audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.03.29. 12:14

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2016.12.09. 12:11 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.22. 00:22
Hozzászólások: 2239
Kedves fórumtagok és minden audio diyer aki olvassa!

Közös gondolkodásra, egy működő, életképes társaság létrehozására és természetesen a csatlakozásra, az aktív részvételre kérlek benneteket!

Egy olyan társaság megalapításán gondolkodom már rég óta, amely magasabb szinten, fórumokon átívelően tudja támogatni, éltetni legkedvesebb hobbinkat.
Segítségével - mint jogi személy - pályázhatunk, birtokolhatunk, "vállalkozhatunk", stb., a lehetőségek tárháza igen széles - s persze az egyedi tagoknak és a fórumok olvasóinak is csak előnyökkel járhatna. (A további sok ötletem egyenlőre nem írnám le, még lenyúlnák őket... :roll: )

(A név is csak első blikk részemről, lehet tovább ötletelni és a majdani tagok kiválasztják a legjobbat.)
A társaság tagjai is természetesen a (szükséges) tisztségviselőket maguk közül választanák.

Ami biztos, ez további időt és energiát, szélesebb körű részvételt kíván meg mindenkitől (és többektől!), de aki úgy érzi tudna, szeretne, vagy akarna tenni a közös ügyért, annak most itt a lehetőség! (Esetleges támogatók is jelentkezhetnek!)
(Névtelenség szükségessége, vagy nem fórumtagok komoly szándéka esetén a forum@audiodiyers.hu mailcímre is írhatnak.)

Véleményem szerint hosszú távon kizárt, hogy ne érné meg a befektetett energiát, sőt új lehetőségeket nyitna meg sokak számára!
Napjaink információ alapú társadalmában rengeteg eszköz áll a rendelkezésünkre, hogy dinamikusan, kis időkéséssel, de sok tag részvételével tudjunk feladatokat végezni a társaságban, döntéseket hozni, stb..

UI: Ha dagadna, komolyodna a téma, akkor majd az OFF rovatból áttesszük valami kiemeltebb helyre.
db


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.12.09. 20:04 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.30. 19:15
Hozzászólások: 1975
Magyar Audio Diyerek Online Köre (MADOK)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.12.18. 21:20 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 14:21
Hozzászólások: 1113
Tartózkodási hely: Miskolc
Szerintem ez egy halott ötlet. Van ez a légypiszoknyi ország, és hány DIY fórum van csak a hangtechnikában tevékenykedőknek? Én minimum 4-ről tudok, amik működnek. És mindez csak azért, mert összeférhetetlenek vagyunk.
Az a hozzáállás él, hogy csakis az az irányvonal elfogadható, amit ÉN építek, ÉN hallgatok, mindenki más minimum süket hülye. Ez különböző ízlésű, mentalitású csoportokra szaggatja a közösségeket, amik aztán működhetnek baráti körként, de inkább egyvalami köré vannak csoportosulva, hozzak példákat?
Ezzel az alapállapottal hogy lehet széles körű baráti kört szervezni, ami nem 5 tagú?
Plusz még az üzleti érdekek, de abba bele se menjünk ...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.12.18. 23:03 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 13:33
Hozzászólások: 352
Barth Ida írta:
Szerintem ez egy halott ötlet. Van ez a légypiszoknyi ország, és hány DIY fórum van csak a hangtechnikában tevékenykedőknek? Én minimum 4-ről tudok, amik működnek. És mindez csak azért, mert összeférhetetlenek vagyunk.
Az a hozzáállás él, hogy csakis az az irányvonal elfogadható, amit ÉN építek, ÉN hallgatok, mindenki más minimum süket hülye. Ez különböző ízlésű, mentalitású csoportokra szaggatja a közösségeket, amik aztán működhetnek baráti körként, de inkább egyvalami köré vannak csoportosulva, hozzak példákat?
Ezzel az alapállapottal hogy lehet széles körű baráti kört szervezni, ami nem 5 tagú?
Plusz még az üzleti érdekek, de abba bele se menjünk ...


Összességében egyetértek a véleményeddel,....csak nehogy úgy járjanak az ilyen fórumok (ez) is és "baráti" körök mint az egykori kisgazda párt,vagyis a vélemény különbségek miatt annyi felé szakadt ahány tagja volt :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2016.12.20. 22:28 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 14:21
Hozzászólások: 1113
Tartózkodási hely: Miskolc
Azért nem ennyire rossz a helyzet.
Nem lehet mindenkinek saját kapcsolástechnikája! Mert akkor tényleg atomizálódhatna a társaság. Kapcsolástechnikák, személyek, alkatrészek köré mennek a csoportosulások, átfedésekkel. (ezekből nincs sok) Ha elég kulturáltak a tagok, vagy megégették már magukat és tanultak belőle, akkor lesznek surlódások, de a szerkezet nem fog szétesni. A másik nagy veszély, ami fenyegeti a relatíve kis létszámú csoportosulásokat - az az érdektelenség - hogy éppen nem ér rá senki és nem születnek hozzászólások, kopik a tagság, nem éri meg benézni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség