audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.03.29. 14:20

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4947 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 99  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 12:38 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:47
Hozzászólások: 295
ozpecs írta:
Azért a fórumról ne menj el mindig kiváncsian olvasom a TE soraidat is :)

Lehet, hogy változni fog a véleményed ha elolvasod Dávid levelét, mert a fórumot érintő valódi motivációiról is szó van benne - és ez a lényeges, nem a személyemet érintő dolgok, azok nem fontosak.
Az idő és az események engem igazoltak amikor korábban ilyen lépésre szántam el magam, lásd audiodiy fórum sorsa. Most is az a helyzet, ismét feltűnt egy lelki sérült ámokfutó azzal a szerencsés különbséggel, hogy Dávid nem admin ezen a fórumon, különben ennek is hamarosan vége lenne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 15:06 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Szerintem semmi köze senkinek egy email-hez, amit neked írtam. Nem is írtam pü-t ezen a fórumon. Bár kinézem belőled, hogy vagy annyira gerinctelen, hogy a freemailról írt email-emet kiteregesd egy nyílvános fórumra, aminek semmi köze ehhez.

Össze, vissza hazudozni pedig ne ide gyere. A kölcsön erősítődhöz semmi köze a dolognak, ezt te is tudod. Borzasztóan hazug alak vagy ezt már látom... Az fajult el ennyire, hogy párszor őszinte véleményt mertem mondani a hangsugárzóid hangjáról és ezt te nem bírod megemészteni. Erre föl aljas és tiszteletlen megjegyzésekkel illettél. Ez fajult el idáig...

Ekkora hazugságot, hogy a kölcsön erősítőd, ami egy B5 és deszkára van tákolva, azt nem akarom visszaadni??? :shock:

Két hete írtál először, hogy kellene. Megmondtam, hogy vissza fogom adni, csak egy bakonycsernyei barátomnál van és úgy alakult hogy decemberben nem érek rá lemászkálni bakonycsernyére. Ennyire nem lehet problémás a felfogásod. De az igazi mocsokság, hogy azt hazudod, hogy ez állna a háttérben. Jobb nem jutott eszedbe gondolom, minthogy ezt idekeverd. Hányok tőled ember...


Na most írok neked pü-t, ezt megkapod pü-ben is hazug szemétláda!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 15:19 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
A továbbiakban nem kívánok veled kommunikálni sem itt sem máshol.


Ami az erősítődet illeti, te magad mondtad, hogy nem kell sietnem vele, használhatom referenciának, aztán hirtelen, mikor valami nem tetszőt merészeltem neked írni, elkezdted követelni rajtam. Többször írtam, hogy vissza fogod kapni, csak pont decemberben, hát bocs de nem úgy alakultak a dolgok, hogy most le tudnék mászkálni érte bakonycsernyére. Majd visszakapod 2012-ben, már írtam.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KD mester 2011.12.26. 15:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 15:19 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:47
Hozzászólások: 295
KD mester írta:
Szerintem semmi köze senkinek egy email-hez, amit neked írtam. ...


A Karácsonyt nem akarom ezzel összerondítani, majd holnap felteszem a "Találkozók"-hoz a "2011 őszi erősítős találkozó Tatabányán" (viewtopic.php?f=42&t=619) topikba, mert főleg azt érinti, megtudhattok majd egy további okot, hogy miért nem rendeztem meg azt a találkozót.
Dávid elvakultságában nem látta, mennyire tisztán, pontosan láttam az akkori helyzetet, azt hitte meg tud vezetni.
Kizárólag a fórum közösségét érintő részeket teszem fel, a személyemet érintő dolgokat amennyire lehet kigyomlálom, azokat nem hozom nyilvánosságra.
Holnap megtudhatjátok, mennyire csak önös céljai eszközeként bánik veletek ez a "fórumtárs".


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 15:24 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Büdös patkány, egy privát emailt-átszerkesztve kiteszel egy nyilvános fórumra, amire nem vagyok regisztrálva és ahol te vagy az admin. Amihez semmiféle hozzájárulást nem is adtam. Ez vagy te. Hazug gerinctelen patkány...


A fórum közösségét érintő rész egyáltalán nem is volt benne, csak te rólad szólt, csak neked, de gondolom, neked ez nem jelent problémát...

Nem baj tedd csak ki, ha át mered írni, akkor én teszem ki vágatlanul.

Egyébként magadról állítod ki a bizonyítványt és tudod aki egy személyes emailben írt üzenetet (nem is itteni pü) kitesz egy nyilvános fórumra, azt nem kell magyaráznom és részleteznem, hogy milyen gerinc és jellembeli tulajdonságokkal rendelkezik.


Így barátkozzatok ezzel az alakkal...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 15:54 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.31. 10:22
Hozzászólások: 97
KD mester írta:
Büdös patkány, egy privát emailt-átszerkesztve kiteszel egy nyilvános fórumra, amire nem vagyok regisztrálva és ahol te vagy az admin. Amihez semmiféle hozzájárulást nem is adtam. Ez vagy te. Hazug gerinctelen patkány...


A fórum közösségét érintő rész egyáltalán nem is volt benne, csak te rólad szólt, csak neked, de gondolom, neked ez nem jelent problémát...


Így barátkozzatok ezzel az alakkal...


Nem szeretnék ünneprontó lenni de ezt a személyeskedést pü-ben kellene folytatni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 15:56 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.03.27. 21:06
Hozzászólások: 6110
Idáig email-ben ment, csak ez a jellemtelen galád, szeretné idehozni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 16:02 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:03
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Tárnok
Na ezt nagyon gyorsan hagyjátok abba!

Anyázzátok egymást emailen keresztül, ne ezen a fórumon! Ha nem bírjátok egymást, ezután ne kommunikáljatok egymással. Nem az a megoldás, hogy kiteregetitek a szennyest, és utána az egyikőtök elmegy másik fórumba. Mindkettőtök tudására sokan számot tartanak ITT. A fórumon az a célunk, hogy segítsük egymást a fejlesztésekben, nem sz@rozzuk egymást cuccát, különösen nem egymást. Lehet, hogy a másiknak a sz@r tetszik. Oszt?

Az meg, hogy melyikőtök szerint melyik erősítő szól jobban??? GYEREKEK....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 16:03 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
Azért ezek a szavak elég erősek amelyekkel itt Pagrust illeted, elég sokan ismerjük őt személyesen évek óta és soha egyikünket nem vert át vagy károsított meg, sőt mindig segítőkész volt a hozzáállása! Megkérlek hogy változtassál a hangnemen ez nem az útszéli "kis piszkos" hogy egy másik emberel így beszélj a fórum nyilvánossága előtt.

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 17:50 
Avatar
DHT írta:
Azért ezek a szavak elég erősek amelyekkel itt Pagrust illeted, elég sokan ismerjük őt személyesen évek óta és soha egyikünket nem vert át vagy károsított meg, sőt mindig segítőkész volt a hozzáállása! Megkérlek hogy változtassál a hangnemen ez nem az útszéli "kis piszkos" hogy egy másik emberel így beszélj a fórum nyilvánossága előtt.



Én nem tartom "embernek azt, aki a személyesen, csak neki címzett emailt, kiteregeti másoknak, hogy azzal álljon bosszút, mert neki nem tetsző véleményemet megmondtam neki. Ebből látszik a becsülete. Nem kell tovább részleteznem.

Csak mondom, hogy ennek a becsültes haverodnak egy telefonjába került, hogy kitiltsanak innen. Szóval már nem tudok KD nicknévről írni ide. De már nem is akarok.
Akkora demokratikus ez az oldal is, mint shalafié volt...

Törölhetitek ezt is, szerencsére még megvan az egész levlistás emailcím gyűjtemény, majd elküldöm mindenkinek, hogy is jártam...


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 18:32 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
Olvasd végig hogy milyen jelzőket használtál! Ne csodálkozz hogy pihire raktak, emberek vagyunk nem kel mindjárt a legalpáribb hangot megütni lehet kulturáltan is vitatkozni. Hogy melyikőtöknek van igaza, nem nagyon érdekel, csak a stilus nem ide való.

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 18:54 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 22:44
Hozzászólások: 258
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda
SGQH4D írta:
Én nem tartom "embernek azt, aki a személyesen, csak neki címzett emailt, kiteregeti másoknak, hogy azzal álljon bosszút, mert neki nem tetsző véleményemet megmondtam neki.


Na azért álljunk meg egy pillanatra, mert ilyen nem történt. Legfeljebb csak kilátásba helyezte. A másik része a dolognak, hogy olyan ez a sztori pld. mint, amikor egy orvos, az orvosi titoktartás mögé bújik, hogy a rá terhelő infó ne kerülhessen napvilágra. Egyszerűen nem hagysz más lehetőséget Pagrusnak, hogy bizonyítsa az igazát, mint a ti privát levelezésetek feltárását. Ha nincs takargatni, valód akkor miért kiabáltál olyan hangosan, hogy mekkora szemét ha ezt a nagyérdemű elé tárja. Ha nem lenne takargatni való benne, akkor te magad tártad volna a nagyérdemű elé. Nem igaz?

SGQH4D írta:
Csak mondom, hogy ennek a becsültes haverodnak egy telefonjába került, hogy kitiltsanak innen. Szóval már nem tudok KD nicknévről írni ide. De már nem is akarok.


Szerintem ezt csak saját magadnak köszönheted, miután nem épp válogatott szavakkal illeted egyik fórumtársadat. Aki ráadásul szintúgy alapítótag mint te. Nem érzed úgy, hogy ez viselkedésbeli normák betartásával is jár? Mert szerintem alapítótagnak lenni nem kiváltság, hanem inkább egyfajta kötelesség, szolgálat. Én úgy veszem, hogy az Adminok, és Modik után mi vagyunk a következő lépcsőfok, ami kötelességekkel is jár. (Pld. viselkedési normák betartása.) Az egész vitát ráadásul egy olyan idézettel indítottad, amit nem is tudom, hogy honnan idéztél, mert nem az illető topicban volt. Régóta figyelem, hogy egyfolytában xarozod Pagrus alkotásait(vagy legalább is próbálsz rajtuk állandóan fogást találni). Szerinted ez kinek esik jól? Ami meg tényleg röhej, hogy a Gleden nem szól jól, ami biztosan nem igaz. Hallottam már nem 1x többféle akusztikai környezetben is, DHT-jét is és Pagrusét is, és ez a doboz minden hibája ellenére egy nagyon jó hangsugárzó. Nekem is voltak ellenérzéseim eme dobozzal kapcsolatban, de egy nagyon jó kompromisszumnak tartom. Azt meg végkép nem hiszem el, hogy ő záratott ki. Olyan messze áll ez Pagrus stílusától, mint Makó Jeruzsálemtől.

_________________
"Brummogásban leghitelesebb, leghifibb a medve,..."
/istipisti/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 20:43 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:03
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Tárnok
KD Mester!

Szerintem most már csörögjél le, és nyugodjál meg, ha tényleg nem akarod magadat végleg kitiltatni erről a fórumról.

Tépjél fel egy sört, és nézd a tévét. Vagy ha már feltéptél egyet-kettőt, akkor tegyél úgy további öt-hattal, csak könyörgöm, előbb kapcsold ki a számítógépet.

Ez az egész fórum egy-két profi kivételével amatőrökről, amatőrök hobbijáról szól. Szabadidőnkben összetákolunk valamit, aztán kiderül, hogy jó lesz, vagy nem. Lehet, hogy nekünk tetszik a hangja, de másnak nem. Ha nekem tetszik a tragacsom hangja, de másnak nem, hát ki nem szarja le? Nem életbevágó. Ez az egész arról szól, hogy jót alkossunk, de mindenekelőtt jól érezzük magunkat.

Tudtam én, hogy a kettőtök közötti probléma valahol a másik cucca hangjának a megítélésében gyökerezik. Ezért összekapni??? Hát ti tényleg nem vagytok komolyak!!!

Gondolkozzál egy kicsit. Ha végleg kibiliárdozod magadat ebből a fórumból, ki veszít vele a legtöbbet: Te. Ha Pagrus mellőzi ezt a fórumot, ki veszít vele a legtöbbet: Pagrus. Bízom benne, hogy némi higgadt gondolkodás után te is másként látod majd a helyzetet, és bízom benne, hogy Pagrus is lesz annyira felnőtt, hogy a magán emailedet nem teszi ki a netre. Hidd el, higgyétek el, hogy a legtöbb fórumtagot marhára nem érdekli az előzmények részletei. Már az egy komoly kórkép, hogy itt veszekedtek.

Te is és Pagrus is a tapasztalatotokat illetően tiszteletreméltó, komoly szakértelemmel rendelkező fórumtagok vagytok....a problémakezelési képességetek már kevésbé. Ne tegyétek tönkre az egészet ilyen gyerekes marhaságokkal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 21:38 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 22:41
Hozzászólások: 1042
Tartózkodási hely: Tamási
SGQH4D írta:
.....
Akkora demokratikus ez az oldal is, mint shalafié volt....


Kérem írjon aki ezt szintén így gondolja. Szeretném levonni a tanulságokat. Mivel az említett oldalon elég szabadon áradtak a vélemények, remélem itt sem fogja semmi visszatartani a vélemény nyilvánítást.

_________________
A privátokat megítélésem szerint nyilvánosságra hozom. Így írjatok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 21:42 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 15:22
Hozzászólások: 4956
Krizsi írta:
SGQH4D írta:
.....
Akkora demokratikus ez az oldal is, mint shalafié volt....


Kérem írjon aki ezt szintén így gondolja. Szeretném levonni a tanulságokat. Mivel az említett oldalon elég szabadon áradtak a vélemények, remélem itt sem fogja semmi visszatartani a vélemény nyilvánítást.


Igyekszem, igyekszem, de shalafi magasságaiba elérnem még nem sikerült...

Sajti


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 21:51 
Avatar
hifitibi írta:
KD Mester!

Szerintem most már csörögjél le, és nyugodjál meg, ha tényleg nem akarod magadat végleg kitiltatni erről a fórumról.

Tépjél fel egy sört, és nézd a tévét. Vagy ha már feltéptél egyet-kettőt, akkor tegyél úgy további öt-hattal, csak könyörgöm, előbb kapcsold ki a számítógépet.

Ez az egész fórum egy-két profi kivételével amatőrökről, amatőrök hobbijáról szól. Szabadidőnkben összetákolunk valamit, aztán kiderül, hogy jó lesz, vagy nem. Lehet, hogy nekünk tetszik a hangja, de másnak nem. Ha nekem tetszik a tragacsom hangja, de másnak nem, hát ki nem szarja le? Nem életbevágó. Ez az egész arról szól, hogy jót alkossunk, de mindenekelőtt jól érezzük magunkat.

Tudtam én, hogy a kettőtök közötti probléma valahol a másik cucca hangjának a megítélésében gyökerezik. Ezért összekapni??? Hát ti tényleg nem vagytok komolyak!!!

Gondolkozzál egy kicsit. Ha végleg kibiliárdozod magadat ebből a fórumból, ki veszít vele a legtöbbet: Te. Ha Pagrus mellőzi ezt a fórumot, ki veszít vele a legtöbbet: Pagrus. Bízom benne, hogy némi higgadt gondolkodás után te is másként látod majd a helyzetet, és bízom benne, hogy Pagrus is lesz annyira felnőtt, hogy a magán emailedet nem teszi ki a netre. Hidd el, higgyétek el, hogy a legtöbb fórumtagot marhára nem érdekli az előzmények részletei. Már az egy komoly kórkép, hogy itt veszekedtek.

Te is és Pagrus is a tapasztalatotokat illetően tiszteletreméltó, komoly szakértelemmel rendelkező fórumtagok vagytok....a problémakezelési képességetek már kevésbé. Ne tegyétek tönkre az egészet ilyen gyerekes marhaságokkal.


KD kitiltása mostantól végleges. A hozzászólás tartalma annak alpári stílusa miatt törölve.

Sajti


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 21:56 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.01. 08:54
Hozzászólások: 746
ne vegyük már az alpári stílust a szabad vélemény fogalom körébe, pláne ha az személyre szóló támadásból ered.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 22:03 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
KD Mester! megkérnélek, hogy ne rongáljátok szét ezt a fórumot! Nem azért hoztuk létre, hogy idiótaságok miatt elcsesszük!
Ha téged sérelem ért, akkor hivatkozhatsz arra törvényes kereteken belül is, pl. levéltitok megsértése, ha azt harmadik személy is olvashatta. Erre polgári peres úton van lehetőséged, nem itt!
Fokozottan felhívom a figyelmedet, hogy válogasd meg a hozzászólásaid, és a cselekedeteid, mielőtt megteszem a szükséges intézkedéseket!
Ugyanez vonatkozik a többiekre is! Karácsony van, nem kívánok f*szságokkal törődni!

Köszönöm!

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 22:05 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:03
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Tárnok
KD Mester utolsó üzenetéhez írtam ,de az elmúlt percben megváltozott a helyzet... de mégis elküldöm. Szóval ezt írtam:

Drágáim!

Ehhez már csak annyit tudok hozzászólni, hogy boldog, békés, szeretetteljes karácsonyi ünnepet, eredményekben és szabadidőkben gazdag, barkácsolós év végét kívánjak minden kedves fórumtársamnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 22:24 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:47
Hozzászólások: 295
Nem hozom nyilvánosságra Dávid levelét, de a saját szavaimmal összefoglalva az erősítős találkozót arra szerette volna felhasználni, hogy minden körülötte forogjon és neki jelentsen "marketinget", "ingyen reklámot", aztán jót röhögjön az "összes paraszton" - azaz azokon, akik részt vettek volna rajta. (Az idézőjeles kifejezések Dávid szavai.)
Én ilyen közösségellenes találkozókhoz nem adom magam, de a találkozó "elhalasztásához" ezt a hozzáállást nem jelölhettem meg oknak, mert nem volt rá bizonyíték, hiába tudtam. Most viszont nyíltan megírta.

Azt gondolom, hogy itt mások is tudnak jó erősítőket tervezni és építeni, nagyon rosszul jön ki ha valaki önhatalmúlag a többiek fölé próbálja emelni magát, a "mester" szó a nick-ben erre nem jogosít fel senkit.
A kicsit túllihegett B5 erősítő amatőr viszonyok között nagyon jól sikerült példány, eléri a középkategória tetejét, a jobb Sony, Technics, Kenwood stb. erősítők szintjét - de nem a legjobbakét. Alacsony dampingja miatt sok hangfallal nem alkot jó párost, de én személy szerint kedvelem a hangját, jó választóvonal, ami rosszabb nála azt nem érdemes használni ami pedig egyértelműen jobb az már a felső kategória alja.

További kellemes Karácsonyt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 22:33 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Innen fúj a szellő. Már megint a kinek nagyobb az e-pénisze.
Ezt szavazással is el lehetett volna dönteni, ha már ketten nem boldogultatok a kérdéssel. Kevesebb mellébeszéléssel, és több határozottsággal (vagy igenlő, vagy nemleges válasz) előrébb lettünk volna.

Nincs világ legjobb erősítője. Sem hangfala, sem semmi. Csak pillanatnyilag lehet az, az adott ember számára, az adott körülmények között. Ezt el kellene fogadni, és jó lenne, ha nem ezen cirkuszolnátok. Addig én nem tekintem ezt "reklámfogásnak", amíg Dávid és akárki nem lép be hivatalos keretek között a gyártók sorába. Addig csak hobby építész!

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 23:19 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:47
Hozzászólások: 295
sny21 írta:
Innen fúj a szellő. Már megint a kinek nagyobb az e-pénisze.
Ezt szavazással is el lehetett volna dönteni, ha már ketten nem boldogultatok a kérdéssel. ...

Félreérted, én nem vagyok érintett az erősítő témában, jelenleg nem tervezek és nem építek erősítőket, amit főleg használok az mzperx alkotása, ha jó az az ő érdeme - de mindig többféle erősítőm van, most is, mint ahogy több hangfalam is, hol ezt hallgatom, hol azt, nincs állandó kedvenc.
Ami zavar, ha valaki a közösséget akarja saját céljaira felhasználni. Nézd csak meg, hány hangfalépítő tábor volt már nálam, vagy Krizsi hány találkozót szervezett már, ezek éppenséggel nem azt mutatják, hogy hidegen hagyna minket a közösségellenes magatartás.
Az már az én bajom, hogy ha kényszerűen konfliktusba keveredek valakivel könnyen összekeverhetnek vele, bár lehetne ennek előnyös oldala is, nem bánnám ha pár évtizeddel fiatalabb lehetnék cserébe :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 23:24 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 02:58
Hozzászólások: 320
Tartózkodási hely: Budapest
Áldott ünnepeket és boldog új évet minden kedves fórumtársnak!

_________________
A visszajátszott hangot nem lehet jellemezni a műszaki paraméterek összességével.
Tisztelettel, István


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 00:07 
Avatar
Ez pusztán egy lejáratóhadjárat pagrus részéről. Reklámozni
tényleg csak akkor lehet valamit, ha lenne mit. Tehát ehhez árusítani
is kéne, ez nem tűnt fel senkinek?

Pagrus te meg szégyelld magad, az ember feladja miattad a nick nevét,
(mert ugye valakinek menni kell) hogy végre szabaduljon tőled, de te
még "holtában is" csak gyalázni tudod és folytatod a lejárató kampányt.

Na kellemes karácsonyt, még 30 percig, utána meg boldog újévet!


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 00:41 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.13. 10:21
Hozzászólások: 1235
Tartózkodási hely: Győr
Rejtés:
Őszintén sajnálom ,hogy így viselkedtek... :(
Kit érdekel a tökéletes erősítő fogalma...Ez kb olyan mint aki a Szent Grált keresi..
Egy ördög kör az egész, az egyik ebben jobb a sok fejlesztgetés miatt, de a másiktól meg pont esetleg ,hogy annyival marad majd el..
Fontosabbak ennél az emberi értékek, annak valóban van értelme és nem is szorul fejlesztésre.
Csak kellene használniuk az embereknek..

Előre is Búék, minden kedves fórumozónak, beleértve Pagrust és Kd Mestert is :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 02:39 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 15:11
Hozzászólások: 2054
Tartózkodási hely: EU
Idézet:
Őszintén sajnálom ,hogy így viselkedtek...
Kit érdekel a tökéletes erősítő fogalma...Ez kb olyan mint aki a Szent Grált keresi..
Egy ördög kör az egész, az egyik ebben jobb a sok fejlesztgetés miatt, de a másiktól meg pont esetleg ,hogy annyival marad majd el..
Fontosabbak ennél az emberi értékek, annak valóban van értelme és nem is szorul fejlesztésre.
Csak kellene használniuk az embereknek.. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 02:48 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 15:11
Hozzászólások: 2054
Tartózkodási hely: EU
Kellemes Ünnepeket és jó zenehallgatást mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 06:22 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:01
Hozzászólások: 231
Quadlipi írta:
SGQH4D írta:
Csak mondom, hogy ennek a becsültes haverodnak egy telefonjába került, hogy kitiltsanak innen. Szóval már nem tudok KD nicknévről írni ide. De már nem is akarok.


Olyan messze áll ez Pagrus stílusától, mint Makó Jeruzsálemtől.


Természetesen senki sem telefonált, az eset és a kinek van igaza sem érdekel, csupán a hangnem KD mester részéről. A kitiltás 1hetes időtartamra szólt, alapesetben 1-2 napot elegendőnek tartottam volna de ez már a sokadik ilyen eset itt és máshol, ráadásul megelőlegeztem a másik nicknéven való újra bejelentkezést, ami 2 nicknéven be is következett. Pagrus is kapott figyelmeztetést egyébként.

KD mesternek,

Gyakorlatilag elszigeteled magad az ilyen viselkedéssel, mivel jó szakember vagy ez a fórumnak is rossz. Shalafival ugyanez történt, igaz más okból de miért akarsz ugyanoda kerülni én nem értem.

Nagyon sajnáltam, hogy elmaradt az őszi találkozó mert szívesen mentem volna. Különösen bosszantó, hogy egy ilyen dolog miatt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 09:47 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 17:53
Hozzászólások: 393
Kellemes ünnepeket, pihenést, BÚÉK előre is.

A fórumban már működik a hozzáadás haragosokhoz opció. Nem az lenne a legegyszerűbb ha a két fél megmaradna, csak egymást zárnák ki a fórumos életükből?? :?

_________________
üdv.: istipisti
mottó: Az a jobb amelyiket tovább tudod hallgatni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 10:36 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Srácok!
Ne tiltsátok ki KD mestert, mert azonnal a felére zuhan a fórum szakmai színvonala! Ne shalafisodjunk, de talán még rá sem volt ez jellemző. Olyan a stílusa amilyen, ha valami nem tetszett, eddig is volt mód a korrekcióra.
Legyünk tekintettel egymásra!
Itt ragadnám meg az alkalmat hogy elnézést kérjek azoktól akik megorroltak rám :) , indítsunk tiszta lappal jövőre! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 10:46 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
Ja ás Pagrusról is csak jókat tudok mondani, benne megvan a kellő bölcsesség is az ilyen konfliktusok kezelésére, sajnálnám ha nem erősítené a fórumot higgadt szakmaiságával.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 11:02 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:31
Hozzászólások: 758
sny21 írta:
Innen fúj a szellő. Már megint a kinek nagyobb az e-pénisze.
Ezt szavazással is el lehetett volna dönteni, ha már ketten nem boldogultatok a kérdéssel. Kevesebb mellébeszéléssel, és több határozottsággal (vagy igenlő, vagy nemleges válasz) előrébb lettünk volna.

Nincs világ legjobb erősítője. Sem hangfala, sem semmi. Csak pillanatnyilag lehet az, az adott ember számára, az adott körülmények között. Ezt el kellene fogadni, és jó lenne, ha nem ezen cirkuszolnátok. Addig én nem tekintem ezt "reklámfogásnak", amíg Dávid és akárki nem lép be hivatalos keretek között a gyártók sorába. Addig csak hobby építész!

Így van!
Sokan elfelejtik hogy amit hallanak, az csak pillanatnyi állapota valaminek, ami aztán változhat. Tényleg felesleges minősítgetni, vagy levonni végérvényes következtetéseket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 11:20 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Beszéltem Dáviddal, egyelőre nem kíván fórumtag lenni. Ha a jövőben változás áll be, majd jelzi.

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 15:58 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.12.27. 15:52
Hozzászólások: 2
Mivel a kedves fórumtagok semmit nem értenek ebből az egészből és mivel
az itt kialakuló káoszért én is felelős vagyok, úgy érzem, hogy helyes,
ha beavatom őket abba, hogy mi is történt, legalábbis az én
szem szögömből, nem pagruséból:

Kicsit több, mint 6 éve ismerjük egymást pagrussal.
Kezdetben 2-3 évig egészen jóban voltunk, később már annyira is, hogy
nem kendőztük egymás elől a valódi véleményünket. Én például megmondtam
neki, hogy ez vagy az a hangfala egyszerűen nem tetszik hangilag, meg ő
is megmondta, hogy szerinte süket vagyok, meg a színezett hangzást
kedvelem, ami szerinte nem baj, mert a többségnek az tetszik, neki meg
egyszerűen nem. Aztán később ez kezdett elfajulni és átment a kölcsönös
baráti "cinkelésbe", majd elkezdett a dolog elmérgesedni. Egyre
keményebben fogalmaztunk, meg kezdett megjelenni egyfajta kölcsönös
dolog, "ami a vegyél vissza az arcodból" jelenség éreztetése a másik
felé.

Egyszer csak felhívtam, hogy van e valami új hangfala, amit
létrehozott. Erre az volt a válasza, hogy nemcsak új hangfala van, de
új erősítője is, ami sokkal jobb, mint bármi, ami idáig volt neki.
Zseniálisnak nevezte, meg csodálatosnak. Ez a már régebben
rendszeresített baráti gúnyossággal mondta. Sőt a qrva jó, mint
kifejezést, amit én szoktam használni külön kiemelte. Ezt totál olyan
hangnemben mondta, hogy félreérthetetlen legyen, mit is ért alatta.
Eből tudtam, hogy visszavágó volt a hangfalas dologért. Erre mondtam,
hogy az elmúlt 1 évben nekem is van egy teljesen új erősítőm, szintén
félreérthetetlen hangnemben. Erre jött a válasz, hogy hozzad, majd
meghallgatjuk. Aztán kitalálta, hogy csinálni kéne akkor már ilyen
találkozót, amit szokott rendezni, merthát több fül többet hall alapon
az ugye jó is, meg hát majd akkor vigyem el inkább az erősítőt a
találkozóra. Ekkor már világos volt, hogy a dolog átment a
"farokméregetés" stádiumába és a nyilvánosság előtti meghallgatást
miért is erőlteti. Nekem sem kellett több, pár hónapra rá közöltem
vele, hogy folyamatban van az én TPA-s erősítőm is, mer thát ugye ha az
annyira jó, akkor én is kipróbálom. Ekkor még semmi gond nem volt, a
válasz az volt, hogy hozd majd azt is. (Ezek a beszélgetések már
tisztára gúnyos-félröhögős hangnemben zajlottak mindkettőnk részéről
oda vissza).

Nekem sem kellett sok, megvolt a gyenge pontja, szépen elhintettem
neki, hogy elkészült a törpe "tépéa" vég. Semmi mást nem mondtam, egy
szót nem ejtettem el, hogy milyen is a hangja csak ennyit, a "szokásos"
hangnemben.
Pagrus azonnal levágta, hogy miről is van szó, hirtelen nem érezte
magát már annyira nyeregben és más stílusban ment a kommunikáció.
Hirtelen már vonakodott a találkozótól, meg hogy őt már ez nem érdekli
most, nem veszi ezt komolyan, mivel ideje sincs ezért nem tudja, mikor
ér rá találkozót rendezni. Így szép lassan lett tolva a találkozó a
közel jövőből a távolabbiba. Gondoltam, ebből így nem lesz semmi, fel
kéne piszkálni a parazsat és nagyon burkolt módon célzást tettem rá,
hogy hát mintha az én hangfalammal nem is olyan hangja van ennek a
tépéának, mint ő állítja, de hát az én tépéám azért mégsem olyan, mint
az övé, lehet, hogy gond van vele, meg kéne hallgatni a nagyobbikhoz
képest. Na erre ezután egyből ki lett tűzve nyárra a találkozó.

Most ő következett az adok-kapokban, ismét nyeregben érezte magát és a
privát dimenzióból a fórumra is kijuttattuk a dolgot. A cinkelések
elfajultak, már kifejezetten ellenséges hangnemben ment (totálisan).
Például én jöttem neki azzal, hogy hát egy ilyen tépéában semmiféle
szellemi produktum nincs, csak egy rakás készre rágott IC párhuzamosan
kötözgetve, hol van ebben zsenialitás? Ő jött azzal, hogy ha majd igazi
mester leszek, majd nem az ilyen komplikált megoldásokban hiszek majd,
hanem az célratörő egyszerű dolgokban.... (vérig sértő a nicknevemre
nézve) Már a személyes találkozások alkalmával is mutatott némi gúnyt,
meg levegőnek nézést, későbbiekben egy az egyben megkérdőjeleztük
egymás hozzáértését is az itteni témákhoz.

Később tettem neki egy célzást, hogy hívjon meg minél több embert,
mert hát sokan kéne meghallgassuk a dolgokat az lenne az igazi. Most már
én mondtam. Természetesen egyből detektálta a kódolt üzenetet hogy
valamiért nyeregben érzem magam, hirtelen ismét elment a kedve a
találkozótól. De ekkor úgy tűnt, hogy nem is lesz semmi. Tett valami
megjegyzést a találkozóval kapcsolatban, hogy miért is nem tartja meg,
miért nem ér rá. Erre beszóltam neki, hogy tán be van tolyva, hogy
esetleg nem az ő magántulajdona lesz a legjobb a találkozón?
Erre nagyon kiakadt, előhúzta a kalapból azt a nyulat, hogy mi (én meg
a (Tibi haverom) nem is szeretetből csináljuk ezeket az erősítőket,
hanem, azért hogy másokat túllihegjünk vele, hogy lám, mi sokkal jobb
erősítőt tudunk csinálni, meg egyéb önző okokból és ő nem akar ebben
nekem segítséget nyújtani ilyen gusztustalan aljas célokra. Ő szerinte
igazából nem is a találkozó kedvéért mennék le, hanem azért, hogy ezt
véghez vigyem.
Na ekkor kaptam agyvérzést, és elhatároztam, hogy ezt mindenképpen
megbosszulom neki, mert hát én sem vagyok szent. Ez az egész találkozós
hülyeség ugyanúgy nem szólt semmi másról, mint a kölcsönös cinkelésről.
Az erre vonatkozó természetes hajlam teljesen nyilvánvaló módon
mindkettőnkben benne van. Azt hiszem ez mindenki előtt ismert tény aki
ismeri parust, vagy engem. A találkozós szívatás szépen lerágott csont
lett neki is, meg nekem is. A helyzet elfajult, végül abban maradtunk,
hogy megszakítjuk egymással a kapcsolatot, aztán ennyi. De egyszer csak
történt egy konfliktus, teljesen más okból. (Ilyen ki kinek kiről mit
mondott hülyeség dolog). Még emberi hangnemben történt egy szóváltás, amiben én
közöltem vele a véleményemet privátban a személyéről, mire ő
megüzente, hogy többet nem enged be a házába.

Na erre föl úgy gondoltam, hogy illő módon véget vetek ennek a
barátságnak. Kértem tőle egy postacímet a kölcsön adott erősítőjének a
visszaszolgáltatása végett, amiért előtte pár nappal kilincselt is már.
Állandóan ez a rám vetített öncélú paranojájával jött korábban, hogy én
miért is akarok arra a találkozóra menni. (Ezt különösen
gyomorforgatóan álszent módon adta elő szerintem). Régebben mindig az
emberismerő képességével jött folyton, hogy ő ismeri az embereket, mit
is akarnak valójában, stb.

Gondoltam végül had legyen finálé:
Megírtam neki, hogy "igazából azért akartam lemenni a találkozójára,
hogy Jól fossá alázza az ÉN (nagybetűvel ki...irritáló tud lenni pagrus
számára) erősítőm az ő, meg a többi paraszt haverja erősítőjét
nyilvánosan a fél fórum előtt, majd jól képen röhögjem és megköszönjem
neki az ingyen reklámot, amit nyújtott. Valamint azt, hogy mennyire
ostoba is volt, hogy ezt a szándékot nem vette észre és a nagy
emberismerete ellenére ilyen simán megvezettem."
Ez kb olyan, mintha a régi barátod egyszer csak megőrülne és azt
mondaná, hogy be akarsz törni a lakásába. Persze, hogy utána azzal vág
vissza az ember, hogy igen be akartam törni a lakásodba, szerencséd,
hogy meggondoltam magam, mert olyan ostoba vagy, hogy bármikor
betörhettem volna hozzád.

Arra nem számítottam, hogy a fórumközösség elleni merénylet
bizonyítékaként szeretné tálalni nyilvánosság előtt. Az előzmények
ismerete nélkül tényleg azt is ki olvashatja belőle akárki.

A többiektől, akik belekeveredtek a személyes balhénkba, azoktól szeretnék elnézést kérni amiatt, amit át kellett most élniük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 16:44 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:47
Hozzászólások: 295
Az a baj ezzel, hogy tipikus kivetítés, a pszichológusok így írják le ezt a jelenséget. Úgy tűnik, mintha én is farokméregető 24 éves fiatal ember lennék, pedig nem. A legkisebb fiam is 30 éves múlt, már rég nem foglalkozom ilyesmivel, ezt csak te hiszed. Miközben én a fiaimmal és az unokáimmal karácsonyoztam, te összehoztad ezt a hosszú magyarázatot - fölöslegesen. Miközben te ellenségképet alkottál, én igyekszem téged kikerülni, hiszen úgyis csak azt fogod fel amit te gondolsz a világról.
Nekem egy jó hangfal vagy egy jó erősítő nem több, mint egy jó pörkölt, fotós és íjász fórumokon is jelen vagyok, íjászatra te is eljöttél már velem, tudod, hogy vannak más kedvteléseim, nem vagyok belegárgyulva a hifibe.
Te azt is megírtad nekem, hogy te nem tisztelsz senkit, de elvárod, hogy téged tiszteljenek - ez nem működik, de majd az élet megtanít rá.
Térjünk vissza erre pár év múlva.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 18:26 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.12.27. 15:52
Hozzászólások: 2
Figyelj Laci!

Ahhoz képest, hogy szóba sem akarsz állni velem, már sokadszorra sikerül valahogy mégis...
A privátba neked írt személyes dolgaimra szerintem nem kíváncsiak a fórumtagok.
Néha azért olvasd vissza te is a saját hozzászólásaidat.

Én itt befejeztem, nem fogom folytatni, hagyjuk abba jó...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mélyhangszórók
HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 00:14 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 22:41
Hozzászólások: 1042
Tartózkodási hely: Tamási
Krizsi írta:
SGQH4D írta:
.....
Akkora demokratikus ez az oldal is, mint shalafié volt....


Kérem írjon aki ezt szintén így gondolja. Szeretném levonni a tanulságokat. Mivel az említett oldalon elég szabadon áradtak a vélemények, remélem itt sem fogja semmi visszatartani a vélemény nyilvánítást.


Így 24 óra elteltével összesítve a véleményeket egyedül maradt a beidézett. Örömmel "számláltam" a szavazatokat.

_________________
A privátokat megítélésem szerint nyilvánosságra hozom. Így írjatok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 10:58 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:20
Hozzászólások: 1501
Tartózkodási hely: Szombathely
Az a hír járja régóta .... akkor szép az élet ha zajlik ...

PS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 11:08 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:47
Hozzászólások: 295
psuser írta:
Az a hír járja régóta .... akkor szép az élet ha zajlik ...

PS

Igen, szükség van az adrenalinra, főleg bizonyos "ifjú titán" korban, de szerintem nem egy hifi fórum a megfelelő hely az ilyesmire, tessék elmenni karatézni vagy bungee-jumping-ra, mert az a hír is járja: -- Mindent a megfelelő helyen :)
Ezt már a régi görögök is tudták, ezért találták ki az olimpiát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 11:20 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Ne kezdjétek a provokációt !!!

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 18:44 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
Mit jelent a kiemelt tag ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 19:18 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 22:44
Hozzászólások: 258
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda
CIROKL írta:
Mit jelent a kiemelt tag ?
A kérdés jogos! Az ilyen újításokat kellene híresztelni a szócsőben. Talán inkább fordítva kellene, hogy legyen, mármint, hogy az alapítói státusz legyen meghívásos alapú és a kiemelt tag a kérhető. Az sem tisztázott, hogy ez mivel jár.

_________________
"Brummogásban leghitelesebb, leghifibb a medve,..."
/istipisti/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 19:26 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
Quadlipi írta:
CIROKL írta:
Mit jelent a kiemelt tag ?
A kérdés jogos! Az ilyen újításokat kellene híresztelni a szócsőben. Talán inkább fordítva kellene, hogy legyen, mármint, hogy az alapítói státusz legyen meghívásos alapú és a kiemelt tag a kérhető. Az sem tisztázott, hogy ez mivel jár.

Nem tudom de az egész fórumot végigpásztázva nem találtam róla semmit , azért illene tudni ennek a történetét nem de ?
egyáltalán hogyan lehetett létrehozni ha senki nem tud róla ez több mint érdekes !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 19:49 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:03
Hozzászólások: 1566
Tartózkodási hely: Budaörs
Akkor nekem extra státusz jár, mert ugye én borítottam ki a bilit a régi fórumon ami után ez létrejött. :lol:

_________________
72 audio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 20:53 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
Kiemelt tag:
hogy mivel jár? azon kívül, hogy megváltozik a neved színe, semmilyen egyéb jogra nem tesz szert. Akinek a neve sötétkék, az alapból megkapta az Alapítótag státuszt. Mivel segített a fórum újjáépítésében. Bár közülük is sokan inaktívak!
Aki az elmúlt hónapban a legnagyobb aktivitást mutatta, az megkapta a Kiemelt tag státuszt. Ez pusztán statisztikára alapul.

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 23:00 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.03. 08:14
Hozzászólások: 557
No már értem. Ezt kérdeztem korábban de ott nem jött válasz rá

Viszont b@ssza a csőröm az, hogy akinek a neve kék az megkapta az alapítótag státuszt. Azért izgat ez mert van közte olyan aki nem , hogy alapította volna vagy építené a közösséget meg az összetartó erőt , esetleg a lelkületet szimbolizálná hanem éppen rongálja a morált! Nevet nem írok ki de bocs a kifejezésért enyén szólva is hányingert kelt ahogy semmi sem történik.

_________________
" Google a barátod, Tina pedig a csajod "


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.29. 08:17 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 07:22
Hozzászólások: 288
sny21 írta:
Kiemelt tag:
hogy mivel jár? azon kívül, hogy megváltozik a neved színe, semmilyen egyéb jogra nem tesz szert. Akinek a neve sötétkék, az alapból megkapta az Alapítótag státuszt. Mivel segített a fórum újjáépítésében. Bár közülük is sokan inaktívak!
Aki az elmúlt hónapban a legnagyobb aktivitást mutatta, az megkapta a Kiemelt tag státuszt. Ez pusztán statisztikára alapul.

Értem , akkor ez olyan mint máshol ha aktív vagyok akkor hirdethetek ha nem akkor nem ...
Viszont akkor nem jó a rendszerben valami : http://audiodiyers.hu/memberlist.php?mode=group&g=11
itt az áll hogy meghívásos és zárt körű ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.29. 08:26 
Offline
Örökös tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.26. 22:11
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest
No ez egy jó kérdés, hogy miért írja, mivel nem ezt kellene neki.. Valószínűleg felfedeztél egy bug-ot. Megpróbálok utánanézni..

_________________
"A szabványok azért vannak, hogy a tervező tudja, mi az amitől el kell térnie."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.29. 09:19 
Online
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.13. 19:01
Hozzászólások: 335
Én a régi fórumon is fennt voltam, valamint ide is elég korán regisztráltam ( egy hónapot késtem azért ), viszont soha nem kértem az alapítótagi rangot, ennek ellenére 1-2 hónappal ezelőtt sötétkék lett a nevem, nem azt akarom mondani hogy ez baj lenne, viszont a rangomnál ugyanúgy fórumtag szerepel. Nem kellene azon is akkor már változtatni, ha már a sötétkék az alapítótag automatikusan?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: OFF-topik
HozzászólásElküldve: 2011.12.31. 11:46 
Offline
Kiemelt Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.28. 18:28
Hozzászólások: 223
Toleranciában gazdagabb, ésszerű kompromisszumkészséggel gazdagított, sikeres Boldog Új Évet kívánok minden kedves fórumtásamnak, és családjának 2012-re is! :D

_________________
Keresd az egyszerűséget és ne bízz benne.(Whitehead)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4947 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 99  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség