audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.03.29. 13:50

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


A Bolhapiac adok-veszek rovatban elhelyezett hirdetések tartalmáért az Audiodiyers Fórum semmilyen formában felelősséget nem vállal. Tilos a rovatban közízlést sértő, tiltott, illetve kereskedelmi mennyiségben üzletszerűen folyó hirdetést elhelyezni. A nem szabályszerűen feladott hirdetések törlésre kerülnek. A hirdetés lejártát/deaktiválását kérjük jelezzétek a Moderátoroknak. A lejárt hirdetések átkerülnek a megfelelő fórumtopicba.



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2011.04.23. 06:03 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 09:44
Hozzászólások: 216
Igen, közben én is találkoztam vele. Emiatt sajnos lekéstük az utalást. Még ha pénteken elment volna a pénz, akkor sem lett volna 26-ig az ünnep miatt a PayPal-on a pénz.

Még mindíg várok mnjee visszaigazolására!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.04.23. 16:36 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 23:15
Hozzászólások: 147
Tartózkodási hely: Buda
Bocs, egy pár napig nem néztem a.............oszt lemaradtam a felgyorsult eseményekről. Úgyhogy kedden közvetlenül a bankba befizetem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.05.15. 23:57 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.15. 23:13
Hozzászólások: 6
Sziasztok,

Én nem rég rendeltem Olegtől ft-3 és k40-y9 Pio kondikat.
Kombinálva számolta postát szóval nem kellett minden egyes külön leütött termékre plusz szállítást fizetni(ebayen sokan csinálják:-) a postai díj után nincs levonás)
4db ft-3 100n
20-20db k40 -es
Erre 18$ volt a posta.
Ez volt az első alkalom, hogy a mi postánk nem küldött értesítőt és mire megkérdeztem, hogy mi a Tracking number,
kiderült , hogy visszaküldték az oroszokhoz :-(.
Írtam a srácnak és ő simán újra küldte 15$-ért.
Rendes tag. Ha kell segítség valakinek szóljatok.
Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.05.16. 07:47 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 09:44
Hozzászólások: 216
Én már megküldtem Olegnek a listánkat, várom a visszajelzést és a postaköltség kalkulációját.

mnjee: 8db 0.22uF FT-3
Krizsi: 2db 0.22 FT-3
Zeroalbedo: 8db 0.22uF FT-3, 16db 0.01uF k72p-6
GA2: 4db 0.22uF FT-3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.05.16. 14:55 
Online
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 11:53
Hozzászólások: 172
Köcce horvlas az eddigi közreműködést!

Bízzunk benne, hogy minden a terv szerint alakul :)

Szép napot mindenkinek!

_________________
▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒Salute!▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.06.02. 21:11 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.17. 20:08
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapest
horvlas írta:
janos_904 írta:
Habár nem teljes a választéka mindig, de ajánlom a figyelmetekbe egy litván ismerősöm:
http://stores.ebay.de/KW-TUBES?_rdc=1
Mivel EU tagok, nincs se vám se ÁFA, a postaköltség sem olyan horribilis, mint az ukránoké, és viszonylag gyorsan itt is van a gondosan pakolt csomag!


Egész jó a megadott oldal, viszont teflonból csak 1 féle van, az is kis kapacitás (0.056uF), nekem pedig főleg teflon kellene (0.22uF, 0.1uF és más típusok is). Más típusú kondiból valóban nagy a választék. pl.PETP

Van még más EU-s ebay-es akinek vannak orosz teflon, PIO, és Silver mica kondijai?

Próbáld öt meg pesti és sok minden van neki ami nincsen fenn a Vaterán.
http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=Iranyjelzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.06.08. 12:24 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 09:44
Hozzászólások: 216
Csak tájékoztatásul, a posta TRACKING információi szerint a csomag tegnap Budapestre megérkezett, átkerült a VÁM-ra. Szerintem sajna a Burabuig nem fog megjönni... :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.11. 22:16 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 22:41
Hozzászólások: 1042
Tartózkodási hely: Tamási
Hol tartunk?

_________________
A privátokat megítélésem szerint nyilvánosságra hozom. Így írjatok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.12. 11:00 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 09:44
Hozzászólások: 216
Megvan a csomag, mindenkint PÜ-ben értesítek a továbbiakról. Elnézést kérek a hosszadalmas ügymenetért, de nem az én hibám volt.

A fő problémát az jelentette, hogy Oleg barátunk rosszul adta meg a postázási címet, 7 helyett 27-est írt, így még az értesítést sem kaptam meg, hogy csomagom jött. Persze én kb 1 hét után elkeztdem keresni, mert a netes Tracking jelezte, hogy a csomag vámkezelésen van, az azonosítószámot pedig Oleg megüldte. Majd órákig tartó telefonos ügyfélszolgálattal sikerül kinyomozniuk, hogy ott van, de rossz rajta a cím. A csaj mondta, hogy átírta, most már jó lesz a cím, kb 20x rákérdeztem, hogy most már biztosan jó címre fog érkezni? Azt mondta tuti, ennek ellenére végig az eredeti, rosszul megadott címmel dolgoztak, mert közben sem kaptam semmiféle értesítést, még emailen sem. A vámon is fennakadt a dolog, mert elég nehezen sikerült megértetni velük, hogy ez a csomag ajándékként jött. Mindenféle Paypalos meg banki transzfer bizonylatokat és számlákat kellett bemutatni... Persze a papírokat nem egyszerre kérték, hanem egymás után, de közben semmit sem küldtek, hogy te hülye, mutass má' be egy másik papírt, mindíg nekem kellett utána menni, majd közölték telefonon, hogy még 1 papír kell, mert még mindíg nem ment át a vámon. így 3 hét alatt átment a vámon, majd még 1 hétig vártam a csomagra, de csak nem jött. Hab a tortán, visszaküldték a leltéti raktárba, elégtelen címmel. Ma telefonon újra érdeklődtem, és közöltem, hogy NE csináljanak semmit, elmegyek érte oda, ahol van. Azért csak rákérdeztem, hogy ugyan nézzék már meg, hogy a gépben milyen cím szerepel, ott a jó cím volt, a csomaghoz tartozó papíron pedig a rossz... Szartak rá mi van a gépben, meg mi volt az előzmény, csak azt nézték mi van a papíron...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.12. 11:35 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 22:41
Hozzászólások: 1042
Tartózkodási hely: Tamási
Részvétem :(

_________________
A privátokat megítélésem szerint nyilvánosságra hozom. Így írjatok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.12. 12:18 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 10:25
Hozzászólások: 401
Nem egyszerű dolgok ezek, talán most már érthető, h miért nem vállaltam még egyszer...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.12. 19:00 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 09:44
Hozzászólások: 216
Semmi probléma nem lett volna, ha Oleg nem írja el a címet...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.12. 19:27 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 09:44
Hozzászólások: 216
Bocsánat, a PÜ-kből kimaradt, személyes átvételre csak Budapest, IX. kerületében van lehetőség előzetes egyeztetés szerint!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2011.07.13. 16:05 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 09:44
Hozzászólások: 216
Jó hír, ma volt nálam Zeroalbedo fórumtársunk, aki hozott egy nagyon precíz RLC mérőműszert amivel végigmérük az összes kondit. Így mindenki a 30db kondiból lehető legjobban összeválogatott párosokat fog kapni! Megjegyzem a teflonok nagyon pontosak, alig térnek el egymástól és a névleges értéktől.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség