehet, vagy nem tudom ki, már le is tiltottam a hozzászólásait, de még így se viselhető el, amúgy nagyon nyugodt fórum.

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.07. 12:57 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.26. 23:10
Hozzászólások: 57
kikiO írta:
Kérem a "Hobbielektronika & Audio Diy" topik végleges zárását!

Nicsak :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.07. 13:08 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Ez egy off topic téma, teljesen felesleges volna bezárni. Én nem értek ezzel a törekvéssel egyet. Szóval ellenszavazat, maradjon meg a téma. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.07. 13:49 
Online
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4958
kikiO írta:
Először akkor mikor több mint 1 hét csúszással adtad fel a RACK dobozt, most meg itt nézel komplett hülyének!


Megkaptad? Azt kaptad amit rendeltél? Én nem gyártottam hamis postai papírokat....


kikiO írta:
Szóval a te szabályoddal élve a témaindító címében található betűkkel lehet hozzászólni bármit, és a trágár szavakat is lehet használni?
Omega felhasználó társam, már megírta a frankót, hogy itt csak gyerekek vannak....nagy gyerekek.


A témaindítóba beleférő témákat nem tekintjük OFF topiknak. A trágárságot bizonyos határokig részemről elnézem, ha van célja.

Ha pedig úgy látod, hogy itt mindenki gyerek, csak te vagy az öreg bölcs, akkor szerintem nem bennünk van a hiba. Tudod, mint az egyszeri kamionos angliában...
Nézz magadba.

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.07. 13:49 
Online
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4958
kikiO írta:
Kérem a "Hobbielektronika & Audio Diy" topik végleges zárását!


Miután a topik nem a Te tulajdonod, ezért ezt hiába kéred.

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 07:25 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
Ez a téma itt ezen a fórumon totális lejáratás , magyarul öngól !
Nézzetek szét a neten és rádöbbentek sehol nincs ilyen vagy hasonló téma ami egy adott fórumon egy másik fórum lejáratásáról szólna !
Ez itt olyan mit az óvodában a kis lulkók vitatkoznak azon hogy kinek vagyok a barátja meg kinek nem , szóval ezt itt totálisan mindegy minek nevezzük off vagy nem off a végeredmény az a nevetséges és szánalmas megnyilvánulások sorozata !
Ja és ez a téma nem az hobbi HE fórumot minősíti , annál inkább ezt a fórumot .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 08:51 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.31. 16:39
Hozzászólások: 264
Tartózkodási hely: Budapest
Le kell zárni. Az első oldalon is felmerült már a téma felesleges volta. A szerző is lezárná.
Összehasonlításra a régi fórumot ajánlanám. Az korrekt dolog lenne. A mostani jobb-e mint a régi? Meghaladjuk önmagunkat? Jobb, sokan sokat fejlődtünk, gondoljatok csak a helyes és a szép írásra (a helyesírási ellenőrzés lehetőségét sokan használjuk), a tömeges trágárkodás elhalt. A szakmai színvonalat méltassa más, nem látok rá, de eleganciája megmaradt.
Zárjuk le. A törlés is szóba jöhetne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 09:30 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Idézet:
Ez a téma itt ezen a fórumon totális lejáratás , magyarul öngól !
Nézzetek szét a neten és rádöbbentek sehol nincs ilyen vagy hasonló téma ami egy adott fórumon egy másik fórum lejáratásáról szólna !
Ez itt olyan mit az óvodában a kis lulkók vitatkoznak azon hogy kinek vagyok a barátja meg kinek nem , szóval ezt itt totálisan mindegy minek nevezzük off vagy nem off a végeredmény az a nevetséges és szánalmas megnyilvánulások sorozata !
Ja és ez a téma nem az hobbi HE fórumot minősíti , annál inkább ezt a fórumot .



Hát te könnyen beszélsz, akinek a segge ki van nyalva a másik fórumon. Egyedül arról félőrült beteglelkű köbzoli haverodról van itt némi negatívum említve. Azt hiszem mindenki ismeri erről a fórumról is és szerintem a többség nem akkora puszipajtása, mint te, hogy belehülyülnek, ha itt nincs ajnározva az az idióta. Ha valami neked nem tetszőt látsz itt róla, akkor rögtön hőbörögsz. Ide meg nem is írsz, csak a HE-re. Mit zavar ez téged?

Szerintem ha nem tetszik, ami itt van, akkor nem kéne ide jönnöd és ezt olvasnod. Ott egy ilyen topick bezárás követelésre egyébként szerinted mit csinálnának? Ha az annyira hűdejó hely akkor miért nem oda mész? Elvileg ez itt fórumok összehasonlításáról szól. Sajnos a köbzoli haverod járatja le azt az oldalt nem ez a topic. Ez rajtad kívül mindenkinek világos, aki járt már ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 09:43 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Ja egyébként ez egy demokratikus oldal, (ebben is nagyon elüt az említett másiktól), szóval, ha annyira be akarjátok zárni a témát, akkor indítsatok róla egy szavazást. CIROKL-nek írnám hogy itt szerencsére még nem megy az az önkény, mint ott, hogy a "kiválasztottak" tejhatalmú szavára azonnali parancsra bármi megtörténhet. Itt, ha jól tudom csak szavazással lehet ilyesmit csinálni. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 09:47 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
KD mester írta:
Idézet:
Ez a téma itt ezen a fórumon totális lejáratás , magyarul öngól !
Nézzetek szét a neten és rádöbbentek sehol nincs ilyen vagy hasonló téma ami egy adott fórumon egy másik fórum lejáratásáról szólna !
Ez itt olyan mit az óvodában a kis lulkók vitatkoznak azon hogy kinek vagyok a barátja meg kinek nem , szóval ezt itt totálisan mindegy minek nevezzük off vagy nem off a végeredmény az a nevetséges és szánalmas megnyilvánulások sorozata !
Ja és ez a téma nem az hobbi HE fórumot minősíti , annál inkább ezt a fórumot .



Hát te könnyen beszélsz, akinek a segge ki van nyalva a másik fórumon. Egyedül arról félőrült beteglelkű köbzoli haverodról van itt némi negatívum említve. Azt hiszem mindenki ismeri erről a fórumról is és szerintem a többség nem akkora puszipajtása, mint te, hogy belehülyülnek, ha itt nincs ajnározva az az idióta. Ha valami neked nem tetszőt látsz itt róla, akkor rögtön hőbörögsz. Ide meg nem is írsz, csak a HE-re. Mit zavar ez téged?

Szerintem ha nem tetszik, ami itt van, akkor nem kéne ide jönnöd és ezt olvasnod. Ott egy ilyen topick bezárás követelésre egyébként szerinted mit csinálnának? Ha az annyira hűdejó hely akkor miért nem oda mész? Elvileg ez fórumok összehasonlításáról szól.



Dávid !
Arról én nem tehetek hogy neked vannak személyes problémáid másokkal hogy kikkel azt nem tudom de nem is az én gondom !
Nem tudom hol olvastál te olyat hogy én ajnároztam volna valaha bárkit is ?
Részemről ez nem hőbörgés mert ha figyelmesen olvasnál akkor azt olvastad volna a soraimból hogy ez a fórum lejáratása .
Nekem csak az nem tetszik hogy egy normális fórumon miért kell a másik , más egyéb fórumon szerzett bosszúságokról rossz izűen beszélni , a más egyéb fórumon szerzett rossz hirt azt intézzék el privátban de nem a NET nyilvánossága és egy totáisan más fórumon semmi keresnivalója ennek !
Annak semmi köze ide hogy egy másik fórumon mit szólnak ez a fórum ez az meg az ha ott ért sérelem akkor az oda tartozik ha itt akkor az ide , nem így evidens ?
Ha bárki mást mond akkor hazudik !
Egyébként ha visszaolvasol saját magad ellen irsz , írod hogy ez a két fórum összehasonlításáról szól IGAZ ?
A másik sorodban meg írod hogy egy bizonyos emberrel van gondod , akkor hogy is van ?
Miről szól akkor itt ez a sületlenség ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 09:49 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
KD mester írta:
Ja egyébként ez egy demokratikus oldal, (ebben is nagyon elüt az említett másiktól), szóval, ha annyira be akarjátok zárni a témát, akkor indítsatok róla egy szavazást. CIROKL-nek írnám hogy itt szerencsére még nem megy az az önkény, mint ott, hogy a "kiválasztottak" tejhatalmú szavára azonnali parancsra bármi megtörténhet. Itt, ha jól tudom csak szavazással lehet ilyesmit csinálni. ;)

Ezt is rossz helyre írtad !
Hol írtam én hogy be kell zárni ? mutass már ?
Csupán annyit írtam hogy ez nem méltó ehhez a fórumhoz az ilyen jellegű részleg .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 09:52 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Idézet:
Ha bárki mást mond akkor hazudik !
Egyébként ha visszaolvasol saját magad ellen irsz , írod hogy ez a két fórum összehasonlításáról szól IGAZ ?
A másik sorodban meg írod hogy egy bizonyos emberrel van gondod , akkor hogy is van ?
Miről szól akkor itt ez a sületlenség ?


Az nem igaz, hogy én azt írom, hogy egy másik emberrel van gondom. Nyilvánvalóan olvasható két hsszel feljebb, hogy nem ezt írtam!

Azt írtam, hogy róla lett leírva pár dolog, aminek a kapcsán kialakult benned ez a lejáratós összkép. Azt nem írtam, hogy nekem bajom van vele. Én le...rom azt az (embernek, bocs de nem nevezném).

Mondom indíts szavazást. Ez a legegyszerűbb, legjobb mód. Lehet, hogy ez szokatlan neked, mivel a HE-n ilyen egyáltalán nincs, de itt van és lehet vele élni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 09:57 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
KD mester írta:
Idézet:
Ha bárki mást mond akkor hazudik !
Egyébként ha visszaolvasol saját magad ellen irsz , írod hogy ez a két fórum összehasonlításáról szól IGAZ ?
A másik sorodban meg írod hogy egy bizonyos emberrel van gondod , akkor hogy is van ?
Miről szól akkor itt ez a sületlenség ?


Az nem igaz, hogy én azt írom, hogy egy másik emberrel van gondom. Nyilvánvalóan olvasható két hsszel feljebb, hogy nem ezt írtam!

Azt írtam, hogy róla lett leírva pár dolog. Azt nem írtam, hogy nekem bajom van vele. Én le...rom azt az (embernek, bocs de nem nevezném).

Mondom indíts szavazást. Ez a legegyszerűbb, legjobb mód. Lehet, hogy ez szokatlan neked, mivel a HE-n ilyen egyáltalán nincs, de itt van és lehet vele élni...

Mmm ott irod hogy egy bizonyos emberrel van gondod !
De tudod nem az én tisztem eldönteni hogy mi legyen ezzel a maszlaggal itt , de ha van némi emberség még a moderátorokkal akkor ezt a maszlagot azonnal nem hogy bezárják hanem törlik véglegesen mert ez csak lejáratás ön -ön magunk ellen , ez nem méltó ehhez a fórumhoz ha tetszik ha nem .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 10:16 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Szerintem ne te mondd már meg itt, hogy kiben mennyi emberség van!

Azt meg végképp ne te mondd meg, hogy én mit írtam! Légyszíves!

Még egyszer leírom hogy nem azt írtam le, hogy személyes problémám van azzal a barommal.
Ja és nem én tehetek róla, hogy gondjaid vannak a szövegértéssel. A jelentés helyett folyton azt értelmezel, amit hozzáképzelsz...

Ezt írtam, itt van még egyszer:

Idézet:
Egyedül arról félőrült beteglelkű köbzoli haverodról van itt némi negatívum említve. Azt hiszem mindenki ismeri erről a fórumról is és szerintem a többség nem akkora puszipajtása, mint te, hogy belehülyülnek, ha itt nincs ajnározva az az idióta. Ha valami neked nem tetszőt látsz itt róla, akkor rögtön hőbörögsz.


CIROKL írta:
de ha van némi emberség még a moderátorokkal akkor ezt a maszlagot azonnal nem hogy bezárják hanem törlik véglegesen


Lehet, hogy te az ilyen jellegű barbárkodást szoktad meg a moderátoroktól a HE-n és te az ilyen szó/indoklás nélküli törölgetések híve vagy, ahogy azt köbgyökér barátodtól láthatod is, de itt nem így mennek a dolgok(szerencsére). Ha valami nem tetszik akkor mondtam, hogy indíts szavazást.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hobbielektronika & Audio Diy
HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 10:59 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
KD mester írta:
Szerintem ne te mondd már meg itt, hogy kiben mennyi emberség van!

Azt meg végképp ne te mondd meg, hogy én mit írtam! Légyszíves!

Még egyszer leírom hogy nem azt írtam le, hogy személyes problémám van azzal a barommal.
Ja és nem én tehetek róla, hogy gondjaid vannak a szövegértéssel. A jelentés helyett folyton azt értelmezel, amit hozzáképzelsz...

Ezt írtam, itt van még egyszer:

Idézet:
Egyedül arról félőrült beteglelkű köbzoli haverodról van itt némi negatívum említve. Azt hiszem mindenki ismeri erről a fórumról is és szerintem a többség nem akkora puszipajtása, mint te, hogy belehülyülnek, ha itt nincs ajnározva az az idióta. Ha valami neked nem tetszőt látsz itt róla, akkor rögtön hőbörögsz.


CIROKL írta:
de ha van némi emberség még a moderátorokkal akkor ezt a maszlagot azonnal nem hogy bezárják hanem törlik véglegesen


Lehet, hogy te az ilyen jellegű barbárkodást szoktad meg a moderátoroktól a HE-n és te az ilyen szó/indoklás nélküli törölgetések híve vagy, ahogy azt köbgyökér barátodtól láthatod is, de itt nem így mennek a dolgok(szerencsére). Ha valami nem tetszik akkor mondtam, hogy indíts szavazást.



Bármit is írsz itt mindenből csak jön le hogy így a köb meg úgy a köb .... szóval még mindig azt mondom neked van személyes gondod amit itt élsz ki hogy középpontban lehess , ez nem méltó a fórumhoz ez a fórum nem az a fórum ahol a személyes ellentéteket kéne kibeszélni , intézd privátban és ennyi !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 69 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség