audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.03.29. 07:03

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 

KD mester fórumtagságáért indított szavazás
A szavazás 2012.04.02. 12:39-kor befejeződött.
Igen, maradjon, és segítse a fórum építését. 76%  76%  [ 48 ]
Nem kívánom ezen a fórumon viszontlátni. 24%  24%  [ 15 ]
Szavazatok száma : 63
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 12:39 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Mivel elég sok undorító levelet kapok mostanában, szeretnék a dolgok elé menni azzal, hogy nyilvánosságra bocsájtom KD mester fórumtagságát. Sajnos idáig fajult a helyzet... Ehhez KD mester hozzájárulását kértem.

Aki szeretné a fórumon viszontlátni őt, hogy értékes szakmai hozzászólásával gyarapítsa a fórumot, az szavazzon igennel.

Aki nem szeretné viszontlátni őt ezen a fórumon, az szavazzon nemmel.

A szavazást azért indítom, mert gyomorforgatónak találom azt, ha az embert a háta mögött pocskondiázzák.
A szavazás időtartama 5 nap. Kérném, hogy mindenki szavazzon.

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 12:51 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.01. 20:08
Hozzászólások: 383
Amennyiben le tud higgadni és 100% ig kerüli a személyeskedést ,úgy kölcsönös lehet a pozitív hozzáállás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 19:39 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.28. 18:28
Hozzászólások: 223
Szívesen látnám újra a fórumon. Nekem soha nem volt vele semmiféle problémám (igaz, soha nem provokáltam, nem használtam ki, hogy hirtelen természetű, és kikattan ha lehülyézik. Számomra a tőle származó szakmai információk hasznosak voltak (shalafi-val is ugyanez a helyzet nálam). Én viszont nem foglalkozok vele, ha valaki lehülyéz (akinek most ilyen ingere van, nyugodtan tartsa magában, céltalan lenne a tisztelt publikum untatása ilyennel). :) Micsoda egyenszöveget találtam ki a problémás emberekere... :lol:

_________________
Keresd az egyszerűséget és ne bízz benne.(Whitehead)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 06:16 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.30. 19:15
Hozzászólások: 1974
Szerintem kapjon egy esélyt, ami mindenkinek jár....amennyiben a jövőben nem tud szakmai alapon együttműködni a fórumtársakkal, akkor már nem kell többet szavazni.

Üdv: TJ.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 20:47 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:56
Hozzászólások: 148
Ennek a szavazásnak sem látom értelmét ebben a formában. Hiányolom KD mester nyilatkozatát a témában, és a választási lehetőségek finomítását.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 21:25 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Tökéletesen egyértelmű a két választási lehetőség. Szerintem egyáltalán nem kell több.

Semmilyen módon nem szándékozom befolyásolni a szavazást. Nyilatkozat lesz. Majd ha lezárult a szavazás!

Mindenkit arra kérnék, hogy döntsön belátása szerint a két választási lehetőség közül!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 21:35 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
A kérdés tökéletesen egyértelmű, még egy óvodás is képes megérteni és választani a lehetőségek közül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 21:35 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 02:58
Hozzászólások: 320
Tartózkodási hely: Budapest
Rejtés:
Én igennel szavazok - csak így kommentár nélkül, mert elég hosszú lenne alátámasztani az okot, de jól átgondoltam.
*

_________________
A visszajátszott hangot nem lehet jellemezni a műszaki paraméterek összességével.
Tisztelettel, István


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 21:42 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Mihalcz! Ez igazán kedves, de ne befolyásoljuk a szavazást. Az ilyen ki hogy szavazott dolgokkal főleg ne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.29. 23:34 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 11:42
Hozzászólások: 842
KD mestertől van mit tanulni - legalábbis hangerősítők terén-, a stílusán meg majd csiszol valamennyit az idő...ha (pálgium)smittpali mindmáig maradt a helyén, akkor KD százszor inkább megérdemelné...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.04.03. 11:41 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Köszönöm mindenkinek, aki szavazott, hogy véleményt nyilvánított ebben a kérdésben. Igazából erre a szavazásra azért volt szükség, hogy véget vessen egy kialakulóban lévő elég komoly konfliktusnak, pontot tegyen az ügy végére. (Ezt a funkcióját a szavazás mindkét kimenetel esetén ugyanúgy ellátta volna.)

A magam részéről köszönöm hogy megtiszteltetek a bizalmatokkal és igyekszem ezentúl megfelelni az elvárásaitoknak. Tehát törekszem kerülni a konfliktusokat és törekszem a kizárólag pozitív jellegű fórumos tevékenységre.

Nem szeretném, ha értékes tagok tűnnének el miattam a fórumról, tehát aki miattam nem akar fórumozni, attól szeretnék elnézést kérni és szeretném, ha vissza jönne. Ha esetleg bármi nem tetszőt tapasztalna felőlem, akkor nyugodtan szóljon rám, tegye szóvá (akár pü-ben, higgadt hangnemben) és megpróbálom a tőlem telhető módon orvosolni a dolgot. Ha másképp nem megy, akkor egyszerűen nem bonyolódunk párbeszédbe, de attól még fórumozni lehet, hogy én itt vagyok. Senkinek nem szeretnék ilyen nehézséget okozni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség