audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.03.28. 10:24

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 193 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2012.09.11. 20:11 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Csatolmány:
100_2986.JPG
100_2986.JPG [ 79.83 KiB | Megtekintve 35983 alkalommal. ]

Ez mindent visz :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.11. 20:24 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
És ha még tudnád hogy a gazdája milyen büszke volt rá :) Kibelezett villanymotorház.

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.11. 20:40 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
DHT írta:
És ha még tudnád hogy a gazdája milyen büszke volt rá :) Kibelezett villanymotorház.

Hát erre lehet is, bizonyos értelemben párját ritkítja :roll:
Én azért kicsit sajnálom hogy ez az amatőr találkozó ennyire átütően és évek hosszú során át stabilan és összetéveszthetetlenül amatőr. A börze alkatrészfelhozatala is jellemzően a szánalmas kukakaparékok kategóriát képviseli.
Ezért a színvonalért tényleg érdemes magyar diyernek lenni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.11. 20:52 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Szerintem meg nem az a fontos, hogy ki mit visz, vagy ki mit csinált...

Lehet, hogy a Luxus B5-öt kellett volna levinni!
Most, hogy első építés óta ennyi szintet léptem vele, érdemes lett volna kinézni (akár erősítő nélkül is) a találkozóra,
csak be kellett fejezni a munkálatokat. Még mindig meg vagyok szeppenve, lényegesen furcsán érzem magam,
melybe közbe játszott ez a javulás, ami az erősítő fejlesztést, illetve a hangzását illeti.

Elektroncsöves erősítőket szívesen meghallgattam volna, felhozatalt meg nem kell szidni.

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 06:31 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Láttam a "luxus B5"-öt a videón amit felraktál, az hangra volt olyan mint a fenti cucc kinézetre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 08:12 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Hahaha, még szerencse, hogy nem úgy szól ;)

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 14:52 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
Idézet:
Én azért kicsit sajnálom hogy ez az amatőr találkozó ennyire átütően és évek hosszú során át stabilan és összetéveszthetetlenül amatőr. A börze alkatrészfelhozatala is jellemzően a szánalmas kukakaparékok kategóriát képviseli.
Ezért a színvonalért tényleg érdemes magyar diyernek lenni

Valóban amatőr ez a találkozó és éppen ezért nem kéne megszólni főleg olyan embernek aki nem is volt ott szóval bölcsebb lett volna részedről ha nem szólalsz meg !
Egyéb iránt voltak ott olyan dolgok amik megállják a helyüket ...
A börzés cuccokra meg mondasz amit akarsz hisz a börzékre ez a jellemző a felhozatal általában kukasöpredék !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 15:42 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Cirokl!

Igazad van, bölcsebb lett volna, de ki nem sz@rja le :D ?
Valóban akadnak olyanok, akik kiemelkednek a felhozatalból, mondjuk ez nem nehéz a színvonal miatt.
Ez a kritika általánosságban szólt a hazai diy produktumoknak. Vannak igényes dolgok is persze, párat már láttam itt-ott, de azért nem ártana egy szintet megütni és valami minimumot megkövetelni. Igaz így is alig lézengtek, mert akinek egy csepp esze van az nem megy el magát mutogatni szerintem.

Legalább kéne alapítani egy diy best és worst díjat akár több kategóriában, és minden ilyen alkalommal ünnepélyesen átadni :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 15:58 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
otlm írta:
Cirokl!

Igazad van, bölcsebb lett volna, de ki nem sz@rja le :D ?
Valóban akadnak olyanok, akik kiemelkednek a felhozatalból, mondjuk ez nem nehéz a színvonal miatt.
Ez a kritika általánosságban szólt a hazai diy produktumoknak. Vannak igényes dolgok is persze, párat már láttam itt-ott, de azért nem ártana egy szintet megütni és valami minimumot megkövetelni. Igaz így is alig lézengtek, mert akinek egy csepp esze van az nem megy el magát mutogatni szerintem.

Legalább kéne alapítani egy diy best és worst díjat akár több kategóriában, és minden ilyen alkalommal ünnepélyesen átadni :lol:



Így van bölcsebb lett volna de ez jellemző a népre egy nick név mögé bujva azt ir amit csak akar !
Akik ott voltak legalább vállalták a kilétüket és az általad vélt szintet meg nem ütő műveiket!
Minimum szint itt nincs hisz AMATŐR !
Az iskola több száz nézetméter és ha megtelt volna akkor több száz embernek kellett volna ott tartózkodnia egy azonos időben , a lézengést itt benézted , valóban kevesebben voltak mint az előző találkozókon DE pont a börzézős emberkék hiányoztak ami nem is volt olyan szembetűnő történet!
A díjjal kapcsolatban meg neked máris jár az első helyezés !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 16:59 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Idézet:
Lehet, hogy a Luxus B5-öt kellett volna levinni!


Nekem az L4 véget kellett volna vinni, meg a B9 meghajtókat mellékesen.
Hozhatták volna a HTA-kat, Quad 405-öket, meg a csöves retkeket :mrgreen: egy összehasonlításra a nagyszájú HE-sek, akik még "nem hallottak semmit, ami olyan jól szól, mint a Quad405-ös". (Merthogy ugye az a legjobb erősítő szerintük).

De voltam olyan bal...z, hogy leégettem péntek dél után az egyik oldalát, így nem mentem a találkozóra. Pedig hetekig építettem a szabad időmben....

Most építhetem újra a táppanelt, mert a relékről is kiderült, hogy extrém módon rontják a hangot. (Beletenyereltem valami nagyon sz...r relébe). Sajna az új relék meg más lábkiosztásúak...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 17:19 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Nem tudom, de én 2009-ben építettem meg az első B5-öt, aminek a hangja már a legelején, elsőre bejött,
de a folyamatos fejlesztések mindig ámulatba ejtenek.

Ami még hiányzik róla, vagy a rendszerről, az, hogy legtöbbször észrevehető, hogy még nem igazi a hang,
hanem a rendszerről jön, de bizony elég közel jár hozzá...

Úgyhogy a k*rva anyját az erősítőmnek, mert néha képes arra, hogy beszarasson... egyéni, eddig még
nem hallott hangjaival, leginkább akkor, ha rég hallottam, vagy még nem ismerem a zenét, mert ugye némelyik elektronikus
zenéből páratlan sziszegő hang jön, hogy azt hiszem, hogy az erősítő vagy a ház akar leégni, vagy olyan vokál jön,
amiről azt hiszem, nem is a zenében van, így ha nagyon elvagyok gondolkozva, töprengek valamin, vagy éppen
félálomban vagyok, képes felébreszteni, sőt néha annyira beszarasztani, hogy azonnal a kikapcsoló gombhoz nyúljak.

Nem tudom, hogy lesz-e olyan erősítő, amit ettől jobbra tudnék csinálni, de ugye az élményhez nagyon bejátszott a DAC is.
Hangsugárzó tekintetében is történtek módosítások (régi mostaniban, és "majd" a leendő...), most éppen Shalafit igyekszem rábeszélni, hogy fejezze végre be,
amit elkezdett, de a hangszórók miatt nincs egyszerű dolga. Azt lehet tudni az eddigi eredményekből, hogy majdnem lineáris
a karakterisztika, és 1% alatt van az egész hangsugárzó torzítása...

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 17:24 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Hát talán nem HS280-al kellene hallgatni. Az egy annyira alja hangfal szerintem, hogy teljesen tévút azon fejleszteni, főleg a komponensek hangját megítélni. Azon egy normális erősítő nem is tudja kifutni magát. Át se jön azon a hangfalon az, ami a lényeg lenne...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 17:25 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
KD mester írta:
Idézet:
Lehet, hogy a Luxus B5-öt kellett volna levinni!


Nekem az L4 véget kellett volna vinni, meg a B9 meghajtókat mellékesen.
Hozhatták volna a HTA-kat, Quad 405-öket, meg a csöves retkeket :mrgreen: egy összehasonlításra a nagyszájú HE-sek, akik még "nem hallottak semmit, ami olyan jól szól, mint a Quad405-ös". (Merthogy ugye az a legjobb erősítő szerintük).

De voltam olyan bal...z, hogy leégettem péntek dél után az egyik oldalát, így nem mentem a találkozóra. Pedig hetekig építettem a szabad időmben....

Most építhetem újra a táppanelt, mert a relékről is kiderült, hogy extrém módon rontják a hangot. (Beletenyereltem valami nagyon sz...r relébe). Sajna az új relék meg más lábkiosztásúak...


Valahogy sejtettem, hogy baleset ért. Én pénteken éjfélkor fejeztem be a táppanelt...

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 17:26 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Nézd, én hallgatnám jobb hangfalakkal, de arra az ígéret a "majd"...
Illetve ez már HS280L, amiben Shalafi féle váltó van, ami egy módosított változata a HS 288-nak, a semmitől már elég messze van.

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 17:29 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Még le akartam menni a régebbi végfokkal, de Tibi haverom már nem akart. Az az erősítő lett volna a lényeg. Tibi haveromnak meg elég sok dolga volt, csak emiatt a végfok miatt jött volna. Így abban maradtunk, hogy nem megyünk...

(Nekem is q...ra elment a kedvem utána az egésztől...)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KD mester 2012.09.12. 17:33-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 17:30 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Toto írta:
Nézd, én hallgatnám jobb hangfalakkal, de arra az ígéret a "majd"...
Illetve ez már HS280L, amiben Shalafi féle váltó van, ami egy módosított változata a HS 288-nak, a semmitől már elég messze van.



Bocs, de szerintem abból a jóisten sem csinál jó hangfalat.... :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 17:35 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Egyébként az akusztika katasztrofális volt. Visszhangzott minden. Konnektorok korlátozott helyen, tehát még az elhelyezést sem tudta normálisan az ember...
Nem beszélve a hangoskodókról. Van aki szerint a hangos egyenlő a jól szól kifejezéssel.

Mindegy, legalább utána jót zenéltünk - máshol.
Annyi értelme volt, hogy összefutottam pár ismerőssel, no meg újakkal is, és szép munkákat is láttam amatőröktől.

Valamint a Tungsramos főmérnök úr is mondott érdekességeket.

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 17:36 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Seas ER18+NeoCD 3.0-ról van itt szó, mármint ami az új hangfalat illeti, csak közbejött az a gebasz, hogy a NeoCD inkább háromutashoz készült, így kissé tákolni kell a közepet... Shalafi pedig gondolt egyet, és NeoCD 3.0-ból csinált valami sokkal komolyabbat, és valószínűleg nincs vége. Képet is küldött róla :D
Csak már nem most...

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.12. 17:41 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
sny21 írta:
Egyébként az akusztika katasztrofális volt. Visszhangzott minden. Konnektorok korlátozott helyen, tehát még az elhelyezést sem tudta normálisan az ember...
Nem beszélve a hangoskodókról. Van aki szerint a hangos egyenlő a jól szól kifejezéssel.

Mindegy, legalább utána jót zenéltünk - máshol.
Annyi értelme volt, hogy összefutottam pár ismerőssel, no meg újakkal is, és szép munkákat is láttam amatőröktől.

Valamint a Tungsramos főmérnök úr is mondott érdekességeket.


Hát ja, a tavalyi találkozó is pont ilyen volt. Orbitálisan s...r akkusztika, zömében ugyanilyen silány hangú amatőr készülékekel. Meg másokra tekintet nélkül hangoskodó, tirpák, ökör kiállítókkal...

A hódmezővásrhelyi meg mocsok messze van. Párszor voltam, szerintem az sokkal jobb, csakhát a távolság.... (Az legalább amatőr audiofil építők találkozója. Az audiofil jelzőt meg legalább komolyan is veszik.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.09.13. 06:59 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Cirokl!

Ne sértődj meg, tudom hogy a véleményem "politikailag nem korrekt". Szerintem ezek a talik nem jók semmire legfeljebb arra, hogy az ember leégesse a cuccát, mivel jól szólni tuti nem fog. Ilyen körülmények közt felesleges demonstrálni. A felhozatal javarészt tényleg csapnivaló és csak degradálja mintsem erősíti a hazai diyt.
Én inkább a kis létszámú személyes látogatások híve vagyok, ahol is egy normálisabban installált környezetben lehet megfülelni a másik produktumát, de ez is csak egy vélemény nem több.
Tudom hogy sok munkád van benne és ez elismerésre méltó, de ami sz@r az sz@r. Nem feltétlen kellett volna ezt kinyilvánítanom, nem is volt eredetileg szándékomban, de ha már így alakult akkor elnézést érte!

Amúgy melyik díjra gondoltál a kettő közül amit javasoltam, ugyanis ha nem vetted észre volt egy legjobb és egy legrosszabb is? Csak nem... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 12:48 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
otlm írta:
DHT írta:
És ha még tudnád hogy a gazdája milyen büszke volt rá :) Kibelezett villanymotorház.

Hát erre lehet is, bizonyos értelemben párját ritkítja :roll:
Én azért kicsit sajnálom hogy ez az amatőr találkozó ennyire átütően és évek hosszú során át stabilan és összetéveszthetetlenül amatőr. A börze alkatrészfelhozatala is jellemzően a szánalmas kukakaparékok kategóriát képviseli.
Ezért a színvonalért tényleg érdemes magyar diyernek lenni.


Mert te nem amatőr vagy ! Azért mert épitettél egy erősitőt ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 18:26 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Azért vicces, amikor több éves hozzászólásokra reagálsz. Főleg így, hogy akinek írtál, kb 1 éve nem jár erre a fórumra....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 18:39 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
Lassan már mi sem fogunk. :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 18:52 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Nekem speciel nem hiányoznál. :twisted:

2. Milyen mi se? Te magad vagy egyedül, vagy több személyiség él benned? Kik vannak még ott rajtad kívül? :mrgreen:

Csak a magad nevében beszélj. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 18:58 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Otlm!

Ha olvasod, akkor azt mondom, hogy visszajöhetnél már! Nekem hiányzol! Na persze nem úgy... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 19:01 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Lehet, hogy a csöves projekt vitte magával a netet is, aztán most spórolni kell a rezsire :lol:

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 19:05 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Toto írta:
Lehet, hogy a csöves projekt vitte magával a netet is, aztán most spórolni kell a rezsire :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Ez ütött. :mrgreen: Hát, ja, valami olyasmi történhetett. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 19:11 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
KD mester írta:
Azért vicces, amikor több éves hozzászólásokra reagálsz. Főleg így, hogy akinek írtál, kb 1 éve nem jár erre a fórumra....




OTLM Utolsó látogatás: 2013.05.03. 15:21

az hogy nem száll le a szintetekre nem azt jelenti hogy nem látogatja a fórumot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 19:17 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
Lehet,hogy a tanulással meg diploma munkával kellene többet foglalkozni, a fejlesztés helyett hogy végre igazi Mérnöknek nevezhessenek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 19:19 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
Egyedi, amit OTLM alkotott, az más kérdés, hogy kissé nem szimpatikus néhány beszólása miatt.
Ráadásul abból az árból már egy normális kocsit lehetne venni...
Erősítőt ár/minőség/megbízhatóság/élettartam alapján építek meg, ezért jött jól a tranzisztoros, paff... És még az is lehet, hogy jobb a hangvisszaadása, mint annak a kb. fél millás cuccnak? 8-)

---

Kandós villamosmérnököknek ott a Hobbielektronika Topival az élen. Ők azok, akik mindenhez jobban értenek, és jókat sörözgetnek.
Meg elismerik a diplomájukat. Nagyon jól összetudnak hozni erősítőket is, Somogyi-s, és TDA-s cuccokból is... még szerencse, hogy nem nekem készül.

_________________
http://diyaudio.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 19:41 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
Toto . A tanulás dolgot nem neked szántam ,ha már igy magadra vetted! vagy te is halogatod a féléveket a nagy fejlesztések miatt ???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 19:48 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Nem tudom, hogy ilyen engem érintő személyes információkra honnan asszociálsz, de annyit elárulok, hogy nekem már megvan a szakmai végzettségem. Az, hogy most egy másikat is csinálok, ahhoz neked pont qrvára semmi közöd sincs. ;)

Ezentúl veled sem szeretnék szóba állni. Ha mégis pofátlankodni mersz velem, akkor megnézheted, milyen válaszra foglak méltatni ezen túl. Inkább ne legyél rá kíváncsi.

Az meg, hogy te nem tudtál félvezetőből jó erősítőt csinálni, nem jogosít fel arra, hogy rendszeresen fikázd a dolgaimat, (ráadásul abban a topickban, amit ezeknek nyitottam) amiket persze soha a büdös életben nem hallottál. Ez pusztán csak annyit jelent, hogy e téren balfax voltál. Egyebet nem. Ja és és én tudok. Olyat is, ami jobb egy ilyen DP féle 211-es fosnál. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 19:49 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 16:52
Hozzászólások: 5155
...

_________________
http://diyaudio.hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toto 2013.05.06. 20:29-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 19:50 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Idézet:
vagy te is halogatod a féléveket a nagy fejlesztések miatt ???


Ilyen baromságok honnan jönnek nálad? Ez miez? :lol: Valami képzavar van. Ki mesélt neked ilyet? Pagrus vót? Annak nem kell elhinni minden hülyeséget. Már azt is bánom, hogy valaha szóba álltam vele....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 20:03 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
Te magad mondtad,hogy több félévvel csuszásban vagy !!

Nem szégyen az csak költséges.Nekem is volt tankörtársam aki 10 év alatt diplomázott le,pedig együtt kezdtünk. Csak a másik 5 év alatt én egy lakás árát megkerestem család mellett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 20:07 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
Látod mielőtt vagdalozol gondold át a dolgot .Nem Pagrus mondta,de ha ő mondta volna sem hivatkoznék rá. Ő sokkal komolyabb ember annál,hogy mások dolgaiba gázoljon főleg ok nélkül.
Ez amugy épitő kritika akart lenni.Ami néha fájdalmas.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 20:12 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.05. 21:31
Hozzászólások: 27
Jó estét.

Kérlek Gybalu71 légyszi fejezd be az ocsmányolást ha nem tetszik mások munkája ne gyere erre a fórumra vagy legalábbis maradj csendbe.
Én személy szerint örülök KD mester fejlesztéseinek a modorát meg elfogadom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 20:18 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Idézet:
Ő sokkal komolyabb ember annál,hogy mások dolgaiba gázoljon főleg ok nélkül.


Pont nem az szerintem, meg pont ezt csinálja, csinálta, nemcsak velem.


Valamit eléggé félre érthettél. Sosem csináltam passzív félévet azért, hogy erősítőt fejlesszek. :lol:

Egyszer csináltam, de az nem most volt, hanem hogy legyen pénzem az "ingyenes magyar felsőoktatás miatt", albélet, stb. Na de hogy még hülyeségeket írsz, baromságokra emlékszel, az elmegy. De hogy a személyes ügyeimet használd egy nyilvános fórumon a lejáratásomra, az egyenesen patkányság.

Pont emiatt küldtem el a .... ... ...ba pagrust is, nagyon velős és extrém vulgáris kifejezésekkel írt email-ben, amit persze ő itt nyilvánosan szeretett volna megosztani. Nem tudom, mi köze lett volna ennek a fórumnak ahhoz, de végül is, nem sikerült neki a dolog szerencsére. :lol:

Hát ennyire komoly ember ő.

Ja, mikor megkérdezték, hogy min vesztünk össze, akkor azt hazudta még, hogy a kölcsön szarját nem akartam visszaadni. ( Jobbat nem tudott kitalálni). De igazából pont azon, hogy személyes, bizalmas dolgokkal kezdett el patkánykodni, visszaélni, olyanokkal, amit négyszemközt mondtam neki....

Ilyen 10 év alatt lediplomázott mesékkel meg ne sértegess. Azért ahhoz nagyon ütődöttnek kell lenni... Persze BME annak a rövidítése, hogy beszarsz, mire elvégzed, de nem tíz év alatt. :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 21:18 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Egyébként kezd kilenni a tököm ezekkel a k...ott találkozókkal.

Ha valakivel beszél az ember, szóba áll, stb és megtudnak pár személyes információt az emberről, akkor azt teljesen széttorzítva felhasználják az ember ellen a legelső vita alkalmával.

Megy a rossebb találkozóra. Lelkibeteg, nemnormális hülyék mindig vannak szép számmal, akik először normális embernek látszanak. Szóval legyetek óvatosak. Jótanács, sajnos tapasztalatból mondom. :)

Amúgy Balu:

Rejtés:
A Philipsnél nem volt DVD fejlesztés, csak megsúgom. Mindent kínában, meg koreában fejlesztenek, az összes szoftvert ott írják, az elektronikát, mindent ott fejlesztenek. Itt már csak összeszerelő üzem van philips részről, az is csak logisztikai szempontok miatt, meg már az se sokáig.. Tudom, mert ott dolgoztam. ;) Nem tudom, hogy te mit fejlesztettél ezeken.

Philipsnél voltál a fejlesztésen? Kávét vittél e, vagy pisoart takarítottál e?

Sokat fikáztuk a ferdeszeműeket, hogy milyen fos szoftvereket kókányoltak össze. 20. verzióban is mindig meg tudták csinálni szarra...

Már ezt csak azért mondom, mert amikor trollkodtál a témába, amit indítottam, ezzel a tekintélynövelő mondattal hozakodtál elő ugye, hogy te a philipsnél DVD fejlesztésen dolgoztál. (Tudok g...i lenni én is).

Egyébként tényleg csúsztam az egyetemen több félévet is mert nem volt erősségem a C-programozás, de hülye voltam, nem kellett volna neked erről mesélni, meg szóba sem kellett volna állnom veled. Mentségemre legyen, hogy minden más jól ment azon kívül...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 21:39 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
Látod ez az amikor a semmibe beszélsz.
A Győri Philips 1997 ben indult.
először CD iró gyártás a világ első cd irói itt készültek.
1988 tól Vetzlarból (Németország ) Elkezdtük áttelepiteni az APM autó lejátszó eszközöket gyártó sorokat.Magnók CD-k.Folyamatos gyártás termék gyártóezköz fejlesztés.
2002 ben Kezdődött az autós DVD gyártás.+a Mexicoi gyár felszámolásával a slim dvd is győrbe került.
1 hónapig voltunk Mexico ba . a transportot lebonyolitani.2003 tól a teljes termékfejlesztés győrbe került. 2004 be telepitettünk át 1-1 gyártósort Sanghai-ba . Egyszer 4 illetve másodszo 5 hetet voltam kinn. 2006 ban a LITE ON kivásárolta az üzletágat. Többen a kinai céggel nem kötöttünk szerződést.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 21:48 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Nem tudom ennyire pontosan, de azt igen, hogy 2008-ban még volt gyártás a Székesfehérvári üzemben. DVD lejátszó, meg író is. Én pont azokkal foglalkoztam szervíztechnikusként, hogy legyen pénzem a BME-n s..opni. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 22:17 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
A világ hírű CD pro mechanikák egy része is Győrben készült .
Sajnos ebben már nem volt részem részt venni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.05.06. 22:26 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Egyébként nem azért, de nincs kedvem tovább diskurálni veled. Meg egyáltalán szóba állni se. Meg nem is lesz...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 193 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség