audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.04.25. 22:40

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Hodyka találkozó
HozzászólásElküldve: 2019.07.08. 17:34 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2015.10.10. 20:37
Hozzászólások: 537
Tartózkodási hely: Biharkeresztes
Sziasztok

Volt nálam két barátom a Dyscus és a MOT64 elhozták a cuccaikat és magukat, és zene hallgatás 1000-el és beszélgetések hétfőn és kedden

Itt olvashattok róla

http://audioforum.hu/viewtopic.php?f=33&t=439


És egy ötlettől vezérelve szerveznék diy találkozót, szeretettel várom a jelentkezőket.

Igaz, ez igen keleten van, Biharkeresztes-en lenne, vagyis a közelében egy tanyán

Aki szívesen eljönne jelezze nekem a létszám miatt

_________________
XMOS + dual PCM1794 DAC,+ TPA3255 D class + Focal Onix hangdoboz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hodyka találkozó
HozzászólásElküldve: 2019.07.10. 10:07 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2015.10.10. 20:37
Hozzászólások: 537
Tartózkodási hely: Biharkeresztes
Uraim, ez senkinek sem kötelező, de egy lehetőség ez is a találkozásra és beszélgetésekre ;)

_________________
XMOS + dual PCM1794 DAC,+ TPA3255 D class + Focal Onix hangdoboz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hodyka találkozó
HozzászólásElküldve: 2019.07.10. 10:45 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 20:53
Hozzászólások: 3566
Bár ez kizárólag az én nyűgöm, nem is feltétlen ide tartozna, de azért csak leírom.
Ennek a találkozónak a „gyökere” az audioforum.hu-n sarjad és nekem azért van egy kis problémám azzal a fórummal. Ha a rólam-, a személyemre vonatkozó-, és állítólagos cselekedeteimmel kapcsolatos különféle hazugságokat írnak, mocskolódnak nyilvánosan, az itteni – általam becsült és tisztelt –fórumtársakról szintén - az audioforum.hu tagjainak legcsekélyebb rosszallása nélkül - akkor óhatatlanul is próbálok elhatárolódni.

Másrészt, ez nyilvánvalóan botorság, hiszen a ténylegesen fórumaktív audio diyer közösség nagyon kis létszámú, szinte átfedi mindkét fórumot.

Viszont vannak bizonyos elveim, nem szenvedek tudatkiesésben, nem szelektív a memóriám, és nem fordítom el a fejem, némi remélt, jövőbeni haszon/hozadék miatt.
Természetesen ez a saját problémám, és ettől függetlenül mindenkinek kellemes időtöltést kívánok a találkozón!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hodyka találkozó
HozzászólásElküldve: 2019.07.10. 10:53 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2015.10.10. 20:37
Hozzászólások: 537
Tartózkodási hely: Biharkeresztes
shany írta:
Bár ez kizárólag az én nyűgöm, nem is feltétlen ide tartozna, de azért csak leírom.
Ennek a találkozónak a „gyökere” az audioforum.hu-n sarjad és nekem azért van egy kis problémám azzal a fórummal. Ha a rólam-, a személyemre vonatkozó-, és állítólagos cselekedeteimmel kapcsolatos különféle hazugságokat írnak, mocskolódnak nyilvánosan, az itteni – általam becsült és tisztelt –fórumtársakról szintén - az audioforum.hu tagjainak legcsekélyebb rosszallása nélkül - akkor óhatatlanul is próbálok elhatárolódni.

Másrészt, ez nyilvánvalóan botorság, hiszen a ténylegesen fórumaktív audio diyer közösség nagyon kis létszámú, szinte átfedi mindkét fórumot.

Viszont vannak bizonyos elveim, nem szenvedek tudatkiesésben, nem szelektív a memóriám, és nem fordítom el a fejem, némi remélt, jövőbeni haszon/hozadék miatt.
Természetesen ez a saját problémám, én mindenkinek kellemes időtöltést kívánok a találkozón!



Én viszonylag új vagyok itt, nem tudom, és nem is akarom az erőviszonyokat feszegetni, és megbántani senkit, eddig sem tettem

De aki tudja miről szól ez az egész vagy miről kéne szólni azt nagyon szívesen itt látom, látjuk, semmi biznisz hangulat

Csak a zene és a cuccok megbeszélése,aki többre gondol az tényleg ne jöjjön

Én mindenkit szívesen látok és hallgatok itt, és remélem egy hosszútávú kapcsolat alakul ki köztünk

_________________
XMOS + dual PCM1794 DAC,+ TPA3255 D class + Focal Onix hangdoboz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hodyka találkozó
HozzászólásElküldve: 2019.07.10. 23:58 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2012.12.14. 11:30
Hozzászólások: 819
Tartózkodási hely: ~ Bp.
shany írta:
...Ennek a találkozónak a „gyökere” az audioforum.hu-n sarjad és nekem azért van egy kis problémám azzal a fórummal. Ha a rólam-, a személyemre vonatkozó-, és állítólagos cselekedeteimmel kapcsolatos különféle hazugságokat írnak, mocskolódnak nyilvánosan, az itteni – általam becsült és tisztelt –fórumtársakról szintén - az audioforum.hu tagjainak legcsekélyebb rosszallása nélkül - akkor óhatatlanul is próbálok elhatárolódni...
Emiatti ódzkodással szerintem nem vagy egyedül, számomra sem üdítő ilyenekről, meg világnézeti kinyilatkoztatásokról olvasni, pláne egy audió találkozón ilyeneken csámcsogni!,(Vélt/valós alaptól függetlenül se)! ... :cry:
hodyka57 írta:
Én viszonylag új vagyok itt, nem tudom, és nem is akarom az erőviszonyokat feszegetni, és megbántani senkit, eddig sem tettem

De aki tudja miről szól ez az egész vagy miről kéne szólni azt nagyon szívesen itt látom, látjuk, semmi biznisz hangulat

Csak a zene és a cuccok megbeszélése,aki többre gondol az tényleg ne jöjjön

Én mindenkit szívesen látok és hallgatok itt, és remélem egy hosszútávú kapcsolat alakul ki köztünk
Nekem ez a találkozó sajnos túlságosan távol van, számomra problémás odajutni...
OFF:
Rejtés:
Piát, meg sok mindent nem szeretek, + eléggé különbözik a világnézetem sokakétól... Jó minőségű audió cuccaim nincsenek, bár néhányat hallottam, de legalább kezdek kicsit süketülni. :mrgreen:
Szóval, ha egy telekocsival levinnénék; és a találkozót előre láthatólag sikerülne vélt és valós nicknevű egyének személyére, munkásságára, hovatartozása, világlátása, bűnei felemlegetése, farok méregetés, és mindenféle célozgatások nélkül, nyugodt körülmények közt hallgatózva, békésen eltölteni: :?
...
A találkozóról hazatérve aztán mindenki szabadon fórumba ír(hat)ná a benyomásait, világfájdalmát, és ott folytathatná mások szapulását, ahol a találkozó elött abbamaradt! :mrgreen:

...akkor esetleg érdekelne a találkozón való részvétel, egyébként részemről tárgytalan...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Hodyka találkozó
HozzászólásElküldve: 2019.07.11. 08:08 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 20:53
Hozzászólások: 3566
hodyka57 írta:
...Én viszonylag új vagyok itt,...
Sajnálom, hogy ha esetleg a személyedhez kapcsolódónak érzed ezt a dolgot, erről szó nincs, közöttünk a legcsekélyebb feszültségről sem tudok, sőt, szerintem mi készakarva sem tudnánk pl. összeveszni ;)
Mindösszesen arról van szó, hogy - már amennyiben rám is vonatkozott a meghívás - kimentem magam, miért nem tudok ott lenni.
Nem azt írtam, hogy pl. Füreden nyaralok pont akkor, hanem mást, pár sorral többet...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség