audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2024.04.19. 01:20

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 171 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.03.18. 20:21 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.31. 15:11
Hozzászólások: 2054
Tartózkodási hely: EU
Idézet:
Én eddig egy JLH-t halottam, annak a hangja nem tetszet...

Melyiket?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.03.18. 20:39 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2015.01.15. 05:33
Hozzászólások: 1256
Tartózkodási hely: Miskolc
shany írta:
DöG írta:
...
Én eddig egy JLH-t halottam, annak a hangja nem tetszet... :oops:
Halus Naimja hasonlít a JLH-ra ( a táp nélkül persze ). Hangra elég egybehangzóan nagyon jó.


Bár én változatlanul nem értem még, mi a cél itt :roll:


Ezek mindegyike valahova az eredeti RCA végfok kapcsolására vezethető vissza. Naim, JLH, épp úgy mint pl. nem egy Videoton vagy Orion végfok kapcsolasa, hogy csak a hazaiakat említsem. Aztán ezek közül egyik piedesztálra emelve, a másik leszólva.

Csatolmány:
rcaamppo8.jpg
rcaamppo8.jpg [ 126.62 KiB | Megtekintve 21590 alkalommal. ]


Tulajdonképp bármelyik szólhat nagyon jól, vagy gyalázatosan. Nem a konkrét kapcsoláson, illetve azok közti viszonylag kis eltéréséken múlik. Amit nyersz egy àramgenerátoron elbukod egy kondin, vagy tranzisztoron. Esetleg pont fordítva...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.03.18. 21:04 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 20:53
Hozzászólások: 3566
Konzol írta:
...Ezek mindegyike valahova az eredeti RCA végfok kapcsolására vezethető vissza. Naim, JLH, épp úgy mint pl. nem egy Videoton vagy Orion végfok kapcsolasa, hogy csak a hazaiakat említsem. Aztán ezek közül egyik piedesztálra emelve, a másik leszólva.

Csatolmány:
rcaamppo8.jpg


Tulajdonképp bármelyik szólhat nagyon jól, vagy gyalázatosan. Nem a konkrét kapcsoláson, illetve azok közti viszonylag kis eltéréséken múlik. Amit nyersz egy àramgenerátoron elbukod egy kondin, vagy tranzisztoron. Esetleg pont fordítva...
Nem világos, hogy hova akarsz kilyukadni, én speciel egész konkrétan a Halus féle Naim-ot hoztam fel, nem pedig Naim kapcsolási rajzot, vagy egyáltalán kapcsolásokat. Azért pont ezt, mert tökéletesen ismert, alkatrész-. kábelezés,- nyomtatott áramkör-, dobozolás, stb. szintjén. Feltételezem, Halus még egyéb "titkos" információt is megosztana, ha létezik ilyen, és ha igény lenne rá. Így tökéletesen reprodukálható, amit ő épített, hangminőség szintjén is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.03.18. 21:34 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2015.01.15. 05:33
Hozzászólások: 1256
Tartózkodási hely: Miskolc
Azzal egyet értek, hogy a Halus féle Naim klón jól sikerült, de nem azért mert a Naim kapcsolást építette meg, hanem mert amikből megépítette, azok abban az elrendezésben jól szólnak. Naim példa, hogy a nagyjelű fokozat ZTX tranzisztorai alig kiválthatók - nem tudom Halus kiváltotta-e azokat.

Az eredeti kérdés az volt, hogy melyik kapcsolást válassza? Teljesen mindegy. Bármelyiket! Nem azon múlik!
Ha Halus mintájára Naim származékot választ, akkor kínosan ragaszkodjon az R532 sorozathoz, a félvezetőkhöz, vagy fogadja el, jó eséllyes rosszabat épít, de mindenképp másat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.03.18. 22:32 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.03.27. 20:53
Hozzászólások: 3566
Nem írtam olyat, hogy azért szólna jól Halus erősítője mert Naim kapcsolást használ ;) Azért hoztam fel példaként, mert a JLH topikban vagyunk, a betett kapcsolások közül hasonlít a JLH-ra, valamint többek által ismert, biztos sikerélménnyel/hangi egyezőséggel megépíthető.

Ha "megépíti bármelyiket" a rajzokon, mennyi az esélye, hogy majd rögtön eléri/megelőzi a Halus féle Naim hangját? Mennyit kellene majd dolgozni ezen?

És lassan visszajutunk az eredeti kérdésemhez, hogy mi is lenne a cél?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.03.18. 23:43 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.29. 12:30
Hozzászólások: 726
shany írta:
Konzol írta:
...Ezek mindegyike valahova az eredeti RCA végfok kapcsolására vezethető vissza. Naim, JLH, épp úgy mint pl. nem egy Videoton vagy Orion végfok kapcsolasa, hogy csak a hazaiakat említsem. Aztán ezek közül egyik piedesztálra emelve, a másik leszólva.

Csatolmány:
rcaamppo8.jpg


Tulajdonképp bármelyik szólhat nagyon jól, vagy gyalázatosan. Nem a konkrét kapcsoláson, illetve azok közti viszonylag kis eltéréséken múlik. Amit nyersz egy àramgenerátoron elbukod egy kondin, vagy tranzisztoron. Esetleg pont fordítva...
Nem világos, hogy hova akarsz kilyukadni, én speciel egész konkrétan a Halus féle Naim-ot hoztam fel, nem pedig Naim kapcsolási rajzot, vagy egyáltalán kapcsolásokat. Azért pont ezt, mert tökéletesen ismert, alkatrész-. kábelezés,- nyomtatott áramkör-, dobozolás, stb. szintjén. Feltételezem, Halus még egyéb "titkos" információt is megosztana, ha létezik ilyen, és ha igény lenne rá. Így tökéletesen reprodukálható, amit ő épített, hangminőség szintjén is.

A Halusé nagyon rendbe vót.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.03.18. 23:46 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.29. 12:30
Hozzászólások: 726
shany írta:
Nem írtam olyat, hogy azért szólna jól Halus erősítője mert Naim kapcsolást használ ;) Azért hoztam fel példaként, mert a JLH topikban vagyunk, a betett kapcsolások közül hasonlít a JLH-ra, valamint többek által ismert, biztos sikerélménnyel/hangi egyezőséggel megépíthető.

Ha "megépíti bármelyiket" a rajzokon, mennyi az esélye, hogy majd rögtön eléri/megelőzi a Halus féle Naim hangját? Mennyit kellene majd dolgozni ezen?

És lassan visszajutunk az eredeti kérdésemhez, hogy mi is lenne a cél?

Csak az hogy volt-e másnak épített tapasztalata pl a fetes véggel kapcsolatban.De értem mire akartok kilukadni.
A JLh-val valóban sok szőrözés volt de megérte.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.03.19. 18:14 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
cyberpalko írta:
shany írta:
Nem írtam olyat, hogy azért szólna jól Halus erősítője mert Naim kapcsolást használ ;) Azért hoztam fel példaként, mert a JLH topikban vagyunk, a betett kapcsolások közül hasonlít a JLH-ra, valamint többek által ismert, biztos sikerélménnyel/hangi egyezőséggel megépíthető.

Ha "megépíti bármelyiket" a rajzokon, mennyi az esélye, hogy majd rögtön eléri/megelőzi a Halus féle Naim hangját? Mennyit kellene majd dolgozni ezen?

És lassan visszajutunk az eredeti kérdésemhez, hogy mi is lenne a cél?

Csak az hogy volt-e másnak épített tapasztalata pl a fetes véggel kapcsolatban.De értem mire akartok kilukadni.
A JLh-val valóban sok szőrözés volt de megérte.



elárulom, hogy a Naim Nap 250 et is JLH tervezte


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.03.19. 19:36 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2012.12.14. 11:30
Hozzászólások: 819
Tartózkodási hely: ~ Bp.
FordPrefect írta:
Idézet:
Én eddig egy JLH-t halottam, annak a hangja nem tetszet...

Melyiket?
A "Normende"-t az utolsó Kaporkán (ha az volt...).
shany írta:
...Halus Naimja hasonlít a JLH-ra ( a táp nélkül persze ). Hangra elég egybehangzóan nagyon jó...
Ennek a Naim NAP 250, Halus klónnak tényleg nagyon jó hangja volt! 8-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.03.24. 19:38 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2011.05.02. 12:39
Hozzászólások: 444
Tartózkodási hely: Budapest
Köszönöm az elismerést! :oops:
Tehát a legjobb JLH a Naim stab. táppal. :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.12.15. 23:22 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.15. 21:16
Hozzászólások: 2
Hello. Segítséget szeretnék kérni. JLH75W-ról van szó. C8 és C9 kondikkal kapcsolatban érdekelne, hogy ki milyen értékeket és típusokat használt. MJL21194 tranzisztorokkal építettem. C8 egy jamicon 220uF/63V, C9 egy 47pF kerámia. Olyan érzésem van, hogy a közép-magas tartomány erősebb mint a mély. Ötletek, tapasztalatok? Köszönöm a válaszokat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.12.17. 18:28 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
tramontina írta:
Hello. Segítséget szeretnék kérni. JLH75W-ról van szó. C8 és C9 kondikkal kapcsolatban érdekelne, hogy ki milyen értékeket és típusokat használt. MJL21194 tranzisztorokkal építettem. C8 egy jamicon 220uF/63V, C9 egy 47pF kerámia. Olyan érzésem van, hogy a közép-magas tartomány erősebb mint a mély. Ötletek, tapasztalatok? Köszönöm a válaszokat.



a C8 utánhuzó kondi 100UF a C9 gerjedés gátló 220 pf kerámia 21194 hez

több mint 20 JLH 75 öt épitettem ,mindegyiknek nagyon jó mélyei vannak.

milyen hangsugárzóval ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2019.12.17. 21:05 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2019.12.15. 21:16
Hozzászólások: 2
Gybalu71 írta:
tramontina írta:
Hello. Segítséget szeretnék kérni. JLH75W-ról van szó. C8 és C9 kondikkal kapcsolatban érdekelne, hogy ki milyen értékeket és típusokat használt. MJL21194 tranzisztorokkal építettem. C8 egy jamicon 220uF/63V, C9 egy 47pF kerámia. Olyan érzésem van, hogy a közép-magas tartomány erősebb mint a mély. Ötletek, tapasztalatok? Köszönöm a válaszokat.



a C8 utánhuzó kondi 100UF a C9 gerjedés gátló 220 pf kerámia 21194 hez

több mint 20 JLH 75 öt épitettem ,mindegyiknek nagyon jó mélyei vannak.

milyen hangsugárzóval ?


technics sb-r2. Azért gondoltam, hogy rákérdeztek mert az Ágoston-féle leírásban van szó róla, hogy C9 hatással lehet egyes hangdobozoknál a mély tartományra. Módosítom azokra amiket írtál.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2020.02.20. 14:52 
Offline
Alapítótag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.27. 12:20
Hozzászólások: 1501
Tartózkodási hely: Szombathely
Sziasztok !

Valaki vett ebay-s JLH 69 panelt amit épített ?

PS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2020.05.08. 19:39 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 00:57
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Budapest-Szentendre
Sziasztok,

Az alábbi téma nem igazán JLH, de azért kapcsolódik hozzá.
Elhatároztam, hogy összerakom újra a több, mint 20 éve, a Hifi Piacban megjelent JLH szimmetrikus verzióját. Egyrészt nosztalgia, másrészt a műsorforrásom szimmetrikus (Ian DAC) kimenettel is rendelkezik, harmadrészt meg sokkal jobb minőségben tudom már összerakni, mint annak idején. (Negyedszer meg miért ne :) )
A régi verzióm nem ugyanez volt, hiányzott a T4-T6-os páros és BD911-el építettem meg :-). Anno igazi fióktakarításos módon raktam össze és még monoban, de mégis nagyon tetszett. Persze A osztály, hűtőborda hegyek. Arra már nem volt pénzem, hogy sztereoban is megépítsem.
Komáromi Zsombor írta a cikket, még Krizsi is rakott fel egy utolsó rajzot MOSFET véggel tőle ami már szerintem inkább Pass, mint JLH. Nekem a FET-es verzióval az a bajom, hogy kb. 150W-ot kellene elfüstölni a bordán.
Zsombor az IRF-ek helyett bipolárist használt és szintén hiányzott a T4-T6 páros, azok csak utólag kerültek be. Kipróbáltam az eredeti verziót anno, de egyértelműen jobb volt FET-es meghajtással.
TINA-ban rajzolgattam meg és bár nagyon nem hiszek a torzítási értékeknek, de azért megpróbáltam úgy beállítani, hogy a szoftver szerint minimális legyen :) Hitetlenkedésem alapja, hogy ha a 6 Ohms (B-31) terhelő ellenállást 4 Ohmra csökkentem akkor a 0.07%-os torzítás 10%-ra ugrik fel...Remélem valaki tudja a logikus magyarázatot.
Csatolmány:
KZs-JLH_symm-IRF510_10Tr wp.png
KZs-JLH_symm-IRF510_10Tr wp.png [ 63.36 KiB | Megtekintve 18241 alkalommal. ]

Anno a MAT03-as dual tranzisztor jól szerepelt mint bemeneti tranzisztor, de a PCB-t úgy terveztem meg, hogy ahol lehet foglalatokat forrasztok fel. Szintén van kipróbálásra MAT02-m amelyet T4-T6 páros helyére gondoltam. Még az IRF-ket is megpróbálom foglalatba tenni:-)
Végtranyónak a brutál MJL-ek mellett van a 2SC6145, de nem tudom, hogy nem -e túl gyors ide és esetleg gerjedni fog.
2db 350*125*50 -es bordám van, de 1 borda nem elég egy csatornára ahogy számolgattam. (Ill. igen, de 80+ fokos lenne) Ideiglenesen ventit használok, és ha nagyon tetszik beruházok 2db nagyobb bordára.
Meg lehet köpködni szabadon, de ne annyira, hogy elmenjen tőle a kedvem :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2020.06.10. 20:12 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2020.06.09. 20:36
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Huh holkezdjem?
Nagyjábol korvonalazodik bennem, hogy ez a Hood féle kis erősítőt en megcsinalom.
Nos itt is az osszes kommentet elolvastam ill. Az ellenallasos topikot is kiolvastam.
Nos a kerdésem annyi/rengeteg lenne ám/"hogy azért gondolom itt is számít a minosegi ellenallas es csatolokondi, gondolom nem csak a csoves cuccoknal.
Hol legyen szénréteg vagy fémréteg azt nem tudom csak egy ket leirasban van hogy az elején az r1 r2 es trimm poti az jominosegu femreteg legyen, a tobbi passz.
Ami mar megvan az egy kb 3_400W os beag toroid amit ha egyenirányítok 55v lesz.
Illetve réges régről maradt meg egy nagy szatyor ellenállásom ezekre ha vetnétek egy pillantást es megmondanátok, hogy kuka vagy sem? Azt sem tudom mik rajta a G meg K, J jelolések.
Igazábol csinaltam mar tesommal regen quad 405 ot, most 35 eves fejjel, egy cnc marogeppel a garazsban nem akadály a nyák a doboz ilyesmik.
Ami meg fura hogy amit en talaltam rajzot kicsit mas mint az itteniek, nem is értek egy ket dolgot, de majd kesobb felteszem ha nem jutok dűlőre.. Ittvannak a képek, köszönöm, hogy elovastad! Üdv mindenkinek.


Csatolmányok:
IMG_20200610_200330_resize_75.jpg
IMG_20200610_200330_resize_75.jpg [ 2.51 MiB | Megtekintve 17743 alkalommal. ]
IMG_20200610_200311_resize_19.jpg
IMG_20200610_200311_resize_19.jpg [ 1.19 MiB | Megtekintve 17743 alkalommal. ]
IMG_20200610_200243_resize_38.jpg
IMG_20200610_200243_resize_38.jpg [ 1.35 MiB | Megtekintve 17743 alkalommal. ]
IMG_20200610_200258_resize_18.jpg
IMG_20200610_200258_resize_18.jpg [ 1.29 MiB | Megtekintve 17743 alkalommal. ]
IMG_20200610_200223_resize_66.jpg
IMG_20200610_200223_resize_66.jpg [ 1.42 MiB | Megtekintve 17744 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2020.06.13. 18:05 
Offline
Kiemelt Tag

Csatlakozott: 2011.09.10. 18:28
Hozzászólások: 1527
Tartózkodási hely: Győr
annyit tanácsolnék , ha normális erősitőt szeretnél épiteni akkor a fényképeken lévő ipari hulladékot jó messzire dobd ki.

A Vagy AB osztályú Jlh t akarsz épiteni ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2020.06.13. 21:31 
Offline
Fórumtag
Avatar

Csatlakozott: 2020.06.09. 20:36
Hozzászólások: 2
Gybalu71 írta:
annyit tanácsolnék , ha normális erősitőt szeretnél épiteni akkor a fényképeken lévő ipari hulladékot jó messzire dobd ki.

A Vagy AB osztályú Jlh t akarsz épiteni ?


:lol: jolvan, oksi
A kis 10 W osat egyenlore/ kicsi, kevesalkatresz.
Csak ebben akartam en is biztosabb lenni.
Az megengedhető, hogy pl egy két kritikusabb alkatreszt, tokozasba teszek/ huvelyt forrasztok be es az ellenallast csak beleszúrom-konnyeb csere bere miatt?! /
Ilyes fajta kiserleteket engedjem el vagy van racio benne, romlas nélkül?
60V on talán 20W is kijon belole?!

Köszönöm előre is!
Üdv mindenkinek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2020.06.16. 21:54 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2013.09.08. 20:11
Hozzászólások: 300
efGyuri írta:
Sziasztok,

Az alábbi téma nem igazán JLH, de azért kapcsolódik hozzá.
Elhatároztam, hogy összerakom újra a több, mint 20 éve, a Hifi Piacban megjelent JLH szimmetrikus verzióját. Egyrészt nosztalgia, másrészt a műsorforrásom szimmetrikus (Ian DAC) kimenettel is rendelkezik, harmadrészt meg sokkal jobb minőségben tudom már összerakni, mint annak idején. (Negyedszer meg miért ne :) )
A régi verzióm nem ugyanez volt, hiányzott a T4-T6-os páros és BD911-el építettem meg :-). Anno igazi fióktakarításos módon raktam össze és még monoban, de mégis nagyon tetszett. Persze A osztály, hűtőborda hegyek. Arra már nem volt pénzem, hogy sztereoban is megépítsem.
Komáromi Zsombor írta a cikket, még Krizsi is rakott fel egy utolsó rajzot MOSFET véggel tőle ami már szerintem inkább Pass, mint JLH. Nekem a FET-es verzióval az a bajom, hogy kb. 150W-ot kellene elfüstölni a bordán.
Zsombor az IRF-ek helyett bipolárist használt és szintén hiányzott a T4-T6 páros, azok csak utólag kerültek be. Kipróbáltam az eredeti verziót anno, de egyértelműen jobb volt FET-es meghajtással.
TINA-ban rajzolgattam meg és bár nagyon nem hiszek a torzítási értékeknek, de azért megpróbáltam úgy beállítani, hogy a szoftver szerint minimális legyen :) Hitetlenkedésem alapja, hogy ha a 6 Ohms (B-31) terhelő ellenállást 4 Ohmra csökkentem akkor a 0.07%-os torzítás 10%-ra ugrik fel...Remélem valaki tudja a logikus magyarázatot.
Csatolmány:
KZs-JLH_symm-IRF510_10Tr wp.png

Anno a MAT03-as dual tranzisztor jól szerepelt mint bemeneti tranzisztor, de a PCB-t úgy terveztem meg, hogy ahol lehet foglalatokat forrasztok fel. Szintén van kipróbálásra MAT02-m amelyet T4-T6 páros helyére gondoltam. Még az IRF-ket is megpróbálom foglalatba tenni:-)
Végtranyónak a brutál MJL-ek mellett van a 2SC6145, de nem tudom, hogy nem -e túl gyors ide és esetleg gerjedni fog.
2db 350*125*50 -es bordám van, de 1 borda nem elég egy csatornára ahogy számolgattam. (Ill. igen, de 80+ fokos lenne) Ideiglenesen ventit használok, és ha nagyon tetszik beruházok 2db nagyobb bordára.
Meg lehet köpködni szabadon, de ne annyira, hogy elmenjen tőle a kedvem :-)


Akkor most hol is tartasz?
Elöre lépés?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2020.06.17. 14:57 
Offline
Alapítótag

Csatlakozott: 2011.03.27. 00:57
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Budapest-Szentendre
ttshungary írta:

Akkor most hol is tartasz?
Elöre lépés?

- készen van 2 féle, Sprint Layoutos PCB file, XLR aljzatra várok Kínából amit rátervezek majd a panelre. Ha minden ok, akkor pcbway lesz.
- megvan a trafó 24V~
- 35db 2SC6145 válogatásra vár, Zsombor leírása alapján különböző hfe értékű tranyók optimálisak az "alsó" és "felső" pozíciókba
- 4db MJL21194, mint alternatíva. kellene még néhány, hogy lehessen valamennyire válogatni
- nagyáramú (max 3A) béta válogató építés alatt
- minden egyéb aktív és passzív alkatrész
- 2db 125x350x50 borda
- 1db NH-U12P Noctua hűtőventi (csak teszt erejéig, ha annyira bejön a hangja akkor veszek nagyobb bordákat)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JLH erősítők
HozzászólásElküldve: 2020.06.17. 16:51 
Offline
Fórumtag

Csatlakozott: 2013.09.08. 20:11
Hozzászólások: 300
Gratula, teszed bele a munkát rendesen!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 171 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség