audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.04.16. 08:07

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 34 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 16:16 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2013.02.16. 19:55
Hozzászólások: 72
Tisztelt Uraim !

Ma egészen véletlenül belebotlottam kis hazánk nagy fiának honlapjába. Ajánlom szíves figyelmükbe ! Én azért már olvastam egy-két dolgot a Világban, de ez azt hiszem überel mindent. Nem nagyon tudok megszólalni, még mindig az ott olvasottak hatása alatt vagyok, remélem egyszer majd elmúlik. Minden esetre "le vagyok nyűgözve" , ez az utóbbi idők "nem semmi"-je !
Egyet kérek a tisztelt fórumtársaktól, tárgyilagosságot ! Az önmérsékletre igen nagy a szükség ebben az esetben.

Üdvözlettel,: TEAC

( Luxuri és babossound.hu)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 16:30 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Babos haverod köszöni a reklámot, de ennek nem itt a helye. Ez egy diy fórum. ;)

Menni fog az offba...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 16:53 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 11:42
Hozzászólások: 846
KD mester nem érti a viccet? Pont arra utalt teac, hogy nagyon gáz szövege van annak a honlapnak amellett, hogy külsőleg igen "trendi" De menjen az offba, ennél többet nem érdemel :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 17:13 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Szerintem félreértés lesz... :lol:

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 17:45 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Majd győzike megveszi a s...rját, ha esetleg még zebracsíkosra átfesti a hangfalait. Sokkal ízléstelenebb már amúgy úgyse lenne tőle.
Nagyon tré a logó szerintem is, meg a márkanév se semmi. :lol:

Szerintem Babos jövőbe látó. Az új, feltörekvő rétinéger generáció ízlésének próbál csak megfelelni. Biztos jó szó rajt a jimmy...

Utolsó tesztkérdést figyeljétek, ki a király ezek közül?.... :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=eb1W_ECyArs

(Rákerestem youtube-on, hogy ki a f...m az a csokis tibi?... Megtaláltam... :mrgreen:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 17:47 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Szerintem nem arról a weboldalról beszélt, ami a zárójelben van, mert valószínűleg az az övék...
:lol:

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 17:56 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Toto írta:
Szerintem nem arról a weboldalról beszélt, ami a zárójelben van, mert valószínűleg az az övék...
:lol:


Fején találtad a szöget. Teac nem tudom miért itt nyomul. Szerintem nem sok vásárlója lesz innen. :twisted:
Néztem a 8000eur árú ampjukat. Hát, szerintem akinek van 8000 euroja egy erősítőre, az vesz egy ML-t, vagy hasonlót belőle. Mi a sz@r az a babos? :shock: okok miatt nem lesz ebben az országban nagy vevőkörük nekik ilyen árakon, még akkor se, ha tényleg annyira jó, mint amit a béna tömjénező rizsálásukkal állítanak...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 18:04 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Rejtés:
:lol:
Reakciót nagy eséllyel kiváltó cikkek:
pl.:
http://hifi.live1.hu/home/elkeszueltahifilive1online

vagy:
http://hifi.live1.hu/dac

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 18:26 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Jobban szétnéztem én is azon a Luxuri weboldalon, amúgy ja, lehet benne valami... :lol:
Mondjuk engemet nem zavar igazából mindaddig, míg nem abban a fórumban csinál valaki sunyi önreklámot
megélhetés céljából nem kicsit kóklerkedve, ahol én is hozzászólok...

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 18:28 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Hát Teac vagy csak simán ironizál, vagy iróniának álcázott önreklámot folytat itt. Utóbbi esetben javasolnám, hogy még nem késő gyorsan logót, meg márkanevet váltani. :lol:

Mondjuk AVX-en gondolom nem nagyon lehet megjegyzéseket tenni erre a csodálatos honlapra, szövegekre, meg "ízléses" formatervezésre...

Nektek egyébként bejön a klotyóülőke design?

http://babossound.hu/dynamic-luxus-hangsugarzok/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 18:40 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Van még mit tanulnom... :mrgreen:
Élő példakép.... :lol:

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 19:16 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.22. 00:22
Hozzászólások: 2239
Toto írta:
Rejtés:
:lol:
Reakciót nagy eséllyel kiváltó cikkek:
pl.:
http://hifi.live1.hu/home/elkeszueltahifilive1online

vagy:
http://hifi.live1.hu/dac

Azé' itt is van ám jó szöveg:
"Az oldal kifejezetten DIY-ereknek szól. Azok közül is csak azoknak, akik félvezetős dolgokban hisznek." ...
Ez inkább vicces mint komoly (második mondat).... :lol:
Az hogy miből épül fel valami, azon nem múlik minőségi kategória.
Ennyire bekorlátozod saját magad is? Szvsz nem szabad.
db


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 19:18 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Van felvétel a szerkesztőségbe...

Már weboldal építés elején gondoltam arra, hogy max. pár embernek fog ez szólni.
De ha valaki akar tőlem valamit kérdezni, a választ ott fogja inkább megtalálni...

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 19:20 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Hát, Toto oldaláról inkább nem nyilatkozok. :lol:

Térjünk vissza a leglényegesebb kérdésre, arra, hogy ki a király ezek közül... :lol:

Megmondom őszintén én nem tudtam, hogy ki az a sláger tibó, meg a csokis tibi...tudom, szégyen... De megtaláltam:

https://www.youtube.com/watch?v=8SPCDS8nQpU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 19:23 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Kapcsolási rajz nem dönti el a hangot, majd továbbfejlesztésénél minden alkatrész pontos típusát, gyártóját leírom...

Mondjuk teljesen feleslegesen, de mindegy.
Az oldal eddigi egyik legkirályibb D/A chipből mindenesetre most is bevásároltam egy párat. :lol:
Franc se tudja, mikor fog elfogyni, de fogyogat mindenhonnan!

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 19:54 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Na találtam egy cikket Babosról. A kacsát készítsétek be, mert be fogtok... ha ezt elolvassátok. :twisted:

http://www.mfor.hu/cikkek/Szuperhangfal ... alalo.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 20:17 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.22. 00:22
Hozzászólások: 2239
KD mester írta:
Na találtam egy cikket Babosról. A kacsát készítsétek be, mert be fogtok... ha ezt elolvassátok. :twisted:

http://www.mfor.hu/cikkek/Szuperhangfal ... alalo.html

Na má' megint az egeret tanítják brummogni!!! :lol:
Hát kicsi annak a tüdeje!
db


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 20:38 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 11:42
Hozzászólások: 846
https://www.youtube.com/watch?v=Azh7YyhR7SU&feature=youtu.be

no comment...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 21:39 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 20:53
Hozzászólások: 3565
KD mester írta:
Na találtam egy cikket Babosról. A kacsát készítsétek be, mert be fogtok... ha ezt elolvassátok. :twisted:

http://www.mfor.hu/cikkek/Szuperhangfal ... alalo.html
Több topikban "izgultunk" az évek során a folytatásra várva, végül a "találmány" :) tényleg bejegyzésre került:
Csatolmány:
Babos Sound patent.pdf [100.44 KiB]
954 alkalommal.


Ezután fölbukkant ez a honlap is...

Valamikor régen, még én is játszottam egy hifi készülékeket gyártó kis vállalkozás gondolatával, de azután be kellett látnom, hogy ez nem egy könnyű / egyszerű pénzkereset.
Éppen ezért, minden - ilyen jellegű - hazai vállalkozásnak drukkolok, sikereket kívánok, akár a Babos sound-nak is.

Az eddigi információim alapján én az gondolnám, hogy a babossound inkább marketingben erős......nagyon erős.........olyannyira, hogy a honlap olvasása során, néhány izomcsoport önkéntelenül is görcsbe rándul.....fel is kellett pukkantanom egy Wernesgrünert a feszültség oldása érdekében :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shany 2015.06.07. 21:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 21:46 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.22. 00:22
Hozzászólások: 2239
Szabó Zoltán írta:

Csak annyi, ez is LFC - LóF@szCrumpli.
db


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 23:07 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 15:11
Hozzászólások: 2054
Tartózkodási hely: EU
Azért egy dolgot elért. Írt róla ez fórum is. Tök mindegy, hogy mit, a birkák/célcsoport úgysem néznek utána, lehet rá hivatkozni. És ez a lényeg. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.07. 23:11 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.03.06. 22:57
Hozzászólások: 476
Tartózkodási hely: Miskolc
Elolvasva a szabadalmat, aztért tud valamit Babos úr, ha ezt így szabadalommal tudta védetni.
Végülis ha van egy nagyon jó 96dB érzékenységü mélyközepem, abból a fenti találmánnyal sikerülhet egy 74-76dB érzékenységüt faragni.
Arról nem írt, hogy az ellenállás/impedancia kombót mennyire kell hüteni, ha 1kW-os D osztályú erösítövel tolom rá a jelet, hogy egyáltalán megszólaljon.
Nem csodálkozom hogy a dologra nem izgult fel a sony.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 06:48 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.13. 15:14
Hozzászólások: 433
Több éve, mikor erről írt a HVG ("16...20-szoros minőségnövekedés az eddigi legjobbhoz képest"), engem abban segített, hogy azóta az összes médiában megjelenő hírt elnéző mosollyal fogadjam. U.i. addig még élt bennem valamiféle rózsaszín ábránd arról, hogy esetleg szakemberek állnak a hírek mögött.
De ez az egész inkább off téma, mint erősítők.

_________________
____________________
Üdv, Péter


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 08:46 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
2008-as a cikk, ami felhozta a az ismertségbe az Alkotót, de nem maradt fenn...
Érdekes az utolsó komment:
Érdekel a téma de néhány dolgot nemértek, mi is a mértékegysége a hangminőségnek kg? liter? Mert hogy 16-20X jobb mint eddig ezt hogy számolták ki? A keresztváltó elektronikájának módosítása a titka: ejha, köztudott h minden elektronika rontja vagy legalábbis befolyásolja a megszólaló hangot, ez ok de van olyan rendszer ahol nincs keresztváltó pl. szélessávú egyutas hangsugárzók, hogy is van ez ? Notebookok meg autorádiók tényleg igénylik a highend hangszórókat? Persze ha tényleg olyan jó és sokkal jobb mint a jelenleg kapható szuperhangrendszerek (több milliós ár), amelyekhez nyilván köze sincs a sonynak mégannyira sem a blaupunktnak, vevő vagyok rá :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 09:38 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 11:42
Hozzászólások: 846
Ha jól értem, gyakorlatilag áramgenerátoros hajtásról van szó, ami kis Qts esetén akár jó is lehet, mindenesetre a hangszóró saját torzításai valóban csökkennek, no de 20dB érzékenység csökkenés árán, ez tényleg "luxusaudio", árammal fűteni, különösen nyáron :roll: (bár egy 20wattos csöves A osztályú holmi is 150W felett disszipál)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 10:10 
Online
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.10. 10:56
Hozzászólások: 835
Ennek a topicnak lehetne azt a címet adni: Fikagörgetés Magyar módra :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 10:37 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.01. 08:54
Hozzászólások: 748
ahelyett hogy itt görgetitek a fikát, jobb lenne a csoda hangváltós valamit meghallgatni. Persze mi akik gondolkozunk mielőtt elhiszünk, befogadunk valamit, egy ilyen baromságon, mint 16x hangjavulás, még röhögni sincs kedvünk. De mit tesz ilyenkor a laikus mezei fogyasztó, aki boltban TV-kből is azt választja, aminek több, meg nagyobbat mondó feauture címkéje van. Szóval, akik erre szocializálódtak, azok simán beszopják a 16x hangjavulást is. Lehet erre cég marketing és üzletpolitikát építeni? Lehet?

Még az elején, amikor ez a Babos dolog be lett dobva plebsznek, egyik hifiben jártas barátom meglátogatta ezt az urat, mutasson neki ezzel az újdonsággal zenét, ... kár volt rászánni az időt neki, akkor ez volt konklúzió. A rendszer részleteiből is csak keveset jegyzett meg, egyébként is amikor hallunk egy gyenge hangot, akkor senki nem szokott memorizálni komponenseket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 11:22 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 20:53
Hozzászólások: 3565
Szabó Zoltán írta:
Ha jól értem, gyakorlatilag áramgenerátoros hajtásról van szó, ami kis Qts esetén akár jó is lehet, mindenesetre a hangszóró saját torzításai valóban csökkennek, no de 20dB érzékenység csökkenés árán, ez tényleg "luxusaudio", árammal fűteni, különösen nyáron :roll: (bár egy 20wattos csöves A osztályú holmi is 150W felett disszipál)
Nekem úgy tűnik ( a hangsugárzók megadott érzékenysége alapján ), hogy a "találmány" nincs alkakmazva jelenleg.
Persze, aki hangzatos újdonságokra / technológiákra vadászik, az is megtalálja a neki való csemegéket az oldalon. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 11:34 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 20:53
Hozzászólások: 3565
istvan01 írta:
ahelyett hogy itt görgetitek a fikát, jobb lenne a csoda hangváltós valamit meghallgatni....
Bevallom, én szívesen meghallgatnám, de:
- a hangdoboz 34000 EUR, az erősítő 8000. Egyszerűen nem tudok ilyen árú készülékeket vásárolni, még akkor sem, ha esetleg teljesen beléjük szerelmesednék. Így, mivel eleve kizárt a vásárlás, nem is lenne bőr az arcomon rabolni a másik idejét, energiáját.
- a szkepticizmusom, és az eddigi tapasztalatom alapján, igen csekély esélyét látom annak, hogy egy kétutas hangsugárzó, 25cm-es mély-közép hangszóróval és 1kHz keresztezési frekivel említésre méltó minőségű középhangokat produkáljon. ( még a rendkívül gondosan megválasztott skálázású, már szűrővel felvett, demonstrációs célú átviteli diagram ellenére sem )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 12:27 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Idézet:
Ennek a topicnak lehetne azt a címet adni: Fikagörgetés Magyar módra :evil:


Hát igen. Már megint egy magyar gyártót kényszerülünk szétfikázni. Jobb lenne elcsodálkozni rajta, hogy mennyire korrekt, jó dolgokat csinál, stb és hazai, meg minden...

De ez már megint annyira béna, röhejes, racionalitást nélkülöző próbálkozás, főleg az árak tükrében... Nem tartom valószínűnek, hogy ő lesz a következő nemzeti büszkeségünk...
Meg azt sem, hogy egyetlen 34000euro árú hangfalat is el fog valaha adni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 13:04 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
appme-nak mondanám, hogy nagyon érdekes az új Nero császáros avatar-ja... :D

A képeknek ugye mindig van rejtett üzenete, szimbolikus értelme. Ez is biztos vonatkozik, valakire, vagy valamire...
Na de a viccet félre téve, ebből már látszik, hogy be akar indulni egy újabb húrfeszegetős mártírjátszma. (az eddigi tapasztalatokból, szinte biztosra veszem). A húrfeszegetős játék ugye egyre nagyobb, és nagyobb feszítőerőt kipróbáló lépcsőzetes "kísérletekből áll".

Így, hogy n+1. alkalommal is kezdene beindulni és kicsírázni a "folyamat", előre látható a lefolyása és a vége is borítékolható, amikor eléri a kritikus határt. Szerintem kár megint belevágni. Ugyanúgy fog elsülni, mint eddig, én meg megelőzési célból nagyon alacsonyra levittem már az erre vonatkozó tolerancia küszöb értéket, vagyis azt a kritikus határt, amiről szó volt. Így hát nem lehet túl hosszú, gazdagon "elburjánzó", szemet "gyönyörködtető" kiterjedésű folyamatra számítani. Azon kívül annyi volt már, hogy szerintem nem lesz szükség még egyre, mert már egyébként is unalmas ez a dolog, így sokadszorra főleg, pszichológiában is ismert alapjelenség, sok neve van, mártírjátszma, stb. Sóval szerintem kár a gőzért, még eggyel próbálkozni és energiát belefektetni...

(A játék lényege, hogy a húrfeszegetős módon egyre jobban megtámadunk valakit (kezdetben csak nagyon burkoltan, aztán lépcsőzetesen egyre nyíltabban és durvábban), aki egyszer csak koncentrált módon visszavág és akkor mártírok leszünk.
A cél pedig ugye pont ez, hogy utána lehessen mutogatni, hogy milyen g...i az XY, milyen csúnyán elbánt velem "ok nélkül", bla, bla. Röviden ennyi a mártírjátszma lényege, aki nem ismerné, de persze van kiterjedtebb, részletes leírása is...)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 16:25 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
Én megjegyzem, aki látta a Brian élete c. filmet, annak egészen más jut az eszébe.
Az sokkal rövidebb.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 16:54 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
shany írta:
Szabó Zoltán írta:
Ha jól értem, gyakorlatilag áramgenerátoros hajtásról van szó, ami kis Qts esetén akár jó is lehet, mindenesetre a hangszóró saját torzításai valóban csökkennek, no de 20dB érzékenység csökkenés árán, ez tényleg "luxusaudio", árammal fűteni, különösen nyáron :roll: (bár egy 20wattos csöves A osztályú holmi is 150W felett disszipál)
Nekem úgy tűnik ( a hangsugárzók megadott érzékenysége alapján ), hogy a "találmány" nincs alkakmazva jelenleg.
Persze, aki hangzatos újdonságokra / technológiákra vadászik, az is megtalálja a neki való csemegéket az oldalon. :)



Én csak azt nem értem, hogy erre hogy a francba adtak szabadalmi oltalmat....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.06.08. 17:07 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 20:53
Hozzászólások: 3565
KD mester írta:
...De ez már megint annyira béna, röhejes, racionalitást nélkülöző próbálkozás, főleg az árak tükrében... Nem tartom valószínűnek, hogy ő lesz a következő nemzeti büszkeségünk...
Meg azt sem, hogy egyetlen 34000euro árú hangfalat is el fog valaha adni...
Ne becsüld le a marketing erejét.
Ez a vállalkozás alapvetően exkluzivitást árul. Ha megvásárlod a készülékeket, tagja leszel, egy rendkívül exkluzív, és kis létszámú csoportnak. Maga a honlap is ezt sugallja, mind megjelenésben, mind tartalomban. Tagságot, de úgy is mondhatjuk, egy szolgáltatást vásárolsz. És itt, nem is feltétlen szempont a berendezés abszolút minősége, hiszen tudod mit kapsz a pénzedért.
Komoly üzleti modell ez, nyilván nem a kispénzű, best-buy-vadász hifisták a célközönség.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 34 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség