audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.05.17. 22:04

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1995 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 08:10 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 13:33
Hozzászólások: 352
Barth Ida:,,Mindamellett én sem gondolom viccesnek a plakátot. "

Ez nem a viccességről szól,hanem hogy Orbán megint milyen hülyének akarja nézni a "népét".
Például az egyik plakátja: ,,Tudta? Hogy a Párizsi merényleteket bevándorlók követték el? " Szerinted burkoltan ez milyen megfogalmazás? Ez hasonló mint ha a te városodban csak azért mert van két bűnelkövető akkor már az egész város lakosságát bűnözőnek kellene tartani :o ,ugye érzékeled a problémát?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 08:34 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
Sajnos a helyzet sokkal árnyaltabb mint hogy egy -két mondatban a lényeget elmondjuk.
A magam részéről a ballibsikkel nem tudok egyetérteni. Meg ugya kicsiny hazánkban már voltak több mint 150 évig iszlám hátterű "bevándorlók", meg is lett az eredménye.
Kik és miért akarnak bejönni?
Képesek e integrálódni?
Stb...
Nincs itt szükség párhuzamos társadalmakra, nem tudnak ezek hosszútávon együtt működni.

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 10:45 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
Engem két dolog zavar csak ebben a témában:
1, Még senki, senki politikus, un. újságíró, megmondó ember, és szabad kőműves, stb nem tudta megmondani, hogy miért jó nekünk, ha az országot elárasszák a behatolók. Mert aki azt mondja, hogy ezek menekültek, az vastagon hazudik. A menekültek már költöznek haza szíriába. A menekült örül, ha egy közeli békés országba eljhut, s ha vége a balhénak, siet haza. (lsd. Szerb háború) A menekült nem menekül 2500km-t, hogy csak kizérólagosan Németországba meneküljön, a menekült nem hadja a családját a háborúban (a betolakodók 76%-a fiatal férfi német adatok szerint)
2. A nélkül, hogy valakit is megsértenék, van nekünk itt már integrálódásra nem hajlandó két népcsoportunk. Mindkettő régóta. A következő miatt nem tekinthetőek integráltnak: Maguk között házasodnak, külön iskoláik vannak, külön lakónegyedekben laknak, Nem esznek olyan ételt mint mi, nem ünnepelnek akkor mikor mi, külön vezetőik vannak, akiket senki sem választ, mindkettőt befogadtuk, mindkettő utál bennünket, amit bevallottak, stb. Miért kellene egy harmadikat is a nyakunkba venni, ráadásul olyanokat, akik nem igazán békések.
Egyszóval nem értem, pedig már sokat láttam.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 11:12 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
Üdv!
Az én látásom szerint:

Segíteni kell – minden rászorulón!

Bővebben: Mikor mondjuk azt – tekintve, hogy a sajnálatos „tartalék” migráns száz milliókban mérendő – sajnálom, nem tudok többet tenni!
Nem lehetünk sem rasszisták, sem kirekesztők.
Afrika, Közel-Kelet, Dél-Amerika, különböző szigetvilágokban élők, Banglades, Indonézia, stb., stb.
Vagyis, ha kicsit utánaszámol az ember, gondolkodik, hogyan tudunk olyanon segíteni, aki képtelen európai környezetben hozzájárulni az ő és családja fenntartásához? El kell tartani. Nem rég olvastam, a másfél millió migránsból Németországban már 63 embert tudtak is alkalmazni, munkát adni nekik.
Ha nagy tömegű idegen (ezt nem pejoratívan értem) érkezik egy országba, és simán leszaporodja az „őslakosságot” a demokrácia szabályai szerint döntő tényező lesz.
(Csak félve említem, vannak nem kevesen az idegenek közt, akik nem hálával viszonozzák a segítésüket, hanem meggyőződésük, hogy az jár nekik. Ismerős?)
Nézzük, mi várható az akár 2-3szorosára növekvő (európai?) néptömeggel:
Lehet annyi élelmiszert előállítani, lakhatást biztosítani, közlekedés, oktatás, stb. ?
Ki fogja ezt megtenni? Tegyük fel a termőterület elég, de szerintem nem.
Egy közösségben, népességben sziklaszilárdan összefog 25-30%-a, mi is várható?
A napi 5 imádkozás, a fekete ruhanemű forgalmának ugrásszerűen növekvő igénye és a nők egy picit hátrébb szorulnak, nem kicsit.
A változás nem visszafordítható a polgárháború réme nélkül, azt meg senki nem akar.
Lehet, 40-50 év múlva minden jóra fordul, csak ezt kell kibírnia valahogy a jelenlegi őslakosságnak.
Mintha azt mondanám az éhes embernek, kitartás, 50 nap múlva megjön a bőséges étkezés, rengeteg ennivaló.
Vagy fuldoklik, vízbe esett 10, úszni nem tudó embertársunk:
Ha tudok úszni, talán 1-et kimenthetek. Ha egyáltalán én sem tudok, 11-en veszünk oda.
Szerintem a fegyverkezésre költött pénzből simán megoldható a világméretű gond.
Valakinek kéne szólni a nagyhatalmaknak és elmondani. Tuti a homlokukra csapnak – hogy ez eddig nem jutott eszünkbe?!
Nobel békedíj tuti…


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 11:20 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1585
rotring05 írta:
Barth Ida:,,Mindamellett én sem gondolom viccesnek a plakátot. "

Ez nem a viccességről szól,hanem hogy Orbán megint milyen hülyének akarja nézni a "népét".
Például az egyik plakátja: ,,Tudta? Hogy a Párizsi merényleteket bevándorlók követték el? " Szerinted burkoltan ez milyen megfogalmazás? Ez hasonló mint ha a te városodban csak azért mert van két bűnelkövető akkor már az egész város lakosságát bűnözőnek kellene tartani :o ,ugye érzékeled a problémát?


rotring05


Hetvenes években olasz cégnél (Saipem) dolgoztam észak afrikai országban, zömmel helyi arabokat
alkalmaztunk. Első levelem az asszonynak az volt, hogy nálunk a cigányok úriemberek ezekhez képest.
Mindenféleképpen el kel menni szavazni másodikán, és nemmel szavazni.
Hazánkat őseinktől kaptuk örökül, kik ezer éven át megvédték, és továbbadnunk is a mi leszármazottjainknak kel.
A HAZA NEM ELADÓ! Aki másképp gondolja, ki kel irtani közülünk, bárki is legyen az.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 11:24 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1585
dys-cus írta:
Engem két dolog zavar csak ebben a témában:
1, Még senki, senki politikus, un. újságíró, megmondó ember, és szabad kőműves, stb nem tudta megmondani, hogy miért jó nekünk, ha az országot elárasszák a behatolók. Mert aki azt mondja, hogy ezek menekültek, az vastagon hazudik. A menekültek már költöznek haza szíriába. A menekült örül, ha egy közeli békés országba eljhut, s ha vége a balhénak, siet haza. (lsd. Szerb háború) A menekült nem menekül 2500km-t, hogy csak kizérólagosan Németországba meneküljön, a menekült nem hadja a családját a háborúban (a betolakodók 76%-a fiatal férfi német adatok szerint)
2. A nélkül, hogy valakit is megsértenék, van nekünk itt már integrálódásra nem hajlandó két népcsoportunk. Mindkettő régóta. A következő miatt nem tekinthetőek integráltnak: Maguk között házasodnak, külön iskoláik vannak, külön lakónegyedekben laknak, Nem esznek olyan ételt mint mi, nem ünnepelnek akkor mikor mi, külön vezetőik vannak, akiket senki sem választ, mindkettőt befogadtuk, mindkettő utál bennünket, amit bevallottak, stb. Miért kellene egy harmadikat is a nyakunkba venni, ráadásul olyanokat, akik nem igazán békések.
Egyszóval nem értem, pedig már sokat láttam.


Ügy néz ki, ebben egy húron pendülünk. (jó a fázisátviteled :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 11:54 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 13:33
Hozzászólások: 352
akki írta:
zömmel helyi arabokat
alkalmaztunk. Első levelem az asszonynak az volt, hogy nálunk a cigányok úriemberek ezekhez képest.


A HAZA NEM ELADÓ! Aki másképp gondolja, ki kel irtani közülünk, bárki is legyen az.


Ha te úgy gondolod hogy az ezelőtt 40 éve ott élt néhány tucat helyi arab viselkedéséből megítélhető a ma élő összes menekült személyisége/magatartása,akkor azt nagyon sajnálom.
A "ki kell irtani" ideológiáktól távol tartom magam,és nem támogatom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 12:12 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
rotring05 írta:
akki írta:
zömmel helyi arabokat
alkalmaztunk. Első levelem az asszonynak az volt, hogy nálunk a cigányok úriemberek ezekhez képest.


A HAZA NEM ELADÓ! Aki másképp gondolja, ki kel irtani közülünk, bárki is legyen az.


Ha te úgy gondolod hogy az ezelőtt 40 éve ott élt néhány tucat helyi arab viselkedéséből megítélhető a ma élő összes menekült személyisége/magatartása,akkor azt nagyon sajnálom.
A "ki kell irtani" ideológiáktól távol tartom magam,és nem támogatom.

Nem a lényegre törsz, olvasd és értelmezd, amit ott feljebb írtam.
Amúgy, akár a kis iskolában is, hány bajkeverő kellett ahhoz, hogy megnehezítse, vagy lehetetlenné tegye a többiek tanulását? Nációtól függetlenül.
Támogatható a felfogásod, amennyiben megtanulunk 3 naponként enni - annyi fog jutni, számolj. Van egy írás valahol egy példáról, egy gyönyörű szigetre talán egy tucatnyi rénszarvast telepítettek, ahol előtte egy se volt. Néhány év múlva, nem tudom mennyi, 6ezer körül lett. Egy év múlva meg egy se. Nem győzte a termőföld az ehető zöldet ebben az iramban pótolni. Az állatok nem elmentek, szigetről van szó! Vagyis...?
Szóval lehet itt terelő szöveget, részletekbe kötő hsz-eket írni a lényegen nem változtat.
A változás ott kezdődhet, amikor a felelős vezetőket haza és nemzetárulásért felelősségre vonják.
Szerintem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 12:19 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 13:33
Hozzászólások: 352
Kedves appme,nem zavar hogy én akki-nak válaszoltam?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 12:26 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
rotring05 írta:
Kedves appme,nem zavar hogy én akki-nak válaszoltam?

Én meg Neked fűztem a kollektív felületen olvasottakkal kapcsolatos észrevételemet.
Beszélgetünk itt többen is, azért fórum.
Szerintem a hasbara ebben a témában és itt nem fog megyőzni az "igen" mellett túl sok embert.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 15:00 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 14:21
Hozzászólások: 1115
Tartózkodási hely: Miskolc
[quote="appme"][ Van egy írás valahol egy példáról, egy gyönyörű szigetre talán egy tucatnyi rénszarvast telepítettek, ahol előtte egy se volt. Néhány év múlva, nem tudom mennyi, 6ezer körül lett. Egy év múlva meg egy se. Nem győzte a termőföld az ehető zöldet ebben az iramban pótolni. Az állatok nem elmentek, szigetről van szó! Vagyis...?
quote]

Na, ha már nem tudtam megállítani a vitát itt, akkor én is leteszem a névjegyemet.

Szerintem a duplafarkú kutyások igenis viccesnek szánták a mondandójukat!

Appme példája tökéletes a rénszarvasokkal. Magyarország nem igazán tartozik még a népvándorlásnak kitett országok közé, mert még csak a jéghegy csúcsa indult meg afrikából, de amint elfogy a német meg svéd férőhely, bizony mi is célország leszünk. Csak ki kell várni. Céges ügyben az elmúlt évtizedben jártam tíznél több alkalommal Brüsszelben, EU-s képviselet, miegymás. Olyan negyedek vannak, hogy a pesti 8-ker elbújhat mellettük. És nem a külterületeken, hanem kb úgy, mintha Pesten a Nagykörútról beszélnénk. Embermagas szeméthegyek közt vezet az út, fehér ember egy szál se. Nem mondom, hogy nem aggódtam, de annyira belváros, hogy mondom, csak vége lesz egyszer és úgy is lett. Integrációról meg senki meg se szólaljon nekem!

Ha csoportosan megyek valami rendezvényre külföldön, akkor a kis magyar csapat klikkesedik, saját nyelven beszélünk, nem megy annyira a vegyülés, megmondom őszintén, nem is nagyon szeretem így. Ha egyedül megyek, akkor szóba elegyedek a más cégek által kiküldöttekkel, megy a barátkozás. Szerintem valami hasonló van a "menekültekkel" is, vannak annyian, hogy egyszerűen már nem fognak vegyülni, megmaradnak konglomerátumoknak és abból csak a baj lesz.

Szerintem is segíteni kellene a világ elmaradottabb részét. De csak úgy, hogy a segített elfogadja a megsegítők életnormáit. Még emlékszek arra, amikor a média szörnyülködve közölte, hogy már 3 milliárd ember él a földön! Most meg 7-ről volt szó néhány éve? Ez fenntarthatatlan és meg kell állítani. Az nem megoldás, hogy a felesleg kinézi magának a még nem lepusztított területeket és nekiindul elfoglalni azt. Az ott élők meg birka módjára csak nézik a dolgot. Afrikában, Ázsiában a szaporulat még mindig annak megfelelő, amikor egy gyereket elvitt az oroszlán, egyet megmart a kígyó, egy meghalt szülés közben, egy maláriás lett, kettő éhenhalt, kettő felnőtt rendben. Ma meg megmarad mind és akkora boom van, hogy a fal adja a másikat. Nem alkalmazkodtak az új idők új körülményeihez, nem hajlandóak elfogadni, hogy ma már másképp kéne. Amíg így van, nem SZABAD a régi módon segíteni. Csak oktatással, családtervezéssel együtt.
ufff


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 16:26 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.01. 08:54
Hozzászólások: 748
akkor politizáljunk itt is ... nem szép dolog, mert a végén könnyen egymásnak esnek a nem egy oldalon álló emberek. A baj az, hogy jelen rezsimnek ez az egymásnak esés éppen stratégiája, oszd meg valahogy, aztán még azokat is tovább...

Szóval, ez a migráns kérdés jelen magyar megjelenése a legkevésbé sem a migránsokról szól, sokkal sokkal fontosabb a harc és a harc vezetőinek a tündöklése ---> populizmus ezerrel, régi recept. Harc az "elnyomó" kizsákmányoló EU bürokraták ellen, nehogy má kötelességet is kiszabjanak ide ránk, öntsék a pénzt, annál is többet, mi meg eldugjuk előlük (lopásnak hívják) A másik vonulata a gigászi migráns gyűlölet keltésnek (nem kell szeretni) hogy ha a hírek nagy részét ez uralja, akkor annak takarásában még több közvagyont lehet Kajmán szigetekre átmenteni. Egyébként a fizetős kvóta betelepülők az rendben van? ennek hasznát szintén zsebre vágják az offshoros emberkék. Ezek, meg esetleg az önként/kijelölt kvótával hozzánk kerülő menekültek nagyobb része úgy is tovább fog állni innen, ha feltételezzük hogy a migránsok 90%-a gazdasági menekült.

Van egy 40évvel ezelőtti jóslata ennek a harmadik világ délről-északra nyomulásának. Létezett, talán még most van egy Római Club nevű tudós társaság, ők kb 1966-68 körül megjósolták ezt a tömeges vándorlást a szegényebb, lemaradó országokból fel a fejlettebb észak felé. Az alap okokat akkor nagyon jól látták, nem igazán vették komolyan a nagyhatalmak, miközben vastagon kihasználták a harmadik világ országai szegénységét. Volt egy bizalmuk abban hogy úgy fog történni mindenütt, ami az ázsiai "kis tigris" országai fejlődtek, hozzá csapódott a nagy tigris Kína is. Nyugat meg számolta a pénzt, aztán fegyverkezett, helyi konfliktusokhoz szállította fegyvereket, meg néhol tevőlegesen is támogatták az egyik felet. A szíriai multkonliktusban már senki nem tudja kit kellene támogatni, de legalább fogynak a fegyverraktárak, lehet kipróbálni az újabb technikákat.

Az hogy ennyire eldurvult a helyzet bizony nagy a felelősség minden oldalon, DE, ezt így vagdalkozva intézni, mint ahogy kedves rezsimünk csinálja, ez Magyarországra nézve öngyilkosság. Ha megmarad az Eu-unió, ha nem, megint leküzdjük magunkat két szék közé, a történelmünkben sokadszorra. Intő jel, minden hasonszőrű környékbeli ország már előttünk jár, Bolgárok és Albánok csaholnak a nyomunkban.

Nagy a baj, de így folytatva még nagyobb lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 16:48 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
"A baj az, hogy jelen rezsimnek ez az egymásnak esés éppen stratégiája"
Az előző libernyák rezsim meg az embereknek esett neki mind fizikailag, mind anyagilag.
A fránya Fidesz rezsim meg összeuszította a libsi ellenzéket ugye. :lol:

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 16:53 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
"Intő jel, minden hasonszőrű környékbeli ország már előttünk jár,"
Igen! Na ná! Csakhogy nekik nem volt Meggyesi-Gyurcsányi rezsimük.
Igaz, ezt nem írják a 444-en. :lol:

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 16:54 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2013.05.19. 20:58
Hozzászólások: 937
Tartózkodási hely: Mindig valahol.
Nincs itt semmiféle rezsim, meg aorbánmegatöbbi kérdés. Ezt az országot vérrel-verítékkel védte meg a népünk, több, mint ezer éven keresztül. A széthúzás nagy gond, lásd Mohács példáját. Ha nem tanultunk semmit a történelemből, újra az ostobák és félrevezetők miatt kerülünk még mélyebbre. Csak akkor nem lesz már kit felelősségre vonni.Megtanulunk 2 naponta enni, már említettem.
Mégis, mikor fogja felelős ember mondani, hogy ne tovább és meg kell csinálni az élhető körülményeket a szülőföldeden, abban segítünk, menj oda vissza.
Ha az únió kútba ugrik, akkor ne lógjunk ki a sorból?
Mert ők valamilyen, megfejthetetlen - számunkra legalább is - okból odacsődítenek az európai életre és fenntartására képtelen milliókat, akkor erre kéne tapsikálni?
Rossz szomszédság - török átok.
Nem kívánom senkinek, hogy tapasztalat tanítsa az élet eme sarkalatos pontjára, de aki kíváncsi rá, vigyen haza néhányat. Nem akiket ő kiválaszt, csak úgy randomra. Calaisnál például ígérje meg, itt márpedig segíteni fog rajta, cserébe ő meg...mit is?
Nem kétséges az emberi ostobaságot ismerve, megpróbálják néhányan. Csak ők egyék meg, amit főznek.
Nekem semmiféle propagandára nem volt és nincs szükségem, hogy fenti ítéletet, meglátást igaznak érezzem. Nem most keletkezett, évekkel ezelőtt. Lehet önkéntesnek menni Olaszországba, embereket - nagyon helyesen - kihúzni a tengerből. Csak nem visszavinni az induló partra, na ez az ostobaság. Ausztrália mit is csinál? Nézzen utána, aki nem tud róla. Egyébként nincs értelme - részemről - a további győzködésnek, aki eddig nem döntött,egyértelműen a magyarságért, hanem a várható úniói csodára vár...?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 17:33 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
Mindig nevetek ezen a rezsimezésen mert ugye ha az lenne ilyeneket nem lehetne tonnaszám leírni következmények nélkűl. ;)
A másik hogy valaki mondja már meg hogy a hatalom mikor volt szent és makulátlan akár csak kis hazánkban. Mindig egy szűk elit élvezte az élet napos oldalát.
A nagyhatalmak meg szépen elintézték kicsiny hazánkat az első meg a második világháború után, eléggé euró szkeptikus vagyok a belépésünk óta, és ahelyzett csak egyre romlik az unióval kapcsolatban, pedig mikor beléptünk az unió még nem volt ilyen.

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 19:02 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 14:21
Hozzászólások: 1115
Tartózkodási hely: Miskolc
Pedig az Unio mindig is ilyen volt. Csak nekünk volt egy rózsaszín szemüvegünk, meg egy kis lila köd a szemünk előtt és nem akartuk látni. Az uniónak piac kell és ezért bővült, bővül és bővülni fog. Ennek vannak előnyös és előnytelen oldalai. Mindenkinek arra kellene törekedni, hogy arra az oldalra keveredjen, ahol az előnyös dolgok túlsúlyban vannak. Ez nem mindenkinek sikerül, sikerülhet. De sokan vannak, akik az előnyeit élvezik a dolognak, aztán mégis ellene vannak, mert nem ismerik fel, hogy egy csomó jó dolog bizony innen származik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 20:33 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.01. 08:54
Hozzászólások: 748
legyen más, pl csöves működés magyarázó a kezdetekből. lehet ezt ilyen egyszerűen és érthetően előadni

https://www.youtube.com/watch?v=ryCr4Y7ypLA


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 21:14 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 15:11
Hozzászólások: 2054
Tartózkodási hely: EU
Nemcsak a Római Klub, mások is előre látták régen ezt a népvándorlást. Anno (min. húsz éve) láttam egy filmet, pont erről a mostani történetről szólt. Csak az utolsó képsorokra emlékezem. Jöttek az apró hajók, mint egy sáskahad, és egy magaslaton látszott: tank, lánctalp, és ágyúcső. Snitt. Ha valaki tudja a film címét, megköszönném.
Amúgy nem teljesen értem ezt a KIZÖKKENT VILÁGOT ;) Azok a prosztó világot irányítók békésebb úton is elég pénzhez juthatnának. Vagy a forgatókönyv már megíródott, lusták változtatni :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.19. 08:09 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
DHT írta:
Mindig nevetek ezen a rezsimezésen mert ugye ha az lenne ilyeneket nem lehetne tonnaszám leírni következmények nélkűl. ;)
A másik hogy valaki mondja már meg hogy a hatalom mikor volt szent és makulátlan akár csak kis hazánkban. Mindig egy szűk elit élvezte az élet napos oldalát.
A nagyhatalmak meg szépen elintézték kicsiny hazánkat az első meg a második világháború után, eléggé euró szkeptikus vagyok a belépésünk óta, és ahelyzett csak egyre romlik az unióval kapcsolatban, pedig mikor beléptünk az unió még nem volt ilyen.

Teljesen egyet értek. Azért használtam a szót annyiszor. Gúnyolódásból. A klubb rádió elterjesztette ezt a szót, ezt mantrázzák, pedig ha az lenne, akkor már rég levegőt sem tudnának venni. Persze a lakosság kb 15%-a meg elhiszik, akik a "megmondó" emberek ajkán csüngnek. Egyébként meg hál Istennek a gazdaság fejlődik, s ez jó. Persze a rezsimezők azt is tagadják. Végül is demokrácia van, csak tisztelni kéne egymást, meg nem hazudozni mint pl. az említett rádió is teszi. Én tovább nem politizálok.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.21. 20:30 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.04.19. 10:11
Hozzászólások: 799
DHT írta:
Mindig nevetek ezen a rezsimezésen mert ugye ha az lenne ilyeneket nem lehetne tonnaszám leírni következmények nélkűl. ;)

Inkább nézz utána rezsim (regime) jelentésének;) Habár egyes véleménymanipulátorok előszeretettel párosítják diktatorikus hatalomra utaló jelzőkkel (elnyomó...) annál árnyaltabb, és távolról sem egzakt fogalom. Sok esetben lehetetlenség kijelölni a határait, vagy egyértelműen megmondani, mitől válik rezsimmé egy ún. demokrácia. Magyarország kivétel, itt elég pontosan tettenérhető, hogy az új hatalom irányító, azaz rezsim jellege a rendszerváltással egyidős. Az átmenet részleteit a kommunistákkal "nemzeti" kerekasztalnál megtárgyaló ellenzéki politikusoknak eszébe se jutott előtte felhatalmazást kérni az ország népétől... Előbukkan az aktuális népszavazás kérdésének megfogalmazásában is, hiszen a szavazók nem konkrétan a migránsok kényszerbetelepítésének (nesze neked, emberi jogok!) kérdéséről dönthetnek, mindössze az Országgyűlés kezébe adhatják a végső döntést. Egyébként éppen így kellene működnie, ha az EU nem próbálna rezsimként viselkedni... mindenesetre a "nem"-ek elsöprő aránya egyértelműen megüzenné Brüsszelnek azt is, hogy nemzeti kérdésekben nem tűrjük a központi irányítást.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.21. 21:04 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 13:33
Hozzászólások: 352
bta írta:
nemzeti kérdésekben nem tűrjük a központi irányítást.


Ez érdekes,....akkor annak idején a "politikusaink" miért erőltették hogy be kell lépni az EU-ba? Jaaaaa,.......hogy azt elfelejtették mondani a népnek hogy lesznek majd kötelezettségek is amit be kell majd tartani (főleg most,extrém esetben),nem csak akkor kell ám EU tagnak lenni amikor kapni akarunk,hanem akkor is amikor hozzájárulni kellene a probléma megoldásához,nem a sok "hazafias" dumával kibújni a felelősség alól.A mi "politikusaink" mind semmirevaló hazug emberek akiknek az emberek -ha nem vetted volna még észre-csak eszközök a cél eléréséhez.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.21. 22:33 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.04.19. 10:11
Hozzászólások: 799
rotring05 írta:
bta írta:
nemzeti kérdésekben nem tűrjük a központi irányítást.
Ez érdekes,....akkor annak idején a "politikusaink" miért erőltették hogy be kell lépni az EU-ba?...

1) Az akkori és a mai EU nem ugyanaz*. Nem tudhatták, mivé fajulhat, másrészt a szavazás előtt a média is elvégezte manipulatív kötelességét. Bécsben cukrászdát nyithatsz majd, ésatöbbi.
2) Elsősorban a saját érdekeiket nézték (lenyúlható EU támogatások).

* Lásd az únió első hat évében német kancellár H. Kohl és Merkel bevándorláspolitikájának éles különbségét. Elődje, a szocdem H. Schmidt 2008-ban megjelent könyvében túl sok befogadott idegenről írt. Nemrég az Európai Bizottságról fogalmazott meg olyan véleményt, amelyért a Fidesz bármelyik meghatározó emberét versenyben ítélné el hazai és a "német" ballib sajtó.

http://mult-kor.hu/20130812_helmut_kohl_a_torokok_felet_haza_akarta_kuldeni_nemetorszagbol
http://www.vajma.info/cikk/tukor/6036/Helmut-Schmidt-Az-EP-nek-fel-kell-lazadnia-az-Europai-Bizottsag-ellen.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.23. 09:51 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.04.19. 10:11
Hozzászólások: 799
rotring05 írta:
Ez hasonló mint ha a te városodban csak azért mert van két bűnelkövető akkor már az egész város lakosságát bűnözőnek kellene tartani

Teljesen rossz hasonlat, ui. a párizsi merénylet kiváltó oka nyilvánvaló összefüggésben volt a terroristák származási helyével (a vallásukon keresztül).

_________________
Az önelégült idiótákat — akik leplezni próbálják valódi arcukat, hókuszpókuszok sorával elhitetik, hogy ők az emberiség díszpéldányai— képtelen vagyok elviselni. A közönséges idióta őszinte, a képmutató idióta viszont álságos, kibírhatatlan képződmény!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.09.23. 13:22 
Online
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4958
Az öncélú személyeskedéseket elpakoltam. Politizálni, vitatkozni kulturált hangnemben továbbra is lehet.

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.04. 14:57 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:30
Hozzászólások: 2124
Tartózkodási hely: Baranya
Tudja valaki hogy mi van a www.hifiengine.com -mal? Másnak se jön le az oldal vagy csak nekem valamiért?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.04. 15:00 
Online
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4958
mayky írta:
Tudja valaki hogy mi van a http://www.hifiengine.com -mal? Másnak se jön le az oldal vagy csak nekem valamiért?


Nekem sem.

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.04. 15:02 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.26. 23:55
Hozzászólások: 2126
Korlátozták, hogy honnan lehet hozzáférni.
Használj külföldi proxyt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.04. 15:03 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:30
Hozzászólások: 2124
Tartózkodási hely: Baranya
euro21 írta:
Korlátozták, hogy honnan lehet hozzáférni.
Használj külföldi proxyt.


Azt hogy is kell? :oops:

Igen erre én is gondoltam, hogy minket valamiért nem szeretnek a világban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.04. 15:09 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.26. 23:55
Hozzászólások: 2126
Én azt nem tudhatom... ;)

http://phoozer.net/hu/best-free-proxy-sites-servers/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.04. 15:19 
Online
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4958
euro21 írta:
Korlátozták, hogy honnan lehet hozzáférni.
Használj külföldi proxyt.


Úgy megy, de persze file-t letölteni nem tudsz...

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.04. 15:25 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.26. 23:55
Hozzászólások: 2126
M.O-ról regisztráltál?
Úgy nem is fog menni...
Én nem használom, de itt http://forum.index.hu/Article/showArtic ... =141221038 a fiúk tudnak segíteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.07. 08:46 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.04.09. 21:25
Hozzászólások: 434
Az okát tudja valaki...?

Google-ban ezt találtam, de nem látom a szövegkörnyezetet:
"Sorry, but it means that the IP range you are connecting from has limited access due to persistent abuse by one or more ISP ..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.07. 09:05 
Online
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4958
Valószínűleg szénné támadták őket valahonnan tőlünk, vagy esetleg valami elszánt kapcsolási rajz gyűjtő szabadult rájuk, és kicsit megfuttatta a szerverüket.
Én 5 perce voltam bent angol proxyról, és simán beléptem, kerestem, letöltöttem. Nem volt probléma.

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.07. 11:13 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:30
Hozzászólások: 2124
Tartózkodási hely: Baranya
https://www.justproxy.co.uk

A fenti proxival ment nekem is a dolog.
Egy yahoo-s e-mail címet adtam meg regisztrációkor.

A letöltési linket be kellett másolni a proxy böngészőjébe, úgy mint az aktivációs linket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.07. 11:45 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:30
Hozzászólások: 2124
Tartózkodási hely: Baranya
A keresési eredmény linkjét másoltam. letöltés már ment simán, :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.19. 18:20 
Online
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4958
dys-cus írta:
"/... és hogy jön ide az irodalmi Nobel-díj?/"
Zimmermann megkapta.


Szvsz megérdemelte. Nem csak ő, hanem a műfaj mint olyan.

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.20. 09:58 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
Viszont azt olvasom, hogy lesz@rja az egészet. Lehet, át sem veszi. Persze ez lehet hírlapi kacsa is, mint általában a magyarországi sajtóban a hírek 60-70 %-a. Vagy csúsztatás, amit szintén szeretnek alkalmazni.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.20. 12:36 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.04.19. 10:11
Hozzászólások: 799
sajti írta:
dys-cus írta:
"/... és hogy jön ide az irodalmi Nobel-díj?/"
Zimmermann megkapta.


Szvsz megérdemelte. Nem csak ő, hanem a műfaj mint olyan.

Sajti

Mármint az irodalom? Meg bizony... kárörvendően így is mondhatjuk.

_________________
Az önelégült idiótákat — akik leplezni próbálják valódi arcukat, hókuszpókuszok sorával elhitetik, hogy ők az emberiség díszpéldányai— képtelen vagyok elviselni. A közönséges idióta őszinte, a képmutató idióta viszont álságos, kibírhatatlan képződmény!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.20. 15:39 
Online
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4958
bta írta:
Mármint az irodalom? Meg bizony... kárörvendően így is mondhatjuk.


Mármint nem az irodalom...

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.20. 15:58 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.30. 15:15
Hozzászólások: 5175
Sajna zenei Nobel nincs. Pedig lehetne, vagy ha nem, akkor minel az irodalmi? Az összes többi reál tudományi díj. Az irodalom helyett matek kellene. A könnyű zenére meg ott van a Rolling Stones Magazin top 500-as listája. De az meg nagyon plebejus. Példul ha jól tudom oda meg nem fért be pl a YES. Szóval a populáris zenének még ma sincs igazi díja, ami a színvonalat ismeri el. A Grammy olyan mint az Oscar. Az sem komoly díj.

_________________
Bocsánat, hogy hozzá szóltam. Mea Culpa!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.28. 11:29 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.29. 12:30
Hozzászólások: 729
Sorry, but due to abuse downloads are no longer available from the following IP addresses:


Blocked Range:

178.79.136.0 - 178.79.143.255 (linode.com)


Service:

Proxy Server

nekem ez van hiába lépek be kanadai vagy angol proxyval


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.29. 23:59 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.04.19. 10:11
Hozzászólások: 799
sajti írta:
Mármint nem az irodalom...

http://tutiblog.com/politikai-ideologiai-irodalmi-nobel-dijrol/
A Nobel-díjra jelölések dokumentumainak általános, 50(!) éves titkosítása is megérne egy misét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.10.30. 00:02 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.04.19. 10:11
Hozzászólások: 799
cyberpalko írta:
Blocked Range:

178.79.136.0 - 178.79.143.255 (linode.com)


A legtöbb proxy szerver bizony, IP-tartomány alapján felismerhető.

_________________
Az önelégült idiótákat — akik leplezni próbálják valódi arcukat, hókuszpókuszok sorával elhitetik, hogy ők az emberiség díszpéldányai— képtelen vagyok elviselni. A közönséges idióta őszinte, a képmutató idióta viszont álságos, kibírhatatlan képződmény!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: IRS2092 alapú erősítők
HozzászólásElküldve: 2016.11.23. 22:29 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2016.11.23. 20:55
Hozzászólások: 65
Hu sracok, ti istenek vagytok! Annyira irigyellek benneteket, hogy ezt itt ti vagjatok. Ugy szeretnem ezt en is tudni.
Nincs valami gyorstalpalo audiofilre szakosodott mikroelektronikai online kurzus? Vagy legyek kenytelen beletorodni, hogy ez a hajo mar elment?
42 vagyok, informatikus zenebuzi. Penzem is lenne hozza kiserletezni, kedvem meg nagyon, de azt sem tudom, hogy mi az hogy impedencia vagy mi.
Na hagylak benneteket tovabb ertekezni.... leszegett szajjal.

Udv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: IRS2092 alapú erősítők
HozzászólásElküldve: 2016.11.24. 20:21 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2016.11.23. 20:55
Hozzászólások: 65
Egy nagyon kedves forumtars - Tom314 - irt nekem egy fantasztikus uzenetet, ezuton itt is nagyon koszonom neki!
Beiratkoztam egy hat hetes tanfolyamra, ahol elsajatitom az alapokat, rendeltem konyveket amazonrol es belevagok.

En most innen el tanulni, de figyellek benneteket es lelkesen tanulok ;-)

Udv,
Tom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.11.30. 07:57 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 13:33
Hozzászólások: 352
,,Sorozatos személyeskedések és reklámtevékenység miatt a BabosSound topik törölve.

Sajti
"

Én azt nem értem ezen a fórumon,hogy miért kell kollektív "büntetni" mindenkit néhány vitatkozó ember miatt,tudtommal minden egyes hozzászólás szellemi tulajdonnak tekinthető,akkor te miért törölgeted a normális hozzászólásokat is mikor abból mások is tanulhatnának (?),vagyis a jövőre nézve lassan nem lesz értelme semmihez hozzászólni mert nem tudhatjuk hogy az adott topikban a későbbiekben mikor alakul ki személyeskedés,és így annak törlése.Ezzel viszont odavész mindenkinek a sok időt igénybe vevő hozzászólása,amelyeket az ember kitalál,megfogalmaz,és leír,tehát úgy is mondhatnánk hogy ilyen "formában" ne rabold az időnket.

Ezek után még annyit sem fogok beírni mint eddig tettem,másrészt úgy vélem kezd ez a fórum a "nevetségesség" kategóriájába tartozni az ilyen lépésekkel,persze lehet hogy sokan ebben érzik jól magukat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.11.30. 08:02 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.29. 21:45
Hozzászólások: 36
Figyelem!!!!
Annak a "szegény" személynek írom, aki tegnap éjjel az egész karácsonyi világításunkat ellopta a kertünkből! :(
.."Sajnos" a mohó kapzsi lopás közben elvesztetted a mobilod...és milyen szerencse...még be voltál jelentkezve a Facebook oldaladra :P
De én mégis szeretnék egy utolsó sanszot adni neked, jelentkezz nálam a "zsákmányoddal" és mondd el a problémádat mielött még a rendőrségen jelenteném.
Mivel közeledik a karácsony, nem akarok a nyakadba akasztani egy bírósági eljárást és nem szeretném ha e miatt lecsuknának.
...ismeri valaki közületek ezt a személyt ? ---->>


http://www.fb.com/profile.php?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.11.30. 08:25 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.01. 08:54
Hozzászólások: 748
bigdewil írta:
Figyelem!!!!

...ismeri valaki közületek ezt a személyt ? ---->>

http://www.fb.com/profile.php?

én ismerem, mit akarsz tőle?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: KÁVÉHÁZ
HozzászólásElküldve: 2016.11.30. 09:02 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
bigdewil írta:
Figyelem!!!!
Annak a "szegény" személynek írom, aki tegnap éjjel az egész karácsonyi világításunkat ellopta a kertünkből! :(
.."Sajnos" a mohó kapzsi lopás közben elvesztetted a mobilod...és milyen szerencse...még be voltál jelentkezve a Facebook oldaladra :P
De én mégis szeretnék egy utolsó sanszot adni neked, jelentkezz nálam a "zsákmányoddal" és mondd el a problémádat mielött még a rendőrségen jelenteném.
Mivel közeledik a karácsony, nem akarok a nyakadba akasztani egy bírósági eljárást és nem szeretném ha e miatt lecsuknának.
...ismeri valaki közületek ezt a személyt ? ---->>


http://www.fb.com/profile.php?


Ez nem volt jó poén.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1995 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség