audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.04.19. 20:54

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


A Bolhapiac adok-veszek rovatban elhelyezett hirdetések tartalmáért az Audiodiyers Fórum semmilyen formában felelősséget nem vállal. Tilos a rovatban közízlést sértő, tiltott, illetve kereskedelmi mennyiségben üzletszerűen folyó hirdetést elhelyezni. A nem szabályszerűen feladott hirdetések törlésre kerülnek. A hirdetés lejártát/deaktiválását kérjük jelezzétek a Moderátoroknak. A lejárt hirdetések átkerülnek a megfelelő fórumtopicba.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2016.03.05. 21:11 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.12.19. 13:31
Hozzászólások: 64
Olyan Gyula-Kiskunfélegyháza útvonalon közlekedő személyt keresek, aki Bege nick néven ismert hobbitársunktól visszaszállítaná hozzám, mint jogos tulajdonosához, a neki lassan egy éve kölcsönadott hangsugárzóimat, mellyel kapcsolatban az elmúlt fél évben többször ígérte, hogy postára adja, de ezidáig ez nem történt meg.
Ennek szerény véleményem szerint csak is az lehet az oka, hogy Gyula olyan kietlen hely, ahol fél év alatt sem lehet postahivatalt találni, így talán megoldást jelenthet, ha Bege hobbitársunk valakinek személyesen adhatja át a tőlem kölcsönkért hangsugárzókat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.03.05. 21:42 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
Ha előbb jelzed és a Kolléga is hajlandó erre emlékezni, hogy visszaadnia kéne...
Néha járok Gyulán és fogok is, Kfélegyházán meg a napokban voltam.
Néhány hónapon belül megismétlődhet a dolog.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.03.05. 22:09 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.12.19. 13:31
Hozzászólások: 64
appme írta:
Ha előbb jelzed és a Kolléga is hajlandó erre emlékezni, hogy visszaadnia kéne...
Néha járok Gyulán és fogok is, Kfélegyházán meg a napokban voltam.
Néhány hónapon belül megismétlődhet a dolog.


Kedves appme!

Nagyon köszönöm a felajánlást
Bege egészen biztos, hogy emlékszik rá, hiszen többször ígérte emailben, hogy postára adja. Legutóbb pl. kb. két hete, legelőször pedig fél éve. Tehát nem tagadja, sem azt, hogy kölcsön kapta, sem azt, hogy nála vannak a hangsugárzóim, csak egyszerűen az ígérgetései ellenére nem jut el velük a postáig, ezért keresek most valami más megoldást.
Szerettem volna, ha az általam rendezett március 19-i Hi-Fi találkozóra már nálam vannak a hangsugárzók, de ha ez nem valósulhat meg, akkor keresni fogom.

Egyébként, szívesen látjuk a március 19-i találkozón Kiskunfélegyházán, ha van kedve eljönni egy az idén már nyolcadik alkalommal megrendezésre kerülő Hi-Fi-s találkozóra.

Üdvözlettel: Dóra Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.03.05. 22:31 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
Kedves Gábor!
Köszönöm a baráti meghívást!
A hangdobozokat szívesen elszállítom, ha úgy hozza az alkalom.
Sokszor teljesen váratlanul elutazom - munkaügy - több helyre is, amit nem tudok előre.
Gyomaendrődön lakom, tehát első lépcsőben ide kerülhetnek a dobozok.
Aztán Félegyházán, vagy Kmajsa útvonalon is lesz munkám, de a Megrendelő pénztárcájától függ, azon az útvonalon mikor kell előfordulnom.
Üdv:
Orbánjózsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.03.06. 02:17 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
Gáborom! Normális vagy Te? :P Ilyen embernek kölcsön adni valamit? Meg ez a visszahozás. Hogy mondja a közmondás? Kígyóra kecskét? Vagy káposztát? Ja! tudom már! Kígyót a kebledre. Melengetni. Hétfőn majd skypolunk egyet.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.03.06. 13:56 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.12.19. 13:31
Hozzászólások: 64
dys-cus írta:
Gáborom! Normális vagy Te? :P Ilyen embernek kölcsön adni valamit? Meg ez a visszahozás. Hogy mondja a közmondás? Kígyóra kecskét? Vagy káposztát? Ja! tudom már! Kígyót a kebledre. Melengetni. Hétfőn majd skypolunk egyet.


Megkérdeztem itthon, és szakember véleménye szerint normális vagyok, csak nagyon naiv. :D
Hétfőn megyek Kecskemétre, lehet, hogy beugrom hozzád.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.03.06. 14:01 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
gaborka8X8 írta:
dys-cus írta:
Gáborom! Normális vagy Te? :P Ilyen embernek kölcsön adni valamit? Meg ez a visszahozás. Hogy mondja a közmondás? Kígyóra kecskét? Vagy káposztát? Ja! tudom már! Kígyót a kebledre. Melengetni. Hétfőn majd skypolunk egyet.


Megkérdeztem itthon, és szakember véleménye szerint normális vagyok, csak nagyon naiv. :D
Hétfőn megyek Kecskemétre, lehet, hogy beugrom hozzád.

Hi!
Gyere, a kapu nyitva lessz.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.03.06. 15:48 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.12.19. 13:31
Hozzászólások: 64
dys-cus írta:
gaborka8X8 írta:
dys-cus írta:
Gáborom! Normális vagy Te? :P Ilyen embernek kölcsön adni valamit? Meg ez a visszahozás. Hogy mondja a közmondás? Kígyóra kecskét? Vagy káposztát? Ja! tudom már! Kígyót a kebledre. Melengetni. Hétfőn majd skypolunk egyet.


Megkérdeztem itthon, és szakember véleménye szerint normális vagyok, csak nagyon naiv. :D
Hétfőn megyek Kecskemétre, lehet, hogy beugrom hozzád.

Hi!
Gyere, a kapu nyitva lessz.


OK! 11 körül ott vagyok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség