audiodiyers.hu

EMAIL: forum@audiodiyers.hu
Pontos idő: 2020.08.08. 16:24

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Fórum szabályok

A Bolhapiac adok-veszek rovatban elhelyezett hirdetések tartalmáért az Audiodiyers Fórum semmilyen formában felelősséget nem vállal. Tilos a rovatban közízlést sértő, tiltott, illetve kereskedelmi mennyiségben üzletszerűen folyó hirdetést elhelyezni. A nem szabályszerűen feladott hirdetések törlésre kerülnek. A hirdetés lejártát/deaktiválását kérjük jelezzétek a Moderátoroknak. A lejárt hirdetések átkerülnek a megfelelő fórumtopicba.

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: TDA1541A DAC csomag 50Hz DEM-re!
HozzászólásElküldve: 2020.07.17. 14:45 
Alapítótag

Sziasztok,

Tegnap szert tettem koronás dac csipekre, ezért a régebben használt nem koronás dac csipet útjára ereszteném, de nem csak úgy önmagában, hanem egy csomag keretében, amin még kell dolgozni, hogy működjön, de elég magasra lehet mászni vele a hangzás uborkafáján.
A csomag elemei:
- Distinction3 panel + full alkatrész csomag a Mausel-től (50Hz-es DEM-re!) NINCS ÖSSZEFORRASZTVA!
- Shinkoh 2W I/V ellenállás
- I2S --> simultaneous panel, olyan, mint a képen, 3,3V-os verzió
- sajnos SPDIF --> I2S panelom nincs, de adok egy 8412-es csipet
- TDA1541A csip, nem koronás
50 000 Ft-ot szeretnék kapni a csomagért.

Kell emögé még tenni egy ~25* erősítésű analóg erősítőt, hogy szóljon.
Kell vagy 4db táp csak az emlegetett digitális részekhez, trafó, etc, ezek nincsenek a csomagban, de paneleket tudok adni hozzáluk. Ha valaki érzi magában az erőt, hogy belevágjon, akkor itt a lehetőség.
voda-3739128

Csatolmányok:
I2StoPCM_shr.png
I2StoPCM_shr.png [ 2.21 MiB | Megtekintve 510 alkalommal. ]
IMG_0151 (2)_shr.jpg
IMG_0151 (2)_shr.jpg [ 493.53 KiB | Megtekintve 510 alkalommal. ]
IMG_0314_shr.jpg
IMG_0314_shr.jpg [ 567.89 KiB | Megtekintve 510 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: TDA1541A DAC csomag 50Hz DEM-re!
HozzászólásElküldve: 2020.07.17. 22:52 
Fórumtag

jó kis szett ez. Nekem össze van rakva ugyanaz de dupla panellal és chippel szimultán módban. Nagyon jól szól, csak ajánlani tudom.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: TDA1541A DAC csomag 50Hz DEM-re!
HozzászólásElküldve: 2020.07.18. 11:47 
Alapítótag

Köszi a promo-t!
Én továbbra is ezt a kütyüt használom, csak azóta kicsit up-grade-eltem az alkatrészeket, meg az IanCanada féle digi FPGA-s előkészitést teszem elé, plusz az analóg fokozat ...
Ha valaki komolyan gondolja, akkor van két üres Distinction panelem , de akkor duplázni kell a panel alkatrészeit, amit nem olcsó a Mouser-től beszerezni. Nem tudom, megéri-e, én maradtam a single panelnél. Eredetileg azt terveztem, hogy majd többféle alkatrészezéssel több panel építek ki és kísérletezek velük, de amikor elkészült, nem éreztem szükségét, hogy tovább mókoljak velük. Ezért aztán fennmaradt több csupasz panel meg a már megvett alaktrész készlet, amit most eleresztenék csökkentett áron, ha valaki rászánja magát. Tudom, ez nem egy ebay-es 3000Ft-os kínai panel amiben lehet kísérletezni pár alkatrész csere-beréjével, de igen drága dac-ok mellé le lehet tenni és nem fog szégyent vallani, feltéve, hogy az analóg részre is lett némi figyelem fordítva.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]