audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.05.02. 20:11

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


A Bolhapiac adok-veszek rovatban elhelyezett hirdetések tartalmáért az Audiodiyers Fórum semmilyen formában felelősséget nem vállal. Tilos a rovatban közízlést sértő, tiltott, illetve kereskedelmi mennyiségben üzletszerűen folyó hirdetést elhelyezni. A nem szabályszerűen feladott hirdetések törlésre kerülnek. A hirdetés lejártát/deaktiválását kérjük jelezzétek a Moderátoroknak. A lejárt hirdetések átkerülnek a megfelelő fórumtopicba.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2023.10.10. 23:29 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.16. 21:38
Hozzászólások: 1589
Tartózkodási hely: Piliscsaba/Bp.
Kb. félig van, ajándék ecsettel: 2eFt +posta.

Triangle T160 méyközepeket kentem le vele, első sorban esztétikai okok miatt, mert az idő és a nap jól kiszívta a membrán színát. Utólag kiderült a hangra is nagy hatással van...

Coating liquid for loudspeaker cones (black). For better internal damping, reduction of partial oscillation and linearization of the frequency response. Prevents bleaching of the cone. Especially suited for cone speakers with paper cones. Water-soluble until hardened completely. Contents: 50 ml.


Csatolmányok:
Visaton_LTS_50 (Közepes).jpg
Visaton_LTS_50 (Közepes).jpg [ 130.89 KiB | Megtekintve 930 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2023.10.11. 07:36 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 20:53
Hozzászólások: 3566
mzperx írta:
Utólag kiderült a hangra is nagy hatással van...
A flakon tartalma 50g, a felét elhasználtad. A T160 Mms=5,249g....szerintem többeknek meghűl a vér az ereiben 8-) ( https://www.petoindominique.fr/php/mysq ... 160%204480 )
Gondolom, készítettél méréseket erről a hangszóróról. Nem tennéd fel, csak hogy látszódjék, hogy kell elképzelni ezt a hangszórót, hogyan praktikus váltani...?
( Nagyon régen, én is használtam ezt a cuccot, még most is van belőle...őrzöm )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2023.10.11. 11:17 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.16. 21:38
Hozzászólások: 1589
Tartózkodási hely: Piliscsaba/Bp.
Az Fs-t mértem és érdekes módon nem ézékeltem változást, ami talán a magas oldószer és alacsony szárazanyag tartalom miatt lehet. Mindez 10 éve volt sajnos nem dokumentáltam a mérséket, de meglepő modon a frekvencia válasz és THD is szignifikánsan változott. Én végül 2,8kHz-nél váltottam... sajnos anno nem mentettem le a nyers méréseket, akkor még nagyon az elején voltam dolgok megértésében...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség