audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.03.29. 07:09

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2015.07.18. 08:26 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.04.10. 00:26
Hozzászólások: 58
Jó Reggelt!

A hírdetési oldalakon több esetben találkoztam a fenti hangfal megépített verziójával. / Most is van egy aktuális az AVX - en.../
Próbálkoztam keresgélni a Neten de általános leíráson kívül egyebet nem találtam. Ha valakinek rejtőzne a fiókja mélyén egy rajz és leírás és megosztaná velem köszönetettel fogadnám...
/ Kíváncsi lettem a technológiára, hallomás alapján elég megnyerően szól és rég volt már tele fűrészporral a lakás... / :)
Köszönetnyílvánításomat hajlandó lennék egy-két hideg ital formájában is kifejezni ebbe a dögmelegben! :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.07.18. 09:43 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.09. 13:35
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Óbuda
Jó Reggelt!

A hírdetési oldalakon több esetben találkoztam a fenti hangfal megépített verziójával. / Most is van egy aktuális az AVX - en.../
Próbálkoztam keresgélni a Neten de általános leíráson kívül egyebet nem találtam. Ha valakinek rejtőzne a fiókja mélyén egy rajz és leírás és megosztaná velem köszönetettel fogadnám...
/ Kíváncsi lettem a technológiára, hallomás alapján elég megnyerően szól és rég volt már tele fűrészporral a lakás... / :)
Köszönetnyílvánításomat hajlandó lennék egy-két hideg ital formájában is kifejezni ebbe a dögmelegben! :mrgreen:[/quote]

Ennyit találtam én! Ezeket korábban Veszprémben gyártották , még lehet hogy alakatrészt és építőelemeket találni fogsz. A cég nevét nem tudom,de erre van a google :D .
http://www.hoererlebnis-verlag.de/he/archiv/pdf/062-boesendorfer

Itt egy körkérdés eredménye,"Mi a vélemenyetek a H.Deutsch dobozokról"

Umfrage
Was haltet Ihr von "Hans Deutsch"-Boxen (in Schulnoten)
1. Sehr gut (38.7 %, 104 Stimmen) nagyon jó
2. Gut (8.9 %, 24 Stimmen) jó
3. Befriedigend (4.1 %, 11 Stimmen) közepes
4. Ausreichend (5.9 %, 16 Stimmen) kielégítő
5. Mangelhaft (5.9 %, 16 Stimmen) hiányos
6. Grottenschlecht (36.1 %, 97 Stimmen) szörnyen rossz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.07.18. 23:38 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.04.10. 00:26
Hozzászólások: 58
Gyors körkérdés: "Kit érdekel Klang véleménye Hans-Deutch dobozairól más topicjában?

Ne aggódj, a Resonátorodat hallottam, na azt nem óhajtanám megépíteni...!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.07.19. 11:13 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.09. 13:35
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Óbuda
S_W írta:
Gyors körkérdés: "Kit érdekel Klang véleménye Hans-Deutch dobozairól más topicjában?

Ne aggódj, a Resonátorodat hallottam, na azt nem óhajtanám megépíteni...!


Ha előre leírtad volna ,hogy kinek,milyen véleményére vagy kiváncsi ,hidd el eszembe sem jutott volna keresgélni a neten-nem fog többet előfordulni!!. Lehet hogy rosszul emlékszem ,de mintha nem az én Resomról irtam volna! ! Nem mellesleg egy fórumtársunknál ez utóbbi váltott egy általad óhajtottat!
Azért örülök a véleményednek!
További sok sikert!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.07.19. 17:32 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.03. 21:47
Hozzászólások: 576
S_W írta:
Gyors körkérdés: "Kit érdekel Klang véleménye Hans-Deutch dobozairól más topicjában?

Ne aggódj, a Resonátorodat hallottam, na azt nem óhajtanám megépíteni...!



igazi "úriember" vagy. beszólsz, ahelyett, hogy megköszönnéd, hogy valaki veszi a a fáradságot: linkel neked anyagot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2015.07.20. 20:00 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2013.11.21. 20:57
Hozzászólások: 237
Érdekes magyar jelenség.
A tisztelet teljes hiánya.
Szép napot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2017.07.04. 23:47 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
Volt szerencsém tegnap meghallgatni egy ilyen hangsugárzót. Egy Pass Labs Aleph 7 erősitővel Naim előfokkal. Nagyon komoly élmény volt .Számomra hihetetlen hogy mire képes ez a hangsugárzó.
kipróbáltuk az új tápgenerátorunkat is .A rendszer tulajdonosa azt mondta, egy kategóriát feljebb lépett hangilag vele a rendszere.

A hangszóró rendszer végtelenül egyszerű, a doboz viszont egy akusztikus csoda. 2 db 4 Ohmos 1 colos selyem dóm magas párhuzamosan kötve.1 Db 6.8 Ohm 20W Caddock kal sorba kötve, soros 33UF 6 db Mundorf kondiból összerakva. 4 db 16cm es mélyközép. A mély váltót még nem tudtam megnézni. A mélyeket a rezonátor doboz sugározza,döbbenetes minőségben. csinálunk doboz illetve alkatrészrajzokat. Akit érdekel keressen privátban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2017.07.05. 07:34 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
Bocs a kondi értéket elirtam ! csak 20 UF .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2017.07.05. 12:21 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2015.09.27. 11:09
Hozzászólások: 368
Gybalu71 írta:
Volt szerencsém tegnap meghallgatni egy ilyen hangsugárzót. Egy Pass Labs Aleph 7 erősitővel Naim előfokkal. Nagyon komoly élmény volt .Számomra hihetetlen hogy mire képes ez a hangsugárzó.
kipróbáltuk az új tápgenerátorunkat is .A rendszer tulajdonosa azt mondta, egy kategóriát feljebb lépett hangilag vele a rendszere.

A hangszóró rendszer végtelenül egyszerű, a doboz viszont egy akusztikus csoda. 2 db 4 Ohmos 1 colos selyem dóm magas párhuzamosan kötve.1 Db 6.8 Ohm 20W Caddock kal sorba kötve, soros 33UF 6 db Mundorf kondiból összerakva. 4 db 16cm es mélyközép. A mély váltót még nem tudtam megnézni. A mélyeket a rezonátor doboz sugározza,döbbenetes minőségben. csinálunk doboz illetve alkatrészrajzokat. Akit érdekel keressen privátban.



Tudok egy eladót, ha valakit érdekel, itt Veszprémben. Van róla váltó rajz is.

_________________
- Ajándékot hoztam neked, malájok fejedelme.
- Nem baj, csak szép legyen - felelte Nalaya király.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2017.07.05. 13:30 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
Közben megkaptam a váltó rajzát is.


Csatolmányok:
ddddd.jpg
ddddd.jpg [ 76.52 KiB | Megtekintve 23770 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2017.09.11. 17:17 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
MOT64 írta:
Gybalu71 írta:
Volt szerencsém tegnap meghallgatni egy ilyen hangsugárzót. Egy Pass Labs Aleph 7 erősitővel Naim előfokkal. Nagyon komoly élmény volt .Számomra hihetetlen hogy mire képes ez a hangsugárzó.
kipróbáltuk az új tápgenerátorunkat is .A rendszer tulajdonosa azt mondta, egy kategóriát feljebb lépett hangilag vele a rendszere.

A hangszóró rendszer végtelenül egyszerű, a doboz viszont egy akusztikus csoda. 2 db 4 Ohmos 1 colos selyem dóm magas párhuzamosan kötve.1 Db 6.8 Ohm 20W Caddock kal sorba kötve, soros 33UF 6 db Mundorf kondiból összerakva. 4 db 13cm es mélyközép. A mély váltót még nem tudtam megnézni. A mélyeket a rezonátor doboz sugározza,döbbenetes minőségben. csinálunk doboz illetve alkatrészrajzokat. Akit érdekel keressen privátban.



Tudok egy eladót, ha valakit érdekel, itt Veszprémben. Van róla váltó rajz is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2017.09.11. 17:17 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
MOT64 írta:
Gybalu71 írta:
Volt szerencsém tegnap meghallgatni egy ilyen hangsugárzót. Egy Pass Labs Aleph 7 erősitővel Naim előfokkal. Nagyon komoly élmény volt .Számomra hihetetlen hogy mire képes ez a hangsugárzó.
kipróbáltuk az új tápgenerátorunkat is .A rendszer tulajdonosa azt mondta, egy kategóriát feljebb lépett hangilag vele a rendszere.

A hangszóró rendszer végtelenül egyszerű, a doboz viszont egy akusztikus csoda. 2 db 4 Ohmos 1 colos selyem dóm magas párhuzamosan kötve.1 Db 6.8 Ohm 20W Caddock kal sorba kötve, soros 33UF 6 db Mundorf kondiból összerakva. 4 db 13cm es mélyközép. A mély váltót még nem tudtam megnézni. A mélyeket a rezonátor doboz sugározza,döbbenetes minőségben. csinálunk doboz illetve alkatrészrajzokat. Akit érdekel keressen privátban.



Tudok egy eladót, ha valakit érdekel, itt Veszprémben. Van róla váltó rajz is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség