audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.05.02. 10:38

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


A Bolhapiac adok-veszek rovatban elhelyezett hirdetések tartalmáért az Audiodiyers Fórum semmilyen formában felelősséget nem vállal. Tilos a rovatban közízlést sértő, tiltott, illetve kereskedelmi mennyiségben üzletszerűen folyó hirdetést elhelyezni. A nem szabályszerűen feladott hirdetések törlésre kerülnek. A hirdetés lejártát/deaktiválását kérjük jelezzétek a Moderátoroknak. A lejárt hirdetések átkerülnek a megfelelő fórumtopicba.



Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: fejhallgató driver eladó
HozzászólásElküldve: 2021.05.10. 20:40 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.11.12. 16:34
Hozzászólások: 64
Eladó lenne eme pár driver ...akinek van kedve akár saját fülest alkotni ,vagy cserére szorul a régi ,avagy szeretne kísérletezni...
Kínából rendeltem nincs azzal semmi baj...Van ott jó cucc is ezek sem a legolcsóbbak ...dícsérik is ezt a típust a vásárlók.
Rendeltem egy magas impedanciásat is OTL csöves erősítőhöz és végül azt tartom meg. Ez lenne az eladás oka.
Ez 22ohm 40 mm külső átmérő nagyon jól könnyen hajtja bármilyen erősítő akár telefon.
Beépítve természetesen nem lett csak ki lett próbálva fülre ...tökéletesen működik hibátlan.
Adom a linket további infóért ...Szerintem az árát nagyon megéri drágák a jó meghajtók...de talán adok egy kis engedményt ..
Hamarosan már csak áfával meg vámmal alkatrészezhetünk eu-n kívülről..-:(
Érdeklődni priviben.

https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... web201603_


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: fejhallgató driver eladó
HozzászólásElküldve: 2021.05.22. 16:57 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.11.12. 16:34
Hozzászólások: 64
Már máshol zenél...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség