audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.04.19. 05:39

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 15 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 15:30 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
Emlékezzünk...
Volt itt az a bizonyos moderátori újraválasztás, aminek létrejöttéhez, kimenetéhez eléggé hozzájárultam – elhibáztam.

A vágyam, hogy az általam erre a posztra méltatlannak ítélt lekerüljön onnét – szerintem – nem tisztességesen próbáltam befolyásolni a szavazást.
Kellő fölényt elérendő a bukást kívánóknak. Nem 1-2 szavazattal, hanem a részemről remélt, döntő többségre számítva.
Az első pár napban az enyémmel +6 szavazatot nyomtunk NEM-et én és az újonnan regelt, engem segíteni kívánó barátaim. Megbízva értékítéletemben adták le a voksukat.

Számomra azonban eljött a döbbenet – 2-4-5- nap múlva? - még mindig majdnem egál volt az állás.
Azonnal leállítottam a további segítséget, még több barátom regelését és a véleményem melletti szavazást. Ezek szerint én tévedtem, rosszul gondolkodtam...Én szégyenem.
Arra jutottam, nincs jogom eldönteni, csalni vágyam szerint, ha ennyien mégis másként akarják. Vonjátok le az akkori végeredményből a +5-öt, mi jön ki? Csalás ez, nem más. Nem tartom tisztességesnek az eljárásomat, akkor sem tartottam annak. Hallgattam...Hogy miért most előszedni az esetet?

Nem kedvelem a hazugságokat, kettős mércéket, így ezt a beismerést most megtettem.
Soha nem derülne ki, önszántamból teszem meg. Emiatt a Fórumtól is bocsánatot kell kérnem utólag.

Amennyiben a szavazás, immár tiszta lappal és az akkori szabályzat nyomán újra megtartva lesz – úgy korrekt - annyival tartozom, kárpótlásul tartózkodni fogok, semleges maradok.

Ha nem lesz megtartva valami okból, nagyon sajnálni fogom.
De szavazás sem feltétlen szükséges, hiszen eddig is a Vezetőség bölcs döntése volt a jogosult ilyen és hasonló kérdésben, egyszerűen helyre kellene állítani a régi status quo-t és meg van oldva.

Ennyi. Minden más, egyéb, általam bárhol leírtat, véleményemet változás nélkül fenntartom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 15:59 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.22. 00:22
Hozzászólások: 2239
Köszönjük!...
Ugyanakkor, "ugyanabba a folyóba nem léphetsz kétszer".
Szvsz azt a szavazást megismételni nem lehet, amennyiben azonban akad jelölt moderátori posztra, akkor alkalmasságáról a fórumtagság szavazással dönt, ahol a jelenlegi elvárások alapján többségi támogatás (2/3, 3/4 igen) szükséges.
db


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 16:33 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
Leszögezem előre, még véletlenül sem kívánok a tisztelt "vezetőség" körébe tartozni. Nem azért írok.
Igaz, én ha admin lennék, nem bocsájtanám meg senkinek a csalást, akár ellenem, akár mellettem történt volna. Én nem szerveztem szavazó csapatot, de az is igaz, hogy ha admin vagyok, akkor nem engedem a kamu szavazó trollok belépését. Ezt a szavaztatást akkor is láttuk, tudtuk, a "vezetőség" mégsem tett semmit. Azóta nem is tartozom a baráti körhöz. :lol:

"+6 szavazatot nyomtunk NEM-et én és az újonnan regelt, engem segíteni kívánó barátaim"
Appme! Nem téged segítettek a trollok, hanem másnak, a tuggyukkiknek. Viszont nekem nem ártottak. Annyi változott csak, hogy addig egy közösség tagjának tekintettem magam, most meg van egy közösség, ahol van jó pár barátom. No meg ártottál a fórumnak, mert bemutattad, hogy itt mindent el lehet követni a demokratikusság, és a szép beszéd álcájában.
Na csá.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 16:49 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.22. 00:22
Hozzászólások: 2239
dys-cus írta:
...
Igaz, én ha admin lennék, nem bocsájtanám meg senkinek a csalást, akár ellenem, akár mellettem történt volna.
...

Mi legyen hát? Szvsz döntsön a fórumközösség! Erre nincs bevett szankció ... ;)

Arról a bizonyos szavazásról pedig annyit - szvsz -, hogy meg sem kellet volna történjen, ha mindenki időben felismeri az akkori helyzetét.
Simán le kellet volna mondjál és később inkább újrajelöltetni magad!
Mindenki jobban járt volna így - a barátságok sem fordultak volna át benned és talán nem is támadtak volna ennyien.

(Felhívták a figyelmem arra, hogy a szabályzat alapján végleg ki lehetne zárni appme-t, majd nemsokára gondolom vezetőségi döntés, szavazás lesz ez ügyben.)
db


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 17:11 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
Idézet:
(Felhívták a figyelmem arra, hogy a szabályzat alapján végleg ki lehetne zárni appme-t, majd nemsokára gondolom vezetőségi döntés, szavazás lesz ez ügyben.)


Természetesen, magamra nézve elfogadom a Vezetőség további tisztességes és bölcs döntését.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 17:16 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4958
dys-cus írta:
Én nem szerveztem szavazó csapatot, de az is igaz, hogy ha admin vagyok, akkor nem engedem a kamu szavazó trollok belépését. Ezt a szavaztatást akkor is láttuk, tudtuk, a "vezetőség" mégsem tett semmit. Azóta nem is tartozom a baráti körhöz. :lol:


Tekintve, hogy ez volt a második bizalmi szavazás a fórum történelmében, és az elsőnél nem történt ilyen, ezért sajnos nem készültünk fel rá. Tény, hogy ez befolyásolta a szavazás kimenetét, ugyanakkor 6-nál több regisztráció történt a szavazás ideje alatt, tehát utólag igen nehéz kiszámolni, hogy az új tagok mennyiben befolyásolták valójában az eredményt.

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 17:43 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
sajti írta:
dys-cus írta:
Én nem szerveztem szavazó csapatot, de az is igaz, hogy ha admin vagyok, akkor nem engedem a kamu szavazó trollok belépését. Ezt a szavaztatást akkor is láttuk, tudtuk, a "vezetőség" mégsem tett semmit. Azóta nem is tartozom a baráti körhöz. :lol:


Tekintve, hogy ez volt a második bizalmi szavazás a fórum történelmében, és az elsőnél nem történt ilyen, ezért sajnos nem készültünk fel rá. Tény, hogy ez befolyásolta a szavazás kimenetét, ugyanakkor 6-nál több regisztráció történt a szavazás ideje alatt, tehát utólag igen nehéz kiszámolni, hogy az új tagok mennyiben befolyásolták valójában az eredményt.

Sajti

Legyen így Sajti. Minek ragozni.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 17:56 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
deeraudio írta:
dys-cus írta:
...
Igaz, én ha admin lennék, nem bocsájtanám meg senkinek a csalást, akár ellenem, akár mellettem történt volna.
...

Mi legyen hát? Szvsz döntsön a fórumközösség! Erre nincs bevett szankció ... ;)

Arról a bizonyos szavazásról pedig annyit - szvsz -, hogy meg sem kellet volna történjen, ha mindenki időben felismeri az akkori helyzetét.
Simán le kellet volna mondjál és később inkább újrajelöltetni magad!
Mindenki jobban járt volna így - a barátságok sem fordultak volna át benned és talán nem is támadtak volna ennyien.

(Felhívták a figyelmem arra, hogy a szabályzat alapján végleg ki lehetne zárni appme-t, majd nemsokára gondolom vezetőségi döntés, szavazás lesz ez ügyben.)
db

Nos ezért ez nem így van. Én mertem szavaztatni magam ellen, ki mertem állni, még vannak olyanok, akik meg sem lettek tudtommal szavazva. Lemondani meg miért kellett volna? Kb van itt a fórumon 4-5 haragosom, aki azt sem tudja miért haragszik rám. Azok miatt mondtam volna le? Ne nevettess már ki.
Azt meg jobb, ha tudod, bennem barátság nem fordult át. Egy ember volt csak, aki megmondta, hogy nem vagyunk barátok. Még ha jól emléxem annak sem mondtam, hogy nem a barátom. Viszont egy haragosom meg barátom lett, aminek szívből örülök. Sőt annyi barátom van, hogy nem győztem reagálni a gyógyulásomat kívánók emailes, telefonos megkereséseire. Most olyanokról is beszélek, akik ide is rendszeresen írnak. Szóval lécci ne írjál olyat rólam, ami nem úgy van. Nem minden itt a nyílt színen történik. Ok?

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 18:49 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.22. 00:22
Hozzászólások: 2239
dys-cus írta:
...
... Szóval lécci ne írjál olyat rólam, ami nem úgy van. Nem minden itt a nyílt színen történik. Ok?

Te írtad:
dys-cus írta:
.... Ezt a szavaztatást akkor is láttuk, tudtuk, a "vezetőség" mégsem tett semmit. Azóta nem is tartozom a baráti körhöz. :lol:
....

Csak mindezt nem értem mire alapozod, arra hogy nem tettünk semmit?
(Te haragudtál meg "mindenkire", nem mi rád...)
db


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 19:36 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
deeraudio írta:
dys-cus írta:
...
... Szóval lécci ne írjál olyat rólam, ami nem úgy van. Nem minden itt a nyílt színen történik. Ok?

Te írtad:
dys-cus írta:
.... Ezt a szavaztatást akkor is láttuk, tudtuk, a "vezetőség" mégsem tett semmit. Azóta nem is tartozom a baráti körhöz. :lol:
....

Csak mindezt nem értem mire alapozod, arra hogy nem tettünk semmit?
(Te haragudtál meg "mindenkire", nem mi rád...)
db

Kedves Deeraudio. Nekem írta meg valaki, hogy nem vagyok barát. Én a vezetőségnek nem mondtam, hogy kiestek a pixisből. Neked mondtam ilyet? Szrintem nem. Részemről ennyi.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.05. 20:19 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
Minek csinálni megint a fesztivált!?

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.06. 12:16 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
DHT írta:
Minek csinálni megint a fesztivált!?

Mert az a divat mostanában. :lol:

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.06. 15:31 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
dys-cus írta:
DHT írta:
Minek csinálni megint a fesztivált!?

Mert az a divat mostanában. :lol:

Lehet, de talán jobb lenne ha nem ezen a fórumon menne a szájkarate.
Trollokra meg szerintem nincs szükség itt, ki kell vágni minta macskát...
Nem szabad megengedni hogy mentális zavarral rendelkező emberek szétzilálják a fórumközösséget.

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.06. 16:39 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.31. 08:47
Hozzászólások: 509
Nem ismerem a történetet, de a tanulság az olvasottak alapján az lehetne a közeljövőre nézve, hogy minimum két éves tagsággal lehessen csak szavazni. Frissen regelő trollok várhatnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Elvarrandó szál...
HozzászólásElküldve: 2017.02.06. 21:54 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
Essünk túl rajta:

Tisztelt Fórumtárs,
a vezetőség egyhangú döntése alapján a fórumról történő végleges kitiltás, mint szankció mellett döntöttünk.
Azonban megadjuk a lehetőséget az elegánsabb távozásra, amennyiben a továbbiakban nem írsz hozzászólást a fórumra.
Privát üzenetek tekintetében nem alkalmaznánk korlátozást.
Ha elfogadod, akkor mindaddig tag maradhatsz a fórumon, amíg nem írsz nyilvános hozzászólást. Amennyiben ez megtörténik, akkor a szankciót haladéktalanul alkalmazzuk.

Üdv.:Sajti

_________________
Hiába ordít mindenki,
Nem szerethet mindenki!  - De én igen! :)


Hattyúdal

Üdv kedves és kedvetlen Fórumtársak, vezetőség, Mári néni! :)
Nem tudom, marad-e, illetve meddig a búcsúlevelem, ki tudja.

A „kedves” vezérektől megkaptam az egyöntetű ukázt, vagy kussolok – nem írok a fórumra eztán semmit - vagy mehetek a … A privi az mehet. Hehe...Írok a fórumra és rúgás, vagy kussolok és kegyesen maradhatok...
Nem rúgjuk ki a sámlit alólad, álldogálhatsz itt felőlünk, de… Gusztustalan, gerinctelen ajánlat, naná.
Megyek, de nekik kell küldeni. A kritikát nehéz elviselniük, főleg, ha igaz. Milyen könnyű lesz engem aprítani, ha nem leszek már itt, csudi lesz, akárki meglássa… Mondanak valamit és úgy van - roppant kényelmes is.
Volt, amikor jól éreztem magam, teljesen tévedés volt, akkor se éreztek másként legtöbben irántam, csak nem éreztem. Nem passzolunk egymáshoz, ez van.
Mindenképpen köszönöm azt a sok segítséget, amit megkaptam régebben egyesektől, mikor voltak kérdéseim, mára már elfogytak.
Azt, hogy 1-2 emberrel nagyon-kevésbé nem szeretjük egymást, előfordulhat. Én nem piszkoltam rosszindulatú trágár módon senkit egy egyéb, bármilyen fórumon nevével, eztán se teszem. Az ironikus paródiák sem szíven szúrásnak készültek, hanem az illetők fonák megnyilvánulásainak felnagyított, torzított tükrei. Válasz az engem sértegetőknek.
Hosszú lenne a történetem, próbálok tömör lenni.
Mint írtam az elvarratlan-ba, utálom a hazudozást, kettős mércét.
Azt is, hogy az engem ért sértések senkit nem csak, hogy nem érdekelnek, de egyenesen gúnyolódnak rajta. Ne legyen nagyobb örömük, egészségükre, akkor sem fogok haragudni.

Nézzük hát onnét, hogy addig piszkáltam, egyenes kérdéseket tettem fel az ex-moderátornak, mi a fórum haszna az ő moderátorságából?
Hibázott, mert szavazást kért maga ellen, amit őszinte (!) sajnálatomra elveszített.
Az a szöveg, hogy kétharmad -3/4 es többség kell a hivatalhoz, porhintés.
Semmi ilyen szabály nem létezett, én most se látok leírva, de bizonyára csak én nem látom.
Már engedelmet, nem volt etikus, de:
Hol van ez leírva a szabályzatban a következő: Ez tilos, megkérni segítő új szavazókat? Nem az én hibám, hogy így volt!
Vajon hányan voltak abból az állítólagos + 20 regeltből, akik másnak voltak a barátai, naés?
Bizony meg lett hagyva a lehetőség, hogy lehet regelni, és? Szavazni is!
Azok semmiképp ne törjenek pálcát felettem, akik ugyanezt megcsinálták, csak nem mondják el, nem is kifogásolom, mindenki úgy ítél, ahogy él. Úgy tűnik, maradtak eltanult tulajdonságok a mostani vezetésben is, amiről nem tudnak a többiek, csak az az egy, akit szívatnak, addig (látszólag) becsületesek maradnak. Van egy mondás, amit megfordítva tudok csak értelmezni, így: Nem csak becsületesnek kell látszani, de annak is kell lenni! Amikor írtam pár szót az engem másutt névvel (!) gyalázóknak/ról, megkaptam, ott kell rendezni a problémákat, ahol keletkezett. Aztán nem is régen valaki más tette ugyanezt, semmi sem történt. Aztán nekem itt is leesett egy nem kicsi személyeskedő sértés, kinek „rezgett a léce”? Pedig csak nevettem rajta.

No, itt jött ám a gyengébb ellenállást kihasználandó, leszalámizó lépés: 1 hét pihenő appme fórumtársnak. Mindjárt Hofi jutott eszembe, amikor 9 nappal a bünti kezdete után az az üzenet fogadott belépéskor, vasárnap 8:37-ig tiltva vagyok – az tíz nap. Mindenki tévedhet. Azt mondta anno az Öreg: Kért a kormány 100 nap türelmet...csak nem mondták meg, honnét számoljuk… Itt is az történt, nem véletlenül írtam ezt:
„Természetesen, magamra nézve elfogadom a Vezetőség további tisztességes és bölcs döntését.” Mint az eddigieket, borítékoltam előre, ez lesz. Tisztességes és bölcs, az hát…nem is vártam mást.
A címzettek értették az iróniát benne, azt láttam. Többen meg nem… :)

A nagy tisztességességben meg kell jegyeznem, én nem most találtam ki, hogy abbahagytam a kampányolást még a szavazás félidejében. Fórumtársaknak mondtam el a kételyemet akkor és azt a sajnálatot, ez nem volt méltó tőlem. Ezzel szemben a tisztelt vezetők egyikének hónapokkal ezelőtt megírtam, hogy a moderátori szavazásnál sajnálatosan cselekedtem.
Nyugodtan elmondhatta, leírhatta volna a fórumon és kezdeményezhette volna a rehabilitálást, valamint, ha felkér írjam meg a fórumra a hihetőség miatt, megtettem volna akkor már. Aztán, bevallottad, de csúnya, húzhatsz. Húúú...
Attól, hogy valakit nem kedvelek, az inkorrektség, ami vele történt, az tény.
Figyit kaptam érte, de nekem lett igazam: Azoknak a győztes római vezéreknek nem véletlenül suttogta a díszmenet során végig kötelezően egy rabszolga a fülébe - Nem vagy halhatalan. Van aki érti, van aki nem.

Itt lesz „végre” békés, egymást támogató, egymást segítő, egymás sikerének örvendő…vicceltem. :(
Nem lesz ilyen soha, de kívánom mindenkinek itt, bár lenne. Cseppben az ország.
(Bárkivel fogadok egy sörben, hogy ez a kis iromány nem marad meg itt. Ha mégis, már nem lesz módom reagálni a továbbiakra.)
Egyébként nem kell a „szabályzatban” keresgélni, botcsinálta indokokat, elég annyi – pá, nélküled jobb lesz nekünk.
...és tényleg.

Vannak akik benyelik a sértéseket és felhőtlenül paroláznak akivel előtte nem sokkal még utolsó módon gyalázták egymást. A jó gyomor fél egészség. Nekem még egész van, egyelőre.
Bíborosok, Vereckénél bejött alapítók, Isten veletek.
Bakó álld a szavad, tedd a „kötelességedet!” :)
Szabaddá leszek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 15 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség